Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 16-10-2012 04:53

(15-10-2012 22:12)tomazzi napisał(a):  widzę, że premie lecą z budżetu państwa tylko szczerze mówiąc nie wiem za co Big Grin

Mmichal013 gracz otrzymał premię w wysokości wpływów z budżetu państwa 50 minut temu -1,95

budżet państwa polskiego wynosi już 115382,25 PLN

Tak premie lecą a zarobki za 8h pracy bardzo małe.

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 16-10-2012 08:00

mogli by dodać informacje za co te bonusy i nikt by się nie obraził jak by były znacznie większe Smile

co do zarobków z pracy to musicie poczekać na odp admina bo w tej kwestii nie umiem udzielić odpowiedzi czego wam tak mało nalicza


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 16-10-2012 14:38

mmichał widzę, że w twoim jedzeniu powoli energia rośnie Smile

17,36


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 16-10-2012 14:39

(16-10-2012 08:00)tomazzi napisał(a):  mogli by dodać informacje za co te bonusy i nikt by się nie obraził jak by były znacznie większe Smile

co do zarobków z pracy to musicie poczekać na odp admina bo w tej kwestii nie umiem udzielić odpowiedzi czego wam tak mało nalicza

Z tym się zgodzę a do admina napisałem i dalej czekam na odpowiedź

Moje jedzenie daje już więcej % energi i już nawet ktoś 1 kupił Big Grin

Edit tak 1 pracownik podniósł o jakiś 1%
Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - WojaKk - 16-10-2012 14:52

Również czekam aż admin odpisze w sprawie tych śmiesznie niskich zarobków.
Przegoniliśmy USA o jedną osobę Tongue Widzę, że coraz więcej Polaków wpłaca kasę Wink


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 16-10-2012 14:58

moje staty:

12.10INFLUENCE
55.39%ENERGY
25.65%INTELLIGENCE

nie wiem czy duze czy małe

za prace otrzymalem wczoraj: 7,10 zł . wiec nie wiem czy to jest ok?


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 16-10-2012 15:00

(16-10-2012 14:39)mmichal013 napisał(a):  
(16-10-2012 08:00)tomazzi napisał(a):  mogli by dodać informacje za co te bonusy i nikt by się nie obraził jak by były znacznie większe Smile

co do zarobków z pracy to musicie poczekać na odp admina bo w tej kwestii nie umiem udzielić odpowiedzi czego wam tak mało nalicza

Z tym się zgodzę a do admina napisałem i dalej czekam na odpowiedź

Moje jedzenie daje już więcej % energi i już nawet ktoś 1 kupił Big Grin

Edit tak 1 pracownik podniósł o jakiś 1%
Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

no to gratuluję, firma na siebie powoli zarabia i przynosi zyski
jest tylko 1 rzecz która jak widzę będzie bolączką producentów - co miesiąc trzeba zakupić nową maszynę bo 1 maszyna tylko 1 miesiąc pracuje więc raz w miesiącu wydatek 800 pln trzeba szykować


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 16-10-2012 15:01

(16-10-2012 14:58)bartex89 napisał(a):  moje staty:

12.10INFLUENCE
55.39%ENERGY
25.65%INTELLIGENCE

nie wiem czy duze czy małe

za prace otrzymalem wczoraj: 7,10 zł . wiec nie wiem czy to jest ok?

no statystyki masz powiem dobre Smile nie inwestujesz w firmę jak mmichał Smile ?
za pracę już dobre wynagrodzenie przy tych statystykach, będą wyższe to i zarobek za pracę będzie szedł w góre Smile
ja w listopadzie pewnie zainwestuję w 1-2 firmy Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 16-10-2012 15:06

staty mialem jeszcze wyzsze ale one raz spadaja raz rosna. zrobilem sobie kilku "niewolnikow" i kupilem referali wiec tez to rozkminiam czy to statystyk nie zaniza.

firme chce kupic ale nie moge sie dogadac z gosciami forumowymi...


Odp: RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 16-10-2012 15:06

(16-10-2012 15:00)tomazzi napisał(a):  
(16-10-2012 14:39)mmichal013 napisał(a):  
(16-10-2012 08:00)tomazzi napisał(a):  mogli by dodać informacje za co te bonusy i nikt by się nie obraził jak by były znacznie większe Smile

co do zarobków z pracy to musicie poczekać na odp admina bo w tej kwestii nie umiem udzielić odpowiedzi czego wam tak mało nalicza

Z tym się zgodzę a do admina napisałem i dalej czekam na odpowiedź

Moje jedzenie daje już więcej % energi i już nawet ktoś 1 kupił Big Grin

Edit tak 1 pracownik podniósł o jakiś 1%
Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

no to gratuluję, firma na siebie powoli zarabia i przynosi zyski
jest tylko 1 rzecz która jak widzę będzie bolączką producentów - co miesiąc trzeba zakupić nową maszynę bo 1 maszyna tylko 1 miesiąc pracuje więc raz w miesiącu wydatek 800 pln trzeba szykować

Jednak można na nią zarobić bo jak dla mnie produjcja jedzenia to
Koszt mięsa( ja zapłaciłem 5.20 ) + koszty utrzymania pracownika ( aby wyprodukować 1 sztukę trzeba wydać 2 PLN) i to chyba tyle kosztów a jak sam wiesz jedzenie kupowałeś po 12 PLN więc jakieś 5 PLN zysku na każdej sztuce

Ciekawe kiedy część kosztów założenia firmy się wzróci ??

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2