Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 11-11-2012 12:04

Ok, jak do tej pory wszyscy poza masterex pracowali u mnie.

Ed:
masterex nie winduj cen, poza tym napisz mi kiedy mniej więcej będziesz pracował to ustawię pozycję Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 11-11-2012 12:37

(11-11-2012 12:04)kleomenes napisał(a):  Ok, jak do tej pory wszyscy poza masterex pracowali u mnie.

Ed:
masterex nie winduj cen, poza tym napisz mi kiedy mniej więcej będziesz pracował to ustawię pozycję Smile

cały czas czekam aż dodasz miejsce pracy. Walka o pracownika,trzeba windować.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 11-11-2012 12:56

Dodane Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 11-11-2012 13:01

(11-11-2012 12:04)kleomenes napisał(a):  Ed:
masterex nie winduj cen, poza tym napisz mi kiedy mniej więcej będziesz pracował to ustawię pozycję Smile

od wczoraj to robi
wczoraj mnie przebijał by jego oferty były pierwsze, dzisiaj widzę tobie to samo wyczynia
na razie pozostawię to bez komentarza, ale jeśli sytuacja będzie się powtarzać to jakieś konsekwencje ze strony grupy zostaną wyciągnięte


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 11-11-2012 13:06

(11-11-2012 13:01)tomazzi napisał(a):  
(11-11-2012 12:04)kleomenes napisał(a):  Ed:
masterex nie winduj cen, poza tym napisz mi kiedy mniej więcej będziesz pracował to ustawię pozycję Smile

od wczoraj to robi
wczoraj mnie przebijał by jego oferty były pierwsze, dzisiaj widzę tobie to samo wyczynia
na razie pozostawię to bez komentarza, ale jeśli sytuacja będzie się powtarzać to jakieś konsekwencje ze strony grupy zostaną wyciągnięte

Nie rozumiem cie Tomazzi. Twoje oferty mogą być 1 ale moje już nie(dzisiaj). Łaski mi nie robisz,że jestem w grupie. Zawsze mogę iść do innego miasta.A to,że czytać nie umiesz bo ci pisałem,że nie zrobiłem tego specjalnie - zbieg okoliczności nie moja wina.Btw.Francuza nie przebiłem ani raz więc jak nie wiesz, nie udzielaj się. Proszę.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 11-11-2012 13:12

(11-11-2012 13:06)masterex2 napisał(a):  
(11-11-2012 13:01)tomazzi napisał(a):  
(11-11-2012 12:04)kleomenes napisał(a):  Ed:
masterex nie winduj cen, poza tym napisz mi kiedy mniej więcej będziesz pracował to ustawię pozycję Smile

od wczoraj to robi
wczoraj mnie przebijał by jego oferty były pierwsze, dzisiaj widzę tobie to samo wyczynia
na razie pozostawię to bez komentarza, ale jeśli sytuacja będzie się powtarzać to jakieś konsekwencje ze strony grupy zostaną wyciągnięte

Nie rozumiem cie Tomazzi. Twoje oferty mogą być 1 ale moje już nie(dzisiaj). Łaski mi nie robisz,że jestem w grupie. Zawsze mogę iść do innego miasta.A to,że czytać nie umiesz bo ci pisałem,że nie zrobiłem tego specjalnie - zbieg okoliczności nie moja wina.Btw.Francuza nie przebiłem ani raz więc jak nie wiesz, nie udzielaj się. Proszę.

zasadą jest, że z grupy osoby nie przebijają ofert osoby u której pracujemy, wczoraj nie specjalnie mnie przebijałeś, dzisiaj nie specjalnie kleomens
wiesz co powiem szczerze skończ rżnąć głupa bo wczoraj moje oferty przebijałeś, a dzisiaj kleomens oferty były pierwsze i również je przebiłeś bo obserwuję grę i rynek i patrzę gdy jestem przy pc co i jak wygląda - widziałeś, że twoje oferty są z tyłu to stawka do góry by były pierwsze i jeśli to jest nie specjalnie to wiesz co idź bajki dzieciom w przedszkolu opowiadaj może ci uwierzą
nikt na siłę cię w grupie nie trzyma, nie podoba się to droga wolna z grupy bez prawa powrotu


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 11-11-2012 13:16

(11-11-2012 13:12)tomazzi napisał(a):  
(11-11-2012 13:06)masterex2 napisał(a):  
(11-11-2012 13:01)tomazzi napisał(a):  
(11-11-2012 12:04)kleomenes napisał(a):  Ed:
masterex nie winduj cen, poza tym napisz mi kiedy mniej więcej będziesz pracował to ustawię pozycję Smile

od wczoraj to robi
wczoraj mnie przebijał by jego oferty były pierwsze, dzisiaj widzę tobie to samo wyczynia
na razie pozostawię to bez komentarza, ale jeśli sytuacja będzie się powtarzać to jakieś konsekwencje ze strony grupy zostaną wyciągnięte

Nie rozumiem cie Tomazzi. Twoje oferty mogą być 1 ale moje już nie(dzisiaj). Łaski mi nie robisz,że jestem w grupie. Zawsze mogę iść do innego miasta.A to,że czytać nie umiesz bo ci pisałem,że nie zrobiłem tego specjalnie - zbieg okoliczności nie moja wina.Btw.Francuza nie przebiłem ani raz więc jak nie wiesz, nie udzielaj się. Proszę.

zasadą jest, że z grupy osoby nie przebijają ofert osoby u której pracujemy, wczoraj nie specjalnie mnie przebijałeś, dzisiaj nie specjalnie kleomens
wiesz co powiem szczerze skończ rżnąć głupa bo wczoraj moje oferty przebijałeś, a dzisiaj kleomens oferty były pierwsze i również je przebiłeś bo obserwuję grę i rynek i patrzę gdy jestem przy pc co i jak wygląda - widziałeś, że twoje oferty są z tyłu to stawka do góry by były pierwsze i jeśli to jest nie specjalnie to wiesz co idź bajki dzieciom w przedszkolu opowiadaj może ci uwierzą
nikt na siłę cię w grupie nie trzyma, nie podoba się to droga wolna z grupy bez prawa powrotu

Dobra z tobą nawet nie ma co pisać bo przecież ty zawsze masz racje. Niby masz tyle lat a zachowujesz się jak jakiś szczyl z podstawówki. Nawet nie umiesz czytać ze zrozumieniem bo akurat kiedy swoją ofertę dzisiaj podniosłem, francuza nie było na liście. Także jemu najwyraźniej chodziło,żebym nie zawyżał cen.
Wczoraj oferty wyglądały tak:
-twoja
-moja
-twoja
Poszedłem pracować u Ciebie więc automatycznie moja oferta poszła na
1.Więc się nie kłóć,że przebijam bo szukasz od wczoraj jakieś zaczepki.W każdym temacie,którym się udzielasz robisz z siebie hejtera. I z tego co pamiętam już jakaś osoba Ci to powiedziała.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 11-11-2012 13:21

ja stwierdzam tylko suche fakty
były 2 moje pierwsze i twoja 3 i moja potem 4 jedną ty wziąłeś a 2 co powinna być 1 automatycznie stała się drugą, jeśli byś nie przebił to by się nie stała drugą proste
dziwne bo ja widziałem oferty kleomens jako pierwsze dzisiaj i je przebiłeś
jeśli jutro będziesz przebijał coristo to 2 kolejki pracy są w grupie po za tobą, odpocznie twoja firma od pracy grupy u ciebie - może wtedy nauczysz się zasad


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 11-11-2012 13:22

spokojnie panowie
nie windujmy tylko cen graczy z grupy, inaczej koszta nie beda adekwatne do wykonanej pracy co zaowocuje wzrostem cen na rynku


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 11-11-2012 13:24

(11-11-2012 13:21)tomazzi napisał(a):  ja stwierdzam tylko suche fakty
były 2 moje pierwsze i twoja 3 i moja potem 4 jedną ty wziąłeś a 2 co powinna być 1 automatycznie stała się drugą, jeśli byś nie przebił to by się nie stała drugą proste
dziwne bo ja widziałem oferty kleomens jako pierwsze dzisiaj i je przebiłeś
jeśli jutro będziesz przebijał coristo to 2 kolejki pracy są w grupie po za tobą, odpocznie twoja firma od pracy grupy u ciebie - może wtedy nauczysz się zasad

Dobra wszechwiedzący Tomazzi. Wypisz mnie z grupy. Nie mam zamiaru się z Tobą kłócić.