Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe? (/Temat-Bank-Alior-Sync-czy-to-konto-na-pewno-jest-darmowe-59840)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe? - tremen - 28-03-2014 14:43

ja wpłacam tam od czasu do czasu kase, a mam przez rok i grosza mi nie wzieli


RE: Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe? - misiaczek25 - 12-04-2015 10:28

Witam ponownie, alior sync wprowadza opłatę za konto w kwocie 6zł, aby takiej płatności unikonać trzeba zrobić zakupy na minimum 200zł :-(
LIPA...


RE: Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe? - twardy - 12-04-2015 11:00

Nie za konto tylko za karte, a to pewna roznica, bo nikt CI tej karty nie kaze wyrabiac.


RE: Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe? - misiaczek25 - 12-04-2015 11:30

To znaczy jeśli ją zamknę to nie będę musiał płacić?


RE: Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe? - twardy - 12-04-2015 12:15

Tak.