Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 17-11-2012 19:59

kleomens ja popracuję jutro u ciebie bo dzisiaj odrabiam u coristo za ten ostatni dzień co nie mogłem pracować i nie pracowałem u niego
a jutro w moim dniu popracuję u ciebie i będzie na tip top Smile mam nadzieję, że ci ta zmiana nie przeszkadza ?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 17-11-2012 20:10

UP
Pewnie że nie, spoko.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 17-11-2012 20:29

to jak będziesz jutro to daj znać na pw, że ustawiłeś slot i wskoczę na szychtę Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 18-11-2012 00:19

Ai muncit 8 ore la compania Salieri's Bar , ai castigat 32.83 PLN si ai platit un impozit de 8.21 PLN catre Bugetul de Stat


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 18-11-2012 10:47

You worked for 8 hours at zaklad masarski tomaziego Company and you payed a tax of 0.57 PLN to impecabil

Wczoraj nie pracował u mnie zdanu, pewnie dla tego że nie było już miejsc, cóż trudno ale nie mogłem na kompie być bo padnięty byłem i poszedłem spać Undecided Mogłem ustawić oczywiście miejsca w drugiej firmie ale, my false.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 18-11-2012 10:49

może zawsze sztychte odrobić w dzień pracy u niego a on wtedy zamiast pracować u siebie przyjdzie do ciebie kleomens Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 18-11-2012 11:08

Gdyby to zdanu zawalił i zapomniał lub coś to tak, a tu ewidentnie ja poszedłem w kimacza Big Grin
Będzie następna kolejka więc loooz Cool


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tabaluga - 18-11-2012 13:47

Ile trzeba zbierać na 1.wypłatę?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 18-11-2012 14:28

(18-11-2012 13:47)tabaluga napisał(a):  Ile trzeba zbierać na 1.wypłatę?

nie ma szablonu, że każdy będzie zbierał tyle a tyle
na każdego koncie wygląda to inaczej bo inna zapłata za pracę, inny bonus inne zarobki za spotkania itp itd
czas zbierania na każdego koncie wygląda inaczej, więc nikt konkretnej odpowiedzi na to pytanie nie jest ci w stanie udzielić


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 18-11-2012 15:19

witam. zarejestrowalem sie z linka z pierwszego postu. i teraz mam takie pytania. obecnie jestem w holandii i domyslnie przypisano mi holandie w profilu. moge to zmienic na polske? podajac nr telefonu, byla tam wpisana holandia, podalem nr holenderski ale bez kierunkowego (uznalem ze bedzie dodany automatycznie, ale pewnosci nie mam). mozna to sprawdzic? i ostatnie pytanie. w co inwestowac. chodzi mi o produkcje w jakim regionie najlepiej?
pozdrawiam