Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 17-10-2012 15:25

(17-10-2012 15:21)WojaKk napisał(a):  Ja bym zapraszał ludzi, który by się tylko zarejestrowali i dalej nie grali Wink Przy okazji proszę też ich żeby wynajęli dom jakiś bo wtedy energia rośnie a co za tym wpływ też i ludzie chętnie kupują. Na razie potrzebuję pieniędzy na start żeby móc później lepiej zarabiać dlatego też chcę ich sprzedać.

pierwsze od inwestowania w firmę bym rozpoczął a dopiero potem w pozostałe rzeczy ale też każdy ma swoją taktykę Smile
można przyspieszyć rozwój tak jak mmichal czy bartex którzy dokonali sami wpłat by ruszyć z kopyta a potem wyjdą na 0 plus zaczną zarabiać
sam coś powoli zaczynam inwestować by szybciej się rozwinąć Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 17-10-2012 15:26

@ mmichal coś dzisiaj kanapek nie sprzedaje Tongue
produkcja "stoi" czy ludzie jeszcze sztychty nie odklepali i brak kanapek Big Grin?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 17-10-2012 15:30

(17-10-2012 15:26)tomazzi napisał(a):  @ mmichal coś dzisiaj kanapek nie sprzedaje Tongue
produkcja "stoi" czy ludzie jeszcze sztychty nie odklepali i brak kanapek Big Grin?

Tak jest dziś łącznie z tobą pracowało jak na razie tylko 3 osoby i wyprodukowaliście tylko ok. 0.60 produktu Sad


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 17-10-2012 15:38

(17-10-2012 15:30)mmichal013 napisał(a):  
(17-10-2012 15:26)tomazzi napisał(a):  @ mmichal coś dzisiaj kanapek nie sprzedaje Tongue
produkcja "stoi" czy ludzie jeszcze sztychty nie odklepali i brak kanapek Big Grin?

Tak jest dziś łącznie z tobą pracowało jak na razie tylko 3 osoby i wyprodukowaliście tylko ok. 0.60 produktu Sad

to albo mieli lepsze oferty pracy albo nie wiem co jest przyczyną, że tak mało pracowało osób
jak możesz to wyślij mi na pw nazwę firmy, będę starał się być twoim pracownikiem Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 17-10-2012 15:41

(17-10-2012 15:21)tomazzi napisał(a):  okej mmichal dzięki za rozpiskę wpłaty na konto firmowe Smile
daj jeszcze opis krok po kroku jak wypłacić z konta firmowego na konto główne Smile

Więc tak :

1.Aby wypłacić wchodzimy w firmę i zakładkę
[attachment=954]

2. Następnie ( teraz na odwrót ) wpisujemy ile chcemy kupić AUX z pieniędzy na koncie firmy ( do drugiego okienka ) po czym klikamy w BUY
[attachment=955]

3. Ostatnik krokiem po zamianie PLN na AUX jest wypłacenie AUX na nasze konto główne. Robimy to tak wpisujemy ile chcemy wypłaci AUX ( wpisujemy kwote tym razem do pierwszego okiena) i Klikamy WITHDRAW
[attachment=956]

Całość jest bardzo podobna do wpłaty tylko w odwrotnej kolejności i z użyciem przycisków obok


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 17-10-2012 15:43

okej dzięki za obszerny opis Smile masz to jako pierwszy z nas za sobą Big Grin
ja już 1 krok uczyniłem mam fabrykę zakupioną pozostała reszta rzeczy ale myślę, że nie długo ruszę z produkcją Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 17-10-2012 15:46

(17-10-2012 15:43)tomazzi napisał(a):  okej dzięki za obszerny opis Smile masz to jako pierwszy z nas za sobą Big Grin
ja już 1 krok uczyniłem mam fabrykę zakupioną pozostała reszta rzeczy ale myślę, że nie długo ruszę z produkcją Smile
Jakbyś coś jeszcze nie wiedział to śmiało pisz, jeżeli będę znał odpowiedź to na pewno odpowiem.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - spartiata10 - 17-10-2012 15:49

Wie ktoś może jak zablokować poleconego?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 17-10-2012 15:50

(17-10-2012 15:46)mmichal013 napisał(a):  
(17-10-2012 15:43)tomazzi napisał(a):  okej dzięki za obszerny opis Smile masz to jako pierwszy z nas za sobą Big Grin
ja już 1 krok uczyniłem mam fabrykę zakupioną pozostała reszta rzeczy ale myślę, że nie długo ruszę z produkcją Smile
Jakbyś coś jeszcze nie wiedział to śmiało pisz, jeżeli będę znał odpowiedź to na pewno odpowiem.

wiadomo, że trzeba sobie pomagać, jak ja coś wiem to też mówię i odpowiadam Smile
a plus inni czytając nasze posty zdobywają tą wiedzę Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 17-10-2012 16:06

(17-10-2012 15:49)spartiata10 napisał(a):  Wie ktoś może jak zablokować poleconego?

poleconego nie zablokujesz on jest twój, no chyba, że go sprzedasz
zablokować możesz zwolennika - wtedy wchodzisz w zakładkę spotkania i tam na pasku w zakładkę zwolennicy i będziesz miał listę zwolenników, by go zablokować w okienku wpisujesz ilość tygodni i zatwierdzasz
koszt zablokowania zwolennika na 1 tydzień to 0.10 e, jak chcesz na dłużej to ilość tygodni x 0.10 np 10 tygodni to koszt 1 e itp itd