Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 07-11-2012 22:50

w dniu jutrzejszym wszyscy pracujemy z grupy u masterex2
masterex2 ustaw proszę po 24 stanowiska pracy swoje jako pierwsze


mmichal co do twojego pytania o gazety to papier na pewno potrzebny jest do produkcji gazety Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 07-11-2012 22:50

no to jest maly problem, chyba ze kazdy z Was ma filie w mazowieckim, bo zostawilem sobie na czarna godzine na otworzenie jeszcze w jednym regionie
w przeciwnym wypadku bede musial sie przeniesc
poza tym mam pytanie odnosnie placy za prace
jakim cudem niektorzy ustawiaja sobie stawki na powiedzmy 32.84?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 07-11-2012 22:52

(07-11-2012 22:50)buch napisał(a):  no to jest maly problem, chyba ze kazdy z Was ma filie w mazowieckim, bo zostawilem sobie na czarna godzine na otworzenie jeszcze w jednym regionie
w przeciwnym wypadku bede musial sie przeniesc
poza tym mam pytanie odnosnie placy za prace
jakim cudem niektorzy ustawiaja sobie stawki na powiedzmy 32.84?

warunkiem uczestnictwa jest bycie w małopolskim i tam ustawione stanowiska pracy które potem możesz zmieniać i ustawić na inny region
ustawiasz stawkę za pracę np 6 pln i x 8 h i wtedy jest to 48 pln


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 07-11-2012 22:53

(07-11-2012 22:50)tomazzi napisał(a):  w dniu jutrzejszym wszyscy pracujemy z grupy u masterex2
masterex2 ustaw proszę po 24 stanowiska pracy swoje jako pierwsze


mmichal co do twojego pytania o gazety to papier na pewno potrzebny jest do produkcji gazety Smile

Na razie mam tylko 1 miejsce wolne. Mam nadzieję,że do 24 będzie więcej Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 07-11-2012 23:03

(07-11-2012 22:52)tomazzi napisał(a):  
(07-11-2012 22:50)buch napisał(a):  no to jest maly problem, chyba ze kazdy z Was ma filie w mazowieckim, bo zostawilem sobie na czarna godzine na otworzenie jeszcze w jednym regionie
w przeciwnym wypadku bede musial sie przeniesc
poza tym mam pytanie odnosnie placy za prace
jakim cudem niektorzy ustawiaja sobie stawki na powiedzmy 32.84?

warunkiem uczestnictwa jest bycie w małopolskim i tam ustawione stanowiska pracy które potem możesz zmieniać i ustawić na inny region
ustawiasz stawkę za pracę np 6 pln i x 8 h i wtedy jest to 48 pln

tyle ze niektorzy maja za 8h pracy stawke z groszami, np przebija mnie gosc w Warszawie o 84gr jakim cudem? ja po przecinku ustawic nie moge, albo poprostu nie potrafieBig Grin
a co do tej grupy to bede sie musial przeniesc, chyba ze zadowoli Was jak otworze tam filie, o ile kazdy z Was ma ja rowniez u mnie w Wawce
inaczej bede mogl zaczac pracowac w grupie od piatku


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 07-11-2012 23:10

(07-11-2012 23:03)buch napisał(a):  
(07-11-2012 22:52)tomazzi napisał(a):  
(07-11-2012 22:50)buch napisał(a):  no to jest maly problem, chyba ze kazdy z Was ma filie w mazowieckim, bo zostawilem sobie na czarna godzine na otworzenie jeszcze w jednym regionie
w przeciwnym wypadku bede musial sie przeniesc
poza tym mam pytanie odnosnie placy za prace
jakim cudem niektorzy ustawiaja sobie stawki na powiedzmy 32.84?

warunkiem uczestnictwa jest bycie w małopolskim i tam ustawione stanowiska pracy które potem możesz zmieniać i ustawić na inny region
ustawiasz stawkę za pracę np 6 pln i x 8 h i wtedy jest to 48 pln

tyle ze niektorzy maja za 8h pracy stawke z groszami, np przebija mnie gosc w Warszawie o 84gr jakim cudem? ja po przecinku ustawic nie moge, albo poprostu nie potrafieBig Grin
a co do tej grupy to bede sie musial przeniesc, chyba ze zadowoli Was jak otworze tam filie, o ile kazdy z Was ma ja rowniez u mnie w Wawce
inaczej bede mogl zaczac pracowac w grupie od piatku

warunkiem jest być i mieć miejsca pracy w małopolskim i tam każdy u każdego z grupy pracuje
jeśli w piątek nie będziesz pracował u osoby z grupy to zostaniesz z niej usunięty a w piątek jest twój dzień więc byłoby fajnie jak byś na 24 już miał stanowiska pracy w małopolskim i również w tym regionie był Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - spinhack - 07-11-2012 23:15

No i d*pa na razie z moim pomysłem nie da się ustawić różnych cen dla różnych artykułów Sad co czyni ten biznes mocno upierdliwym.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 07-11-2012 23:21

Ostatnio jak wpłacałem kasę za pomocą karty to miałem ją w 15 minut chyba, a teraz do tej pory jej nie mam. Jak można się z administratorem skontaktować ?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 07-11-2012 23:27

(07-11-2012 23:10)tomazzi napisał(a):  
(07-11-2012 23:03)buch napisał(a):  
(07-11-2012 22:52)tomazzi napisał(a):  
(07-11-2012 22:50)buch napisał(a):  no to jest maly problem, chyba ze kazdy z Was ma filie w mazowieckim, bo zostawilem sobie na czarna godzine na otworzenie jeszcze w jednym regionie
w przeciwnym wypadku bede musial sie przeniesc
poza tym mam pytanie odnosnie placy za prace
jakim cudem niektorzy ustawiaja sobie stawki na powiedzmy 32.84?

warunkiem uczestnictwa jest bycie w małopolskim i tam ustawione stanowiska pracy które potem możesz zmieniać i ustawić na inny region
ustawiasz stawkę za pracę np 6 pln i x 8 h i wtedy jest to 48 pln

tyle ze niektorzy maja za 8h pracy stawke z groszami, np przebija mnie gosc w Warszawie o 84gr jakim cudem? ja po przecinku ustawic nie moge, albo poprostu nie potrafieBig Grin
a co do tej grupy to bede sie musial przeniesc, chyba ze zadowoli Was jak otworze tam filie, o ile kazdy z Was ma ja rowniez u mnie w Wawce
inaczej bede mogl zaczac pracowac w grupie od piatku

warunkiem jest być i mieć miejsca pracy w małopolskim i tam każdy u każdego z grupy pracuje
jeśli w piątek nie będziesz pracował u osoby z grupy to zostaniesz z niej usunięty a w piątek jest twój dzień więc byłoby fajnie jak byś na 24 już miał stanowiska pracy w małopolskim i również w tym regionie był Smile

teoretycznie powinienem byc, ale w praktyce wyglada to troszeczke inaczej, jezeli tak czy inaczej najszybciej bede w piatek a jest to dzien pracy u mnie to moge stawic sie dopiero na sobote a swoj dzien przepracowac jeszcze w Wawce
glownie chodzi mi o to ze mam wynajety dom na 5 dni i nie chcialbym tracic za duzo dni jak juz i tak za niego zaplacilem
takze wszystko pod kontrola, napewno bede pracowal u kogo bedzie potrzeba


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - spinhack - 07-11-2012 23:30

(07-11-2012 23:21)kleomenes napisał(a):  Ostatnio jak wpłacałem kasę za pomocą karty to miałem ją w 15 minut chyba, a teraz do tej pory jej nie mam. Jak można się z administratorem skontaktować ?
Ja na przelew PP czekałem chyba z 12 godzin albo lepiej, to nie księguje się natychmiastowo.