Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 29-12-2012 17:19

No szkoda, szkoda. Ciekawe ile € mu poszło. Swoją drogą spora nieobecność na forum, zajęty człowiek.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 29-12-2012 17:26

(29-12-2012 17:19)kleomenes napisał(a):  No szkoda, szkoda. Ciekawe ile € mu poszło. Swoją drogą spora nieobecność na forum, zajęty człowiek.

nie pamiętam jaką miał fabrykę ale pewnie z 20 e poszło w p....
zajęty, albo coś innego jest przyczyną braku jego obecności ...
no cóż szkoda, mówi się trudno i żyje się dalej


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - lpshinoda - 30-12-2012 21:48

Witam, jestem nowy, przeczytałem ponad 160 stron wątku, mam jedno pytanie.
Jak przelać 1e z Paypal na konto gry?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 30-12-2012 21:52

(30-12-2012 21:48)lpshinoda napisał(a):  Witam, jestem nowy, przeczytałem ponad 160 stron wątku, mam jedno pytanie.
Jak przelać 1e z Paypal na konto gry?

napisać do admina albo pw w grze samej, albo pw na forum
oczywiście treść po ang


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Suggar - 30-12-2012 23:44

szukałem w wątku odpowiedzi na moje pytanie, ale z pośród tylu stron ciężko było mi znaleźć, otóż chodzi mi o to kiedy mam sie umawiac na spotkania biznesowe? mam miec wiecej pieniedzy, wieksze jakies doswiadczenie czy coś żeby "wygrać" to spotkanie?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 30-12-2012 23:49

To kiedy masz się umawiać zależy od ciebie. Jak chcesz takowe spotkanie wygrać to powinieneś zakupić aktówkę i gajer oraz czytać dostępną prasę by poziom influence trzymać na jak najwyższym poziomie, na co przedkłada się właśnie inteligencja i energia.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - lpshinoda - 31-12-2012 00:32

(30-12-2012 21:52)tomazzi napisał(a):  napisać do admina albo pw w grze samej, albo pw na forum
oczywiście treść po ang


doczytałbym do strony 168 to bym wiedział hehe... ale dzięki za info


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 31-12-2012 09:53

jeśli ktoś nosi się z zamiarem otwarcia firmy, to żelazo potrzebne jest na rynku bo jest go 0
masterex ma fabrykę żelaza ale nie produkuje, więc zapotrzebowanie na produkt jest Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 31-12-2012 10:16

A widzieliście zakładkę zarządzania swoimi pieniędzmi (walutami) ?
[attachment=1288]


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 31-12-2012 10:26

mmichal od zawsze jest Smile to na rynki międzynarodowe by sprzedawać swoje produkty i przeliczać walutę Smile