Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 02-11-2012 11:58

(02-11-2012 11:50)buch napisał(a):  witam ponownie
znajoma chcial sie zarejstrowac, problem w tym ze kraj jaki jej wyskakuje to korea polnocnaBig Grin
nie wiem jakim cudem bo ma rzekomo internet mobilny PLAY
wie ktos jak rozwiazac ten problem? czy moze ma sie zarejstrowac i pozniej pisac jakas petycje o przeniesienie do innego panstwa?


nie jest to żaden problem - po rejestracji i zalogowaniu się w grze, wchodzi na forum i pisze do admina pw tam z prośbą o zmianę kraju na polska Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 02-11-2012 12:23

swoja droga to kiepsko z populacja w Naszym kraju jak narazie, caly czas czekam z inwestycja gdyz przy tak malej liczbie ludnosci to malo oplacalne.
Czyzby gra nie miala dobrej reklamy? Jak dlugo taki projekt moze sie rozkrecac?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 02-11-2012 12:41

(02-11-2012 12:23)buch napisał(a):  swoja droga to kiepsko z populacja w Naszym kraju jak narazie, caly czas czekam z inwestycja gdyz przy tak malej liczbie ludnosci to malo oplacalne.
Czyzby gra nie miala dobrej reklamy? Jak dlugo taki projekt moze sie rozkrecac?

słabo reklamowany jak widzisz jest w polsce bo w rumuni jest znany, graczy jest ponad 5000 a gra z resztą szczerze mówiąc nie działa też w sieci za długo także jedno z drugim się wiąże
to świeży projekt i gra, myślę iż ma większy potencjał przed sobą jak darkorbit czy inne podobne im giganty
co do inwestycji to każdy decyduje za siebie, z forum już kilka osób z nas zainwestowało Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Coristo - 02-11-2012 13:16

You worked for 8 hours at Firma "Drewno & Drzewno" Company, you won 14.43 PLN and you payed a tax of 3.61 PLN to Country Budget


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 02-11-2012 14:22

czemu mi markup produktu spada?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 02-11-2012 14:26

no ja aktualnie zbieram ludzi z innej gry w ktora jeszcze neidawno gralem i wtedy zaczynam zabawe, mam juz wszystko dokladnie rozpisane takze w Wasz teren sie nie wybieram zeby nie tworzyc niepotrzebnie konkurencji tymbardziej ze jestescie grupa i musialbym isc po kosztach, a konkurencja na tym etapie wydaje mi sie byc zbedna
mam nadzieje ze szybko gra zyska popularnosc, prawdziwa zabawa zacznie sie jak bedzie handel miedzy panstwowy, ale do tego dluga droga


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 02-11-2012 14:26

(02-11-2012 14:22)masterex2 napisał(a):  czemu mi markup produktu spada?

Trochę nie wiem o co chodzi

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 02-11-2012 14:29

(02-11-2012 14:22)masterex2 napisał(a):  czemu mi markup produktu spada?

co godzinę spada ale też się i podnosi
idąc do pracy również ci spada o 5%
ważne by mieć wszystkie te rzeczy:
garnitur
aktówka
tv
domek wynajęty bądź swój
lodówkę zapełnioną jedzeniem co 6 jest aktywowana automatycznie kanapka i raz na 24 h wypić wino


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 02-11-2012 14:38

(02-11-2012 14:26)buch napisał(a):  no ja aktualnie zbieram ludzi z innej gry w ktora jeszcze neidawno gralem i wtedy zaczynam zabawe, mam juz wszystko dokladnie rozpisane takze w Wasz teren sie nie wybieram zeby nie tworzyc niepotrzebnie konkurencji tymbardziej ze jestescie grupa i musialbym isc po kosztach, a konkurencja na tym etapie wydaje mi sie byc zbedna
mam nadzieje ze szybko gra zyska popularnosc, prawdziwa zabawa zacznie sie jak bedzie handel miedzy panstwowy, ale do tego dluga droga

mając firmę to żaden problem byś dołączył do grupy Smile
ludzie z grupy mają wysokie statystyki więc i wysokość produkcji jest duża, każdy u każdego codziennie pracuje z grupy więc każdy ma gwarantowany duży % produktu swojego trafiającego na rynek na sprzedaż bo pracownik taki co wyprodukuje ci 0,20 produktu za 8 h pracy to szczerze mówiąc na tą chwilę tylko blokuje stanowisko pracy bo korzyści dla nas posiadających firmy są z jego pracy u nas żadne

ja powiem szczerze reklamuję grę w wielu miejscach gdzie są polacy ale więcej zapisuje mi się obcokrajowców jak polaków ...


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 02-11-2012 14:57

planowane otwarcie mojej dzialalnosci jest na dzien 4-5 listopada takze jak beda jeszcze miejsca w Waszej grupie to napewno sie dogadamy
jezeli wierzyc graczom ktorzy na forum wypisali swoje dzialalnosci na jakim regionie dzialaja to potrzebuje tylko czasu na przeprowadzke