Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 23-01-2013 20:41

(23-01-2013 20:37)kleomenes napisał(a):  
(23-01-2013 20:34)mlekoju napisał(a):  Jeżeli to załatwia wszystkie te podstawowe problemy, to mogę to wpłacić spokojnie, to tylko 4 zł ;D a jak mówisz, że może sporo pomóc to warto.
Jasne że warto, koledzy chyba potwierdzą, najwyżej jedno czy dwa piwa sobie odpuścisz, a różnicę w grze na pewno odczujesz Smile

dokładnie kleo zgadza się Smile bo e zamieniasz na xau, xau na pln i nie ciułasz na potrzebne rzeczy które zwiekszają statystyki w grze tylko spokojnie masz na ich zakup i z nimi widać różnicę w zarobkach za pracę, łatwiej wygrać spotkanie Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mlekoju - 23-01-2013 20:51

Muszę wtedy poszukać czy można tyle wpłacić ;D i wtedy się to normalnie wymienia na AUX najpierw a potem na zł w grze, tak?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 23-01-2013 20:59

(23-01-2013 20:51)mlekoju napisał(a):  Muszę wtedy poszukać czy można tyle wpłacić ;D i wtedy się to normalnie wymienia na AUX najpierw a potem na zł w grze, tak?

by taką kwotę drobną wpłacić musisz z adminem uzgodnić - pw w grze i po ang, bo najmniejszą kwotę jaką poprzez grę wpłacić możesz sam bez konsultacji z adminem to 5 euro
w 1 poście masz na screen info gdzie się wymian dokonuje i jak Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 27-01-2013 00:57

Use this data to send money. Remember that banks fees for bank transfers. The bonus is given for the amount VIRTCON MEDIA SRL receives in account For example if you pay 100 EURO and we get 90 EURO in our accounts, your account will be credited 90 EURO plus the game bonus RELATED
wydaje mi sie ze i tak bedzie w przypadku jak wybierzesz 5 euro a wpacisz 1 euro.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 28-01-2013 12:01

w grze czekają nas kolejne zmiany
wzrośnie podatek od sprzedawanych produktów na rynku, nie wiadomo o ile jeszcze w przypadku różnych produktów
na tą chwilę wzrost nastąpił w :
mięso
skóra
winogrono
żelazo
tekstylia
papier i drewno

podwyżka podatku to od 0.10 gr do 0.50 gr
zobaczymy jak pójdzie do góry w przypadku pozostałych rzeczy


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 28-01-2013 13:38

Masakra. niedosc ze podatek niektorych prod. i tak juz bardzo wysoki to jeszcze chca ppdniesc. Trzeba pomyslec o tej organizacji bo z tego co przeczytalem to jak sie wygra wybory to mozna podatki ustalac. ale moglem zle zrozumiec :/ a wiadomo od kiedy te zmiany wchodza?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 28-01-2013 19:19

(28-01-2013 13:38)misza02 napisał(a):  Masakra. niedosc ze podatek niektorych prod. i tak juz bardzo wysoki to jeszcze chca ppdniesc. Trzeba pomyslec o tej organizacji bo z tego co przeczytalem to jak sie wygra wybory to mozna podatki ustalac. ale moglem zle zrozumiec :/ a wiadomo od kiedy te zmiany wchodza?

tych produktów co napisałem już weszła podwyżka podatku w życie, co do reszty to nie mam pojęcia ale pewnie też nie długo ona nastąpi


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Nerds - 29-01-2013 01:09

Cześć. Mam pytanie czy komuś zablokowali konto z niewiadomych przyczyn. Cytuje "Twoje konto zostało zablokowane z powodu niepowodzenia Warunków. Decyzja ta jest stała i nie może być kwestionowane! " Nic nie robiłem niezgodnego z regulaminem.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kris6917 - 29-01-2013 09:29

(29-01-2013 01:09)Nerds napisał(a):  Cześć. Mam pytanie czy komuś zablokowali konto z niewiadomych przyczyn. Cytuje "Twoje konto zostało zablokowane z powodu niepowodzenia Warunków. Decyzja ta jest stała i nie może być kwestionowane! " Nic nie robiłem niezgodnego z regulaminem.
mam to samo i nie wiem o co chodzi


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 29-01-2013 10:04

ja również mam ten sam problem od wczoraj - nie wiem co jest grane
na razie czekam na odpowiedź od admina na wysłany w tej sprawie e-mail, ale widzę, że to problem który ma więcej osób nie tylko ja
czy jest ktoś z forum kto może zalogować się na swoje konto ? czy też wszyscy mamy taką samą informację ?