Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Alternatywa ppadownload.net - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Alternatywa ppadownload.net (/Temat-Alternatywa-ppadownload-net-59842)



Alternatywa ppadownload.net - dvt - 12-10-2012 23:16

Witam czy istnieje jakas alternatywa dla owego serwisu? Jesli nie polska to moze zagraniczna. Oczywiscie chodzi mi o strone na ktorej moznaby wykorzystac puste startery.


RE: Alternatywa ppadownload.net - startchips - 13-10-2012 07:32

Miałem gdzieś stronę, która działa na tym samym skrypcie, ale nie mogę znaleźć teraz :/. Rejestracja była zablokowana dla Polaków, ale to nie problem, bo zmieniło się IP i po rejestracji można było już logować się z Polskiego IP Wink


RE: Alternatywa ppadownload.net - dvt - 13-10-2012 11:48

Korzystałeś z tej strony ? Ile zarobiłeś?
Byłbym wdzięczny gdybyś poszukał linka Big Grin


RE: Alternatywa ppadownload.net - szpilmen - 13-10-2012 13:17

(13-10-2012 07:32)startchips napisał(a):  Miałem gdzieś stronę, która działa na tym samym skrypcie, ale nie mogę znaleźć teraz :/. Rejestracja była zablokowana dla Polaków, ale to nie problem, bo zmieniło się IP i po rejestracji można było już logować się z Polskiego IP Wink

Polaczki wszystko znajdą, to mój skrypt i moja strona ale nie podam linku.

Btw. nie zmienisz ip przez proxy bo są zablokowane.


RE: Alternatywa ppadownload.net - startchips - 13-10-2012 15:49

Nie szukałem, tylko przypadkowo na zagranicznym forum trafiłem.

Ja jakoś zmieniłem i zarejestrowałem się.

Nie mogłem trafić działającej oferty oraz starter miałem tylko jeden, więc nie pomogę pod tym względem.


RE: Alternatywa ppadownload.net - dvt - 15-10-2012 21:35

@Szpilmen a otworzysz ponownie cos takiego dla polakow?