Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 24-04-2013 14:03

(24-04-2013 14:01)masito napisał(a):  @up
Czyli że nie jest źle jak rozumiem tak ???
I JESZCZE 1 pytanie czy trzeba mieć ukończone 18 lat czy jest to obojętne ?
Bo nie wiem co wpisać Tongue

Jak by się w to bardziej zagłębić , najgorzej bo z poleconych pewnie tez kasa a ja zawsze 0 poleconych nikt chętny ;/
Ale cóż spróbuję i powiem jak jest .
Mam konto do sprzedania jak coś. Pisz pw jak jesteś zainteresowany Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masito - 24-04-2013 19:54

Mam kilka pytań.
Dlaczego za to że gramy oni nam płacą ?
Na jakiej zasadzie działa ta gra ?
Najlepiej piszcie PW.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - groszek1111 - 27-04-2013 19:42

Siemka, mam pytanie chcem zainwestowac w gre z 7 euro i co mam zrobic zeby dobrze te 7 euro rozplanowac zeby dobrze zarabiac w tym Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 27-04-2013 19:50

(27-04-2013 19:42)groszek1111 napisał(a):  Siemka, mam pytanie chcem zainwestowac w gre z 7 euro i co mam zrobic zeby dobrze te 7 euro rozplanowac zeby dobrze zarabiac w tym Big Grin
Na początek proponuję przeczytać CAŁY temat, nauczysz się przy okazji pisać i czytać. Jak jesteś kumaty to załapiesz, że to temat o grze, w następnej kolejności o zarabianiu na tym. Te 7€ proponuję przeznaczyć na coś innego.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - groszek1111 - 29-04-2013 08:37

Pytanie dodatkowe Big Grin wiem wszystko ocb ziomek , chodzi mi teraz o opcje sms Big Grin czy jezeli zamawiam euro to moge z polskiego orange zamowic i jaka oplate biora jezeli zamowie ? wie ktos moze?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 29-04-2013 08:42

(29-04-2013 08:37)groszek1111 napisał(a):  Pytanie dodatkowe Big Grin wiem wszystko ocb ziomek , chodzi mi teraz o opcje sms Big Grin czy jezeli zamawiam euro to moge z polskiego orange zamowic i jaka oplate biora jezeli zamowie ? wie ktos moze?

nie zakupisz euro z polskich starterów, opcja dla polaków nie jest dostępna

kleo pamiętaj by osoba która kupuje konto nie miała już konta w grze bo wtedy oba konta dostaną bana jako multi i straci na tym zakupie Big Grin
wiem to z autopsji jak zakupiłem konto od Wojakk i bartex z tego forum i straciłem swoje i te zakupione i z adminem nie dojdziesz ładu i składu
dla tego rumuna konto kupione jak masz swoje jest twoim multi i koniec


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - groszek1111 - 29-04-2013 08:58

Mordo pisze na stronie ze z orange mozna kupic euro smsem i ja mam w orange i chcialbym sie dowiedziec wiecej o tym czy mozesz mi albo ktos o tym powiedziec wiecej ?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 29-04-2013 09:00

(29-04-2013 08:58)groszek1111 napisał(a):  Mordo pisze na stronie ze z orange mozna kupic euro smsem i ja mam w orange i chcialbym sie dowiedziec wiecej o tym czy mozesz mi albo ktos o tym powiedziec wiecej ?

tak pisze od zawsze tylko, że zakupisz z rumuńskiego orange
no chyba, że taki starter rumuński posiadasz wtedy zakupisz, bo z polskiego nie dokonasz zakupu także nie ucz synu ojca dzieci robić


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - groszek1111 - 29-04-2013 09:16

Dobrze Ojcze ,Dziekuje Za ^^


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 08-05-2013 20:45

jezeli ktos zakupil akcje gry to byl wyplacany ekwiwalent za posiadane akcje Smile