Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Szukasz mentora ? - Zajrzyj (/Temat-Szukasz-mentora-Zajrzyj-59806)



RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Shimeon - 04-11-2018 13:41

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD) To i to.
2.Serwis: Sprawdzony + żeby wypłacał bezpośrednio na konto bankowe + najlepiej w $
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? Tak. Już kiedyś próbowałem zarabiać w obu przypadkach, ale wtedy to chciałem jak najszybciej zarobić kasiorę. Był to duży błąd. Teraz mi zależy na budowaniu aktywów Wink
4.Twoje wymagania: Stały kontakt na pw lub poprzez e-mail.
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? Oczywiście. Rejestracja z linku poleconego + w przyszłości może jakaś dalsza współpraca Wink

Jak ktoś chce mi pomóc to niech da znać na pw/email.
Pozdrawiam Big Grin


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - EfectiveWork - 04-11-2018 18:36

Zdecydowanie polecam abyś Ty się zgłosił do konkretnego mentora jeżeli faktycznie zależy Ci na zarabianiu przez internet.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Shimeon - 06-11-2018 08:34

(04-11-2018 18:36)EfectiveWork napisał(a):  Zdecydowanie polecam abyś Ty się zgłosił do konkretnego mentora jeżeli faktycznie zależy Ci na zarabianiu przez internet.

Ja tu prawie nie znam nikogo, więc ciężko będzie ;/


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - roberto_32 - 25-02-2019 17:29

Witam.

Poszukuję osoby lub jakiegoś poradnika , która pomogłaby mi ogarnąć temat programu HUB TRAFFIC  i wprowadziła w temat osadzania filmów dla dorosłych.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - martin666 - 02-09-2019 16:55

szukam mentora