Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 10-11-2012 12:58

coristo pisałem wyżej
stanowiska będę miał wolne ponownie po 16 i 17 więc wtedy je uaktywnię
gdyby były dostępne to nikt poza buch do pracy nie przyszedł


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 10-11-2012 16:36

dostępne 1 stanowisko pracy u mnie więc zapraszam osobę z grupy która jeszcze nie pracowała u mnie

17.35 będę miał kolejne nowe miejsca pracy które uaktywnię Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 10-11-2012 17:39

Ja jak by co będę mógł pracować dopiero od 19.30 Smile dlatego mnie jeszcze nie było.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 10-11-2012 17:51

okej są jeszcze wolne miejsca, więc zapraszam Smile
nie pracowali u mnie jeszcze :
kleomens i masterex


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 10-11-2012 19:42

You worked for 8 hours at zaklad masarski tomaziego Company and you payed a tax of 0.40 PLN to impecabil


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 10-11-2012 19:47

okej wszyscy z grupy dzisiaj pracowali u mnie Smile
dzięki Smile


jutro wszyscy z grupy pracujemy u kleomens, nick w grze francuz6
kleomens wybierz proszę w której firmie grupa ma pracować u ciebie i ustaw swoje oferty po 24 jako pierwsze Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 10-11-2012 20:04

Dobra, Po 24 pracujemy w mojej firmie, tym razem tej z kanapkami - "Salieri's Bar". Mam tylko 4 miejsca pracy(w tym dwa zajęte jeszcze przez 3 i 5h) ale damy radę Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 10-11-2012 20:26

A właśnie co do kanapek to produkcja ich przy moich stawkach nie jest wcale taka droga koszty 1 kanapki to ok 10 PLN za prace + 2 PLN podatku + ok 2,5 PL za mięso wykorzystane do produkcji = ok 14,5 PLN a jak je sprzedaje po 21,4 PLN to zysk wynosi 6,9 PLN


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 10-11-2012 20:29

oki doki kleomens Smile masz 2 firmy i ty decydujesz w której firmie w twój dzień grupa u ciebie pracuje Smile


o godzinie 20-stej zleciłem wypłatę 20 eSmile niestety gra pobiera od kwoty zlecenia 25% - jak zrealizuje admin to wstawię dowód Smile

od razu zaznaczę, że wypłata uzbierana z kilku rzeczy gry:
1 zarobki skromne firmy
2 zarobki na koncie gracza
3 sprzedane 100 udziałów firmy za 450 szt zł
4 dzięki poleconym z prowizji ich wpłat Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 10-11-2012 20:55

(10-11-2012 20:29)tomazzi napisał(a):  oki doki kleomens Smile masz 2 firmy i ty decydujesz w której firmie w twój dzień grupa u ciebie pracuje Smile


o godzinie 20-stej zleciłem wypłatę 20 eSmile niestety gra pobiera od kwoty zlecenia 25% - jak zrealizuje admin to wstawię dowód Smile

od razu zaznaczę, że wypłata uzbierana z kilku rzeczy gry:
1 zarobki skromne firmy
2 zarobki na koncie gracza
3 sprzedane 100 udziałów firmy za 450 szt zł
4 dzięki poleconym z prowizji ich wpłat Smile

podejrzewam że najwięcej z punktu 4 Lol