Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe? (/Temat-Bank-Alior-Sync-czy-to-konto-na-pewno-jest-darmowe-59840)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe? - cheats - 02-06-2013 03:22

Powiem tak, posiadam konto w Alior Sync już ponad 3 miesiące.
Jestem pod wrażeniem, wszystko jest za darmo ! Wypłacanie z innych bankomatów itp.


RE: Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe? - Nupek369 - 19-10-2013 10:19

Zastanawiam się nad założeniem konta w Alior Sync, więc żeby nie zakładać nowego tematu, napiszę tutaj. Chciałbym się dowiedzieć, czy nic się nie zmieniło i konto w Alior Sync nadal jest w pełni darmowe oraz proszę aby ktoś mi wytłumaczył w jak najprostszy sposób o co chodzi z Limitem odnawialnym w rachunku? To się włącza jakoś automatycznie czy o co z tym chodzi?


RE: Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe? - Szaman1644 - 19-10-2013 10:26

Też miałem zakładać tam konto, ale trochę się boję. Ostatnio miałem taką sytuację, że w ING miałem konto i dostałem na początku kartę. Potem przysłali mi jakieś 2, ale nie mówili, żeby z nich korzystać, ani nic. Więc leżały w szufladzie, a używałem nadal tej pierwszej. Po około 6 miesiącach okazało się, że mam zapłacić za tamte karty 90 zł!!! Tego się właśnie najbardziej obawiam. A jak tu jest z rozwiązaniem umowy w razie czego?


RE: Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe? - archi99 - 19-10-2013 10:36

tak nadal jest darmowe wszystko Tongue przy koncie osobistym + 10 pierwszych darmowych przelewów natychmiastowych - mam tam konto od września i jedyny minus że ciężko wpłaca się pieniądze bo u mnie w mieście we wszystkich wpłatomatach nie da się wpłacać (trzy pierwsze wpłaty na konto ci nic nie potrącają potem 0,5% od wpłaty) nie wiem dlaczego ale to nic Tongue przelewam sobie z innego konta jak mi potrzebne jak chcecie się zarejestrować z mojego refa to piszcie pw Big Grin


RE: Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe? - shaq21 - 19-10-2013 14:45

właśnie na maila dostałem info o zmianach w opłatach , także już konto nie całkiem za darmo :

"" Szanowni Państwo,
przypominamy, że od 1 listopada 2013 r. zmienia się "Taryfa Opłat i Prowizji Alior Sync". Zgodnie z zapisami nowej Taryfy pierwsze 3 wpłaty we wpłatomacie na rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe i oszczędnościowe Klienta w danym miesiącu są darmowe. Za kolejne wpłaty pobierana będzie prowizja w wysokości 0,5% wpłacanej kwoty, minimum 1 zł.

Przypominamy jednocześnie, że w ramach bezpłatnego konta osobistego w Alior Sync mogą Państwo korzystać z:
darmowych wypłat z bankomatów w Polsce i na świecie,
10 bezpłatnych przelewów natychmiastowych w miesiącu,
karty debetowej bez opłat miesięcznych,
zwrotu aż 5% wartości zakupów online (szczegóły w regulaminie).
Zmieniona Taryfa Opłat i Prowizji dostępna jest tutaj - http://static.sync.pl/attachment/tabela_oplat_i_prowizji_01112013.pdf

W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z infolinią Alior Sync pod numerem 19 506 lub z Wirtualnym Oddziałem.

Z poważaniem,
Zespół Alior Sync ""


RE: Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe? - tiumer - 19-10-2013 14:56

Jak dla mnie to ciągle jest darmowe, bo i tak nie wpłacam więcej niż 3 razy na miesiąc, a jak wpłacasz więcej to i tak możesz tą opłatę ominąć zakładając konto (bez karty) w alior banku. Wpłacasz za darmo w każdym oddziale bez limitów i możesz od razu przesłać do synca.


RE: Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe? - Nupek369 - 19-10-2013 17:48

U mnie w mieście też nie ma wpłatomatu, ale ja mam konto w PKO, więc tam sobie wpłacę i przeleję jak coś. No a co z tym limitem odnawialnym? Wie ktoś o co chodzi?


RE: Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe? - Mksuzi - 20-10-2013 02:23

Limit odnawialny to swego rodzaju debet na koncie. Tylko, że aby go uzyskać musisz mieć dobra historię konta jako stały użytkownik, albo dobrą historię kredytową bez "przeszkadzajek" w BIK i stałe wpływy na konto w postaci np. pensji.

Sync nadal jest darmowy, tylko teraz za to wpłacanie walnęli prowizję.

Powoli będą przykręcać kurki i wprowadzać opłaty. Na razie jest darmowy, więc warto z niego korzystać.

Dodatkowo nonstop dostaje prowizję z cashbacku, którego tak mocno okroili. A pomyśleć, że na początku zakładania konta, oddawali mi po 300-400 zł bonusu...


RE: Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe? - Nupek369 - 20-10-2013 10:52

Czyli w moim przypadku nawet nie będę miał możliwości skorzystania z tego limitu, bo nie mam stałej pensji Big Grin Bałem się, że to samo się będzie aktywować czy coś w tym stylu. No to teraz zostaje tylko założyć konto.


RE: Bank Alior Sync, czy to konto na pewno jest darmowe? - allo2 - 22-11-2013 13:04

Ja tam sobie chwalę i tak, nawet mimo tych opłat Big Grin