Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 17-10-2012 21:59

to pograj sobe na konsoli, bo z takim nastawieniem nie wróże, ze cos wyplacisz tutaj.

pierwsze graj i sie rozwijaj , a potem mysl o wyplacie.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Takeo - 17-10-2012 22:04

Komentarz jest zbędny chcesz pomóc - odpowiadasz, nie chcesz nie odpowiadasz.

Nie chrzań że mam nie myśleć o wypłacie hipokryto... wiem że TERAZ nie mogę wypłacić i to długi proces inwestycji, ale chodzi mi ogólnie na przyszłość


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 17-10-2012 22:05

(17-10-2012 21:59)bartex89 napisał(a):  to pograj sobe na konsoli, bo z takim nastawieniem nie wróże, ze cos wyplacisz tutaj.

pierwsze graj i sie rozwijaj , a potem mysl o wyplacie.

przeciętny polak by chciał 20 e mieć na dzień bez rozwoju Big Grin
a niestety trzeba się rozwinąć lub samemu zainwestować w rozwój by szybko zarabiać i by się inwestycja zwróciła Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 17-10-2012 22:06

(17-10-2012 22:04)Takeo napisał(a):  Komentarz jest zbędny chcesz pomóc - odpowiadasz, nie chcesz nie odpowiadasz.

Nie chrzań że mam nie myśleć o wypłacie hipokryto... wiem że TERAZ nie mogę wypłacić i to długi proces inwestycji, ale chodzi mi ogólnie na przyszłość

mając do zlecenia wypłatę wtedy zadanie pytania jest na miejscu i nie dziw się ludzką reakcją bo twoje pytanie jest nie na miejscu jak nawet nie masz minimum na wypłatę i uważam, że jak nikt nie kieruje w twoją stronę epitetów to ty również powstrzymaj epitety w kogoś stronę


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 17-10-2012 22:10

zostawie tego hipokryte bez komentarza


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Takeo - 17-10-2012 22:11

To nie moja wina że ktoś nie zamknął dachu i teraz myślicie że każdy jest kretynem... Poprostu spytałem z ciekawości, a nie że chce wypłacić już, teraz, zaraz.

Nvm. Powiedz co warto kupić lub zrobić.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 17-10-2012 22:14

takeo panuj nad słownictwem, nikt ci tutaj nie ubliża więc daruj sobie

fabryki, produkcja, sprzedaż wyprodukowanych rzecz na rynku krajowym i między narodowym to źródło i rzecz która zwiększy twoje zarobki a co się z tym wiąże będziesz miał na wypłaty
potem takie rzeczy jak garnitur, samochód i pozostałe dobra
jeśli chcesz ruszyć z kopyta to bez inwestycji własnych środków trochę potrwa okres rozwinięcia się


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 17-10-2012 22:53

nie sadzilem, ze bede miał ponad 100% ponad licznik Smile

46.61INFLUENCE
108.35%ENERGY
36.88%INTELLIGENCE


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 17-10-2012 22:56

(17-10-2012 22:53)bartex89 napisał(a):  nie sadzilem, ze bede miał ponad 100% ponad licznik Smile

46.61INFLUENCE
108.35%ENERGY
36.88%INTELLIGENCE

co żeś podjadł, że tak licznik podkręciłeś Big Grin ?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 17-10-2012 22:58

drink i ham hamBig Grin

The company does not have a production machine.
nie mam maszyny do fabryki? kupile cos za kase a mam taki monit.

jak sie pozbyc tego?