Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 05-12-2012 00:50

(05-12-2012 00:36)bartex89 napisał(a):  jesli potrzebuje ktos poradnik to udostepnie swoj za darmo. Rownież pomoge istniejacym juz graczom.
łaczmy sie w rozbudowe kraju!

jak masz siły "prowadzić" czyichś poleconych to może teraz ciebie będą męczyli Smile bo ja szczerze mówiąc czasem mam dość zapisanych u innych a szukających pomocy bo ich polecającego rola zakończyła się na podaniu im jego reflinka
jeszcze by może wielu było łatwiej gdyby gra była po polsku, pisałem w tej kwestii do admina to odpowiedział, że jak będzie nas 2000 aktywnych osób to nie widzi problemu o polskiej wersji językowej ( tylko nie daj Boże by nie korzystał z translatora bo będzie jak na scamie 20$ polski kali mówić po polskiemu


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Admin - 05-12-2012 08:48

Temat faktycznie daleko odbiega od poradnika, jest to raczej dyskusja o samej grze, sam temat nie znajduje się w dziale z poradnikami i cieszy się sporym zainteresowaniem, dlatego proszę byście dyskutowali tutaj wyłącznie o samej grze, metodzie zarobku, rozwoju, kolejny offtopic będzie karany.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 05-12-2012 09:57

(05-12-2012 00:17)misza02 napisał(a):  kiedy wam sie koncza garniaki i aktowki?

mi konczy sie aktowka wraz z garniakiem juz w piatek takze dzialaj^^


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 05-12-2012 10:01

(05-12-2012 09:57)buch napisał(a):  
(05-12-2012 00:17)misza02 napisał(a):  kiedy wam sie koncza garniaki i aktowki?

mi konczy sie aktowka wraz z garniakiem juz w piatek takze dzialaj^^

nic się nie bój - kupi w rumini i u nas na rynku będzie x tańsze jak z fabryki gry Smile w niektórych przypadkach to dobra rzecz Smile bo od nas nie za bardzo się opłaca sprzedawać u nich ze względu na galopujące u nas ceny


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Melex - 05-12-2012 10:36

Dlaczego nie można podać kraju?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 05-12-2012 10:41

(05-12-2012 10:36)Melex napisał(a):  Dlaczego nie można podać kraju?

podczas rejestracji pokazuje ci kraj automatycznie po tym jaki masz adres ip
bywa, że nie jest to polska więc po rejestracji trzeba napisać do admina o ustawienie kraju z jakiego jesteśmy


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Melex - 05-12-2012 10:44

nic mi nie pokazuje, nawet jak wpisze wszystkie dane i dam zakoncz rejestracje -.-


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 05-12-2012 10:50

(05-12-2012 10:44)Melex napisał(a):  nic mi nie pokazuje, nawet jak wpisze wszystkie dane i dam zakoncz rejestracje -.-

hmmm a założyłeś konto ? przyszedł e-mail ?
potwierdź jeśli przyszedł klikając w link w nim, zaloguj się na konto i zobaczysz w profilu jaki masz kraj


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Melex - 05-12-2012 10:58

nie moge zalozyc bo mi kraju nie pokazuje i cofa dane z haslem..


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 05-12-2012 11:03

(05-12-2012 10:58)Melex napisał(a):  nie moge zalozyc bo mi kraju nie pokazuje i cofa dane z haslem..
a nie masz już konta w grze ??
jeśli nie masz to musisz napisać do admina bo z forum nikt ci w tej kwestii niestety nie pomoże

e-mail :

[email protected]