Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 14-10-2012 22:05

napisalem do admina, moze zmieni mi ta ukraine na PL, bo stoje w miejscu


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 14-10-2012 22:07

(14-10-2012 22:04)WojaKk napisał(a):  Właśnie przeglądam forum, póki co dla mnie te wszystkie firmy i przedsiębiorstwa to czarna magia Tongue Po kilku dniach / tygodniach może nabiorę wprawy oraz lepiej poznam serwis i będę mógł coś zarobić Tongue

wszystkie informacje obrazowo pomału rozpiszę w poradniku w 1 poście tematu także na spokojnie Smile
na forum głównie robią rozpiskę co kto i gdzie jaką ma fabrykę i co produkuje - chodzi by jak najszybciej sobie pomóc zakupami 1 od 2 by rozwinąć gałąź przemysłu w polsce i sprzedawać jak najwięcej produktów na rynku międzynarodowym Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 14-10-2012 22:10

(14-10-2012 22:05)bartex89 napisał(a):  napisalem do admina, moze zmieni mi ta ukraine na PL, bo stoje w miejscu

to daj znać, z tego co widzę jeszcze jedna osoba z tego forum co się zarejestrowała ma szwajcarie lub szwecję
1 osoba również miała ukrainę ale chyba już ma polskę ....


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 14-10-2012 22:12

jest watek rowniez na forum z tym problemem, tam rowniez nalezy napisac.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 14-10-2012 22:20

(14-10-2012 22:12)bartex89 napisał(a):  jest watek rowniez na forum z tym problemem, tam rowniez nalezy napisac.

dokładnie miałem to właśnie napisać - każdy kto ma problem z krajem, nie jest to polska i nie może w swoim profilu tego zrobić proszony jest o zgłoszenie tego faktu na forum gry Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 14-10-2012 22:22

bartex89 loaded his account with 5 EURO and generated a bonus of 0.5 EURO to tomazzi

dostales wplate 0,5 euro jak gotowka czy jako dodatek do czegos?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 14-10-2012 22:27

(14-10-2012 22:22)bartex89 napisał(a):  bartex89 loaded his account with 5 EURO and generated a bonus of 0.5 EURO to tomazzi

dostales wplate 0,5 euro jak gotowka czy jako dodatek do czegos?

dostałem jako do waluty euro na koncie Smile
dzięki Smile pierwsze euro na koncie, za to już 4 sztabki zł Smile
wczoraj z dziennych zarobków miałem na 1,5 dzisiaj na 2,5 wszystko z dziennych samych działań także tendencja idzie do góry Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 14-10-2012 22:30

a co ze zlotem robimy poza wymiana na euro?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 14-10-2012 22:32

(14-10-2012 22:30)bartex89 napisał(a):  a co ze zlotem robimy poza wymiana na euro?

złoto jest nam właśnie potrzebne do zakupu euro
cena idzie w dół także wczoraj było 98 PLN za 1 sztabkę, dzisiaj już 97 także będzie tanieć Smile euro też nieznacznie tanieje


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 15-10-2012 01:56

tak jak myslalem, praca wlasnie mi sie skonczyla i moglem zmienic Ukraine na Polske, postac zaczela "isc" do PL, czzzas wynosil 2 dni, ale zaplacilem 0,2 euro i znalazlem sie w Polsce