Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 11-11-2012 13:24

(11-11-2012 13:22)buch napisał(a):  spokojnie panowie
nie windujmy tylko cen graczy z grupy, inaczej koszta nie beda adekwatne do wykonanej pracy co zaowocuje wzrostem cen na rynku

jak mamy nie podnosić cen pracy w danym dniu u danego gracza jak taki masterex podnosi ceny by jego oferty zrobiły się pierwsze, nie zmniejszy i trzeba samemu podnieść by ustawić oferty pierwsze
konkurencja geo, valentym przestają powoli dawać oferty w mało więc na nich już przestaje się znacząco zwracać uwagę bo nie windują cen


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 11-11-2012 13:27

(11-11-2012 13:24)tomazzi napisał(a):  
(11-11-2012 13:22)buch napisał(a):  spokojnie panowie
nie windujmy tylko cen graczy z grupy, inaczej koszta nie beda adekwatne do wykonanej pracy co zaowocuje wzrostem cen na rynku

jak mamy nie podnosić cen pracy w danym dniu u danego gracza jak taki masterex podnosi ceny by jego oferty zrobiły się pierwsze, nie zmniejszy i trzeba samemu podnieść by ustawić oferty pierwsze
konkurencja geo, valentym przestają powoli dawać oferty w mało więc na nich już przestaje się znacząco zwracać uwagę bo nie windują cen
niestety tego nie mozna powiedziec o WawceBig Grin
tam wczoraj geo szalal


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 11-11-2012 13:34

(11-11-2012 13:27)buch napisał(a):  
(11-11-2012 13:24)tomazzi napisał(a):  
(11-11-2012 13:22)buch napisał(a):  spokojnie panowie
nie windujmy tylko cen graczy z grupy, inaczej koszta nie beda adekwatne do wykonanej pracy co zaowocuje wzrostem cen na rynku

jak mamy nie podnosić cen pracy w danym dniu u danego gracza jak taki masterex podnosi ceny by jego oferty zrobiły się pierwsze, nie zmniejszy i trzeba samemu podnieść by ustawić oferty pierwsze
konkurencja geo, valentym przestają powoli dawać oferty w mało więc na nich już przestaje się znacząco zwracać uwagę bo nie windują cen
niestety tego nie mozna powiedziec o WawceBig Grin
tam wczoraj geo szalal

może się tam wybiorę na wycieczkę na dzień lub dwa Big Grin auto jest więc pójdzie szybko i mogę się pobawić w stawki jak w małopolskim Big Grin
w małopolskim wymiękł przy mojej stawce 108 a jego 104 i szybko schodził w dół, ciekawe ile by dał w wawie, z ciekawości "wpadnę" w odwiedziny w luźniejszy dzień i się z nim pobawię w ustawianie stawek Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 11-11-2012 13:37

(11-11-2012 13:24)masterex2 napisał(a):  
(11-11-2012 13:21)tomazzi napisał(a):  ja stwierdzam tylko suche fakty
były 2 moje pierwsze i twoja 3 i moja potem 4 jedną ty wziąłeś a 2 co powinna być 1 automatycznie stała się drugą, jeśli byś nie przebił to by się nie stała drugą proste
dziwne bo ja widziałem oferty kleomens jako pierwsze dzisiaj i je przebiłeś
jeśli jutro będziesz przebijał coristo to 2 kolejki pracy są w grupie po za tobą, odpocznie twoja firma od pracy grupy u ciebie - może wtedy nauczysz się zasad

Dobra wszechwiedzący Tomazzi. Wypisz mnie z grupy. Nie mam zamiaru się z Tobą kłócić.



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 11-11-2012 13:42

w takim razie na jego własne życzenie żegnamy z grupy masterex


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 11-11-2012 13:49

(11-11-2012 13:42)tomazzi napisał(a):  w takim razie na jego własne życzenie żegnamy z grupy masterex

dziękuje.


Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 11-11-2012 13:56

tomazzi coś twoja grupa się rozpada Tongue

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - matig20 - 11-11-2012 13:57

witam ile trzeba grać zeby pokupować te najwarzniejesze rzeczy... bo ja juz gram 2 tyg i mam tylko 44 zl :/w dodatku nie moge wynająć mieszkania bo nie ma w mojej okolicy (małopolska) pomugł by mi ktoś coś ?


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 11-11-2012 14:00

(11-11-2012 13:56)mmichal013 napisał(a):  tomazzi coś twoja grupa się rozpada Tongue

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2
Rozpada ? To tylko selekcja jeśli chodzi o współpracę w grze Big Grin


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 11-11-2012 14:01

(11-11-2012 14:00)kleomenes napisał(a):  
(11-11-2012 13:56)mmichal013 napisał(a):  tomazzi coś twoja grupa się rozpada Tongue

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2
Rozpada ? To tylko selekcja jeśli chodzi o współpracę w grze Big Grin

selekcja w 4 osobowej grupie beka