Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 02-12-2012 00:46

od paru dni obserwuje wartosc XAU ale dopiero od wczoraj notuje to (moj blad). jezeli teraz wymienie cale EURO na PLN a jutro XAU spadnie o kolejne 10 pkt to jestem pare tys do przodu (ale to sie wiaze z ryzykiem bo XAU moze wzrosnac).


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 02-12-2012 00:50

(02-12-2012 00:46)misza02 napisał(a):  od paru dni obserwuje wartosc XAU ale dopiero od wczoraj notuje to (moj blad). jezeli teraz wymienie cale EURO na PLN a jutro XAU spadnie o kolejne 10 pkt to jestem pare tys do przodu (ale to sie wiaze z ryzykiem bo XAU moze wzrosnac).

tutaj z tym to opcje jak forex Smile można zyskać, można stracić, ale to dodatkowa możliwość zarobku Smile
mi co się tam pln naskłada to coś kupuję złota bo taniej za 10 szt zapłacę teraz 610 pln a nie 840-850 Smile mniej pln na euro wyjdzie Smile
także niech sprzedają złoto, a ci co sprzedają będą inwestować w x domków Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 02-12-2012 01:10

dokladnie. ale to znaczy ze w e-polsce cos sie dzieje. obserwuje rowniez holandie i tu XAU stoi prawie w miejscu.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 02-12-2012 10:45

(02-12-2012 01:10)misza02 napisał(a):  dokladnie. ale to znaczy ze w e-polsce cos sie dzieje. obserwuje rowniez holandie i tu XAU stoi prawie w miejscu.

z tym jest hossa i jest bessa to taka giełda gry ala forex Smile
ale tutaj ci co sprzedali po 1000 xau to znam i wiem, że kasa pln idzie na domki - przyszłościowo chcą zapełnić rynek w domki jak ludzi przybędzie by ich nie brakowało
tylko czekać też jak zaczną na reklamę wydawać Big Grin ale to z drugiej strony dobrze, bo może ściągną ludzi co się przełoży na syt w grze Smile
więcej ludzi=więcej pracowników Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 02-12-2012 10:49

wiecej pracownikow = wiecej $
w rumuni miejsca pracy schodza od reki, az milo sie patrzy i gra


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 02-12-2012 10:51

(02-12-2012 10:49)misza02 napisał(a):  wiecej pracownikow = wiecej $
w rumuni miejsca pracy schodza od reki, az milo sie patrzy i gra

ich jest ponad 5000 ( nie wiadomo ile nie aktywnych ...) a nas 500 z czego aktywnych może 20% ...


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - WojaKk - 02-12-2012 10:55

[Obrazek: lzgd.jpg]
Kończę zabawę z tą gierką. Jak ktoś chce to za 12 zł mogę kupić jedną akcję firmy za ok. 400-420 XAU


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 02-12-2012 11:00

wojakk to zmień passy i daj komuś konto w "opiekę"
będzie zawsze aktywny pracownik Smile jak by co to bym się opiekował
co do akcji to mam po 49 xau na rynku Smile
zaraz ci pw wyślę Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - skillz - 02-12-2012 21:45

Jak chcesz ja mogę kontem się zaopiekować Smile - w razie potrzeby zawsze moge ci oddać, to juz do dogadania na PW


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 02-12-2012 21:58

(02-12-2012 21:45)skillz napisał(a):  Jak chcesz ja mogę kontem się zaopiekować Smile - w razie potrzeby zawsze moge ci oddać, to juz do dogadania na PW

już za późno
passy do konta mam ja i bez twojej oferty jeśli tylko wojakk pomyśli wrócić to jego konto i mu je oddam
u mnie jest tylko pod "opieką"