Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 15-10-2012 15:17

Ale oczywiście możesz go wynajmować, a może wiecie czy jak mamy swój dom wynajęty to odnawia nam energie czy nie?

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 15-10-2012 15:21

ilu nas jest w mazowieckim? chce otworzyc fabryke i musze sie dogadac z reszta


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 15-10-2012 15:22

(15-10-2012 15:17)mmichal013 napisał(a):  Ale oczywiście możesz go wynajmować, a może wiecie czy jak mamy swój dom wynajęty to odnawia nam energie czy nie?

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

nie musiałbyś mieć fabrykę domów by produkować domy na wynajem Smile

co do wynajętego domu to przez 24 h daje ci energię, która oczywiście też zurzywasz idąc do pracy, spotkania itp itd ale dom musisz mieć by energia rosła, podnosisz też ją kupując jedzenie, wino


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - sowa97 - 15-10-2012 15:22

Nie poniosę żadnych konsekwencji jak nie mam 18 a zaznacze że mam? To ile czasu poświęcacie i dziennie wyciągacie z tej gierki?


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 15-10-2012 15:26

(15-10-2012 15:22)sowa97 napisał(a):  Nie poniosę żadnych konsekwencji jak nie mam 18 a zaznacze że mam? To ile czasu poświęcacie i dziennie wyciągacie z tej gierki?

Aktualnie dopiero zaczeliśmy więc na razie nic nie wyciągamy z tej gierki, a co do czasu to trzeba co jakiś czas coś kliknąć i tyle jak na razie. A co do 18 lat nic strasznego się nie powinno stać Big Grin

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 15-10-2012 15:31

(15-10-2012 15:22)sowa97 napisał(a):  Nie poniosę żadnych konsekwencji jak nie mam 18 a zaznacze że mam? To ile czasu poświęcacie i dziennie wyciągacie z tej gierki?

nikt wieku nie sprawdza możesz dać 18 spokojnie Smile
co do zarobków to dopiero każdy zaczyna także dopiero się każdy rozwija Smile
co do czasu to raz na 8 h musisz iść do pracy i w tym czasie nic nie zrobisz no i co 30-40 minut iść na spotkanie, 1 się kończy i iść na drugie


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - sowa97 - 15-10-2012 15:34

W takim razie rejestruje się, a jak jest z numerem telefonu? Daliście swój czy jakiś fake?
A i jeszcze jak na spotkaniu zostane czyimś poddanym to on dostaje 15%moich zarobków czyli ja dostaje 15%mniej tak? czy dziala to jak poleceni na stronach typu bux, mypay(czyli dostajemy za poleconego kase jego ale on zarabia tyle co powinien)


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 15-10-2012 15:34

(15-10-2012 15:21)bartex89 napisał(a):  ilu nas jest w mazowieckim? chce otworzyc fabryke i musze sie dogadac z reszta

Ja jestem z podlaskiego a jaką zamierzasz założyć fabrykę

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 15-10-2012 15:37

(15-10-2012 15:34)sowa97 napisał(a):  W takim razie rejestruje się, a jak jest z numerem telefonu? Daliście swój czy jakiś fake?

swój, zlecając wypłatę przyjdzie ci sms który będziesz musiał wpisać
jak podasz fake to nie zlecisz wypłaty


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 15-10-2012 15:42

ja nie jestem z mazowieckiego realnie, ale tam mnie polecil george i tam tworzymy spolecznosc. myslalem o masarni Smile ale juz zajeta i chyba wyboore drewno