Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 17-10-2012 00:00

(16-10-2012 23:57)bartex89 napisał(a):  jak bedzie duzo fabryk z jedzeniem to kto wam to kupi?

nie tylko rynek polski Smile ludzi przybywa więc i popyt na jedzenie będzie szedł w górę bo nie od razu wyda ktoś 100 pln na garnitur, który i tak się zużywa by mieć energię tylko zakupi kanapkę bo x razy tańsza
a swoje produkty możesz również sprzedawać na rynku światowym a nie tylko krajowym także spokojna twoja rozczochrana Big Grin


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 17-10-2012 06:28

(16-10-2012 23:55)tomazzi napisał(a):  mmichal013 powiedz mi ile np mięsa potrzebujesz na 1 kanapkę, jej wyprodukowanie ?
jakieś statystyki już możesz podać ile dziennie zakupujesz mięsa do produkcji ?
bo myślę poważnie nad taką fabryką jak ty masz i robię statystyki i trzeba to przemyśleć Smile

Na początku dużo mięsa nie potrzeba bo ja zakupiłem 30 sztuk i jeszcze. Co do ilości na jedną kanapkę to niestety ci nie powiem ale z tego co widzę to to wyprodukowałem 5.32 kanapek a zostało mi 26.54 mięsa.

Widzę że u mnie pracowałeś i wyprodukowałeś 0.22 kanapki a dostałeś 0.38 PLN a nie 3 PLN?
Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 17-10-2012 06:43

(17-10-2012 00:00)tomazzi napisał(a):  
(16-10-2012 23:57)bartex89 napisał(a):  jak bedzie duzo fabryk z jedzeniem to kto wam to kupi?

nie tylko rynek polski Smile ludzi przybywa więc i popyt na jedzenie będzie szedł w górę bo nie od razu wyda ktoś 100 pln na garnitur, który i tak się zużywa by mieć energię tylko zakupi kanapkę bo x razy tańsza
a swoje produkty możesz również sprzedawać na rynku światowym a nie tylko krajowym także spokojna twoja rozczochrana Big Grin

Tyle że dla przykładu mięso kupujemy za 5.20 a urzytkownicy sprzedają po 3.5 ale niestety nie udało mi się kupić tego tańszego wiec jak dla mnie napierw trzeba rozwiniąć produkcje surowców do produkcji

A i jeszcze do tego dochodzi że do wyprodukowania 1 sztuki potrzebuje ok 10 pracowników a wszystko z powodu małej produktywności

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 17-10-2012 08:14

(17-10-2012 06:28)mmichal013 napisał(a):  
(16-10-2012 23:55)tomazzi napisał(a):  mmichal013 powiedz mi ile np mięsa potrzebujesz na 1 kanapkę, jej wyprodukowanie ?
jakieś statystyki już możesz podać ile dziennie zakupujesz mięsa do produkcji ?
bo myślę poważnie nad taką fabryką jak ty masz i robię statystyki i trzeba to przemyśleć Smile

Na początku dużo mięsa nie potrzeba bo ja zakupiłem 30 sztuk i jeszcze. Co do ilości na jedną kanapkę to niestety ci nie powiem ale z tego co widzę to to wyprodukowałem 5.32 kanapek a zostało mi 26.54 mięsa.

Widzę że u mnie pracowałeś i wyprodukowałeś 0.22 kanapki a dostałeś 0.38 PLN a nie 3 PLN?
Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

hmmmm tylko ok ale żeby produkować mięso to trzeba mieć z czego więc coś też trzeba zakupić i trzeba by wiedzieć co, może by np masarnie otworzył Big Grin

hmmm z wynagrodzeniem od ciebie możliwe, ale wraz z tym od razu mam bonus za pracę - łącznie za dzisiaj już 3,84.
zapłaty nie rozbijam na części tylko mówię o całości wraz z bonusem


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 17-10-2012 08:18

(17-10-2012 06:43)mmichal013 napisał(a):  
(17-10-2012 00:00)tomazzi napisał(a):  
(16-10-2012 23:57)bartex89 napisał(a):  jak bedzie duzo fabryk z jedzeniem to kto wam to kupi?

nie tylko rynek polski Smile ludzi przybywa więc i popyt na jedzenie będzie szedł w górę bo nie od razu wyda ktoś 100 pln na garnitur, który i tak się zużywa by mieć energię tylko zakupi kanapkę bo x razy tańsza
a swoje produkty możesz również sprzedawać na rynku światowym a nie tylko krajowym także spokojna twoja rozczochrana Big Grin

Tyle że dla przykładu mięso kupujemy za 5.20 a urzytkownicy sprzedają po 3.5 ale niestety nie udało mi się kupić tego tańszego wiec jak dla mnie napierw trzeba rozwiniąć produkcje surowców do produkcji

A i jeszcze do tego dochodzi że do wyprodukowania 1 sztuki potrzebuje ok 10 pracowników a wszystko z powodu małej produktywności

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

czyli wychodzi na to, że najlepsza byłaby ta licencja za 5 e od razu co daje 25% czynnika produkcji bo ta za 1 e daje tylko 10%


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 17-10-2012 11:39

nie zalicza mi wogole referali. czym to moze bys spowodowane?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 17-10-2012 11:57

popatrz czy nie jest link automatycznie gdzieś skracany bo wtedy tak się będzie działo
tutaj na forum również czy w stópce czy w temacie reflink automatycznie jest skracany i też nie zalicza mi poleconych


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 17-10-2012 12:02

ok, jakos bede kombinował. wplacilem kase to zas cos dostaniesz za mnie


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 17-10-2012 12:28

(17-10-2012 12:02)bartex89 napisał(a):  ok, jakos bede kombinował. wplacilem kase to zas cos dostaniesz za mnie

z góry dzięki Smile też o jakiejś firmie powoli myślisz ? już środki na nią masz czy dopiero zbierasz ?
ja 1 fabrykę mam zakupioną, teraz na maszynę zbieram no i jeszcze kwestia licencji, miejsc pracy no i potem oddziały


Odp: RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 17-10-2012 14:26

(17-10-2012 08:14)tomazzi napisał(a):  
(17-10-2012 06:28)mmichal013 napisał(a):  
(16-10-2012 23:55)tomazzi napisał(a):  mmichal013 powiedz mi ile np mięsa potrzebujesz na 1 kanapkę, jej wyprodukowanie ?
jakieś statystyki już możesz podać ile dziennie zakupujesz mięsa do produkcji ?
bo myślę poważnie nad taką fabryką jak ty masz i robię statystyki i trzeba to przemyśleć Smile

Na początku dużo mięsa nie potrzeba bo ja zakupiłem 30 sztuk i jeszcze. Co do ilości na jedną kanapkę to niestety ci nie powiem ale z tego co widzę to to wyprodukowałem 5.32 kanapek a zostało mi 26.54 mięsa.

Widzę że u mnie pracowałeś i wyprodukowałeś 0.22 kanapki a dostałeś 0.38 PLN a nie 3 PLN?
Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2
hmmm z wynagrodzeniem od ciebie możliwe, ale wraz z tym od razu mam bonus za pracę - łącznie za dzisiaj już 3,84.
zapłaty nie rozbijam na części tylko mówię o całości wraz z bonusem

To chyba wiem skąd moje niskie zarobki, bo ja liczyłem tylko zarobek bez bonusu pewnie tak jak kolega

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2