Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Szukasz mentora ? - Zajrzyj (/Temat-Szukasz-mentora-Zajrzyj-59806)



RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Jusinek - 14-09-2015 09:10

1.Metoda zarobku: PPA, PPD
2.Serwis: Do ustalenia
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? Zarobiłem grosze, około 40zł
4.Twoje wymagania: Poświęcenie trochę czasu Wink Jestem w stanie poświęcić min. 4h dziennie
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? Refy Wink


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - PerfectPlan - 06-10-2015 15:14

1.Metoda zarobku: Blog PPA

2.Serwis: Dowolny, wypłacalny

3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
- Jak wyszukiwać nisze (google trends)
- Jak stworzyć bloga i mniej więcej jak go przystosować chociaż nie pogardzę Twoimi radami.
- Tworzenie ''fakeplików'' (na takich chcę bazować)
- Jak tworzyć dobre tagi, słowa kluczowe

Zarabiałem trochę na sub sms spamując. Żadna rewelacja.

Mało wiem o pozycjonowaniu, obróbce graficznej, pisaniu aplikacji, promocji bloga. Angielski w miarę chociaż wolę wspomagać się tłumaczem google.

4.Twoje wymagania:Chce zarabiać poważnie na PPA a nie tylko dorobić (wiem. Wiele zależy ode mnie)

5.Czy oferujesz coś w zamian za pomoc ? Rejestracja z refa. Chyba że masz inne wymagania.

Kontakt priv.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - HellGate - 10-10-2015 22:16

1.Metoda zarobku:
PPA

2.Serwis:
Dowolny

3.Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?

Tyle co przeczytałem tu na forum, nie zarobiłem nic.

4.Twoje wymagania: Ze względu na prawie zerową wiedzę nie mam wymagań, jedyne co to trochę cierpliwości Smile

5.Czy oferujesz coś w zamian za pomoc?
Na pewno rejestracja z refa.
Oferuję również dyspozycyjność i duże zaangażowanie, dlateo uważam, że opłaca się zainwestować we mnie swój czas Smile


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - trybulski - 23-10-2015 12:38

Witam serdecznie wszystkich mentorów, oraz forumowiczów.

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD)

Dowolna

2.Serwis:

Dowolny - preferowana branża: finanse

3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?

Ok. 50 k

4.Twoje wymagania:

Poniżej

5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?

Poniżej


Zacznę od początku. Wiele wiem na temat sieci afiliacyjnych i mam też wiedzę, na wiele różnych tematów. Seo, sociale itd. to mój chleb powszedni jeśli chodzi o teorię. Potrzebuję jednak kogoś, kto da mi pomysł lub "złotą pigułkę", jak zamienić to wszystko w pieniądze.

Więcej na PW.

Oczywiście nie ma nic za darmo, tak więc mogę zapłacić jak i również zarejestrować się z refa, jeśli gdzieś jeszcze nie jestem zarejestrowany (co jest raczej mało prawdopodobne). Mogę również podzielić się przyszłymi zyskami na podstawie umowy lojalnościowej.

O zarabianiu na płatnych subach czy sms'ach nic prawie nie wiem, poza tym, że są płatne, dlatego temat ten mnie nie interesuje. A tak na poważnie, nie interesuje mnie dlatego, że to bardziej nisza black niż white.

Chciałbym zarabiać na produktach finansowych, ale potrzebuję wsparcia, żebym wiedział, że moja praca nie idzie na marne. Chciałbym, aby ktoś nadzorował moje działania.

Oczywiście finanse to nie wszystko. Mogę również zarabiać na czymś innym, pod warunkiem, że będę potrafił i mógł to robić.

Ogólnie chodzi mi o to, że chciałbym zamienić swój czas w pieniądze, ale w wyniku nadmiernej wiedzy, nie jestem w stanie niczego zrobić, co przyniosłoby mi pieniądze. Wiem, że to brzmi co najmniej dziwnie, ale wiedza którą się gromadzi a której się nie szufladkuje, potrafi więcej zrobić złego niż dobrego.

Poszukuję prawdziwego mentora, człowieka, który pokaże mi od kuchni jak to wszystko wygląda (cały biznes), a nie osoby, która będzie zadawać mnóstwo pytań, po to aby na końcu powiedzieć "DOŚĆ - Z TOBĄ JUŻ NIE WSPÓŁPRACUJĘ" jak to kiedyś powiedział Ciamciaj. Niestety ale nic do tematu nie wniósł poza wiedzą, która jest tak oczywista, że aż trudno byłoby jej nie posiadać, po przeczytaniu chociażby kilku postów na ZC.

Mam pewien pomysł na stronę sprzedającą poradnik, ale nie wiem jak się za to od początku zabrać, aby po drodze czegoś nie spartolić. Czy waszym zdaniem zyskowne są strony oferujące poradniki dotyczące zarabiania, i rzeczywiście takie, w których jest wartościowa wiedza?

Pytam dlatego, że chciałbym stworzyć coś takiego, bo wiedzę posiadam, ale nie wiem czy jest na takie coś popyt a nie wiem za bardzo jak to sprawdzić. To trochę poza tematem.

A mentora oczywiście poszukuję. Ale prawdziwego mentora, a nie kogoś, kto jedynie za mentora się podaje i nic do mojego życia nie wnosi, nie wniesie lub wnieść nie chce.

PS. Szukam dobrego copywritera, który napisze ofertę na stronę w zamian za prowizję.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - helix - 25-10-2015 11:58

1.Metoda zarobku PPA/PPD
2.Serwis: nie ma znaczenia
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
Nie nie zarobiłem ale czytałem dużo o zarabainiu w sieci.
4.Twoje wymagania:
Interesują mnie bardzo dochodowe informacje jak zarobić i gdzie wyprować lub zrobić coś samemu żeby wypromować.
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?
Zarejestruję się z twoich reflinków i chciałbym naprawdę sporo kasy zarobić , nawet mogę poszukać dla ciebie ludzi też żeby się zarejetrowali .I oczekuję pomocy


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - GraczOfensywny - 30-10-2015 17:07

1.Metoda zarobku: sub sms
2.Serwis: mogę sie podporządkować mentorowi
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? : wiem jak działa sub sms jednak nie mogę znaleśc sposobu na zarabianie.
4.Twoje wymagania: oczekuje pomocy w postaci nakierowania , gdzie zarabiac jak to robic nie oczekuje gotowej niszy po prostu paru cennych rad
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? : reg z ref linka


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - tomek019 - 13-11-2015 16:22

1.Metoda zarobku:PPA/PPD
2.Serwis: Astrocash lub Firecash
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
Zarabiałem na Shorte(30$/ms), Na subach (100zł/ms), Sieciach afiliacyjnych(200zł/ms)
Zarabiałem na FB w wiekszosci lecz teraz FB duzo blokuje a pozatym przerwalem bo nie mialem czasu.
Teraz zarabiam tylko na programach typu HYIP/REVSHARE ale mam czas wiec chcialem to poswiecic na PPA.
4.Twoje wymagania: nauka w krokach co jak zrobić oraz mile widziany kontakt TS3/Skype
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?
Najlepiej dogadac sie jesli chodzi o % z moich zysków, moze byc nawet na umowie.
Mogę sie podzielic swoja wiedza o zarabianiu z innego zakresu.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - krojek - 18-11-2015 21:12

1.Metoda zarobku: PPA
2.Serwis: obojętnie - zależy od mentora Smile
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? W PPA brak doświadczenia. Aktualnie zarabiam na shorte i tworzę "zaplecze" na fb (konta fb, grupy). Znam sie także na strona www (html, php, css) i pozycjonowanie. Ogólnie mam zamiar z PPA korzystać na stronie z hackami.
4.Twoje wymagania: Naprowadzenie na świat PPA, jakieś poradniki.
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? Rejestracja z twojego refa

Zapraszam na PW - mam chęci.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Manderigon - 21-11-2015 15:49

1.Metoda zarobku: PPD
2.Serwis: do ustalenia
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? Brak doświadczenia, szybko chłonę nową wiedzę
4.Twoje wymagania: Wprowadzenie do świata PPD
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? ReflinkSmile


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - saviola - 24-11-2015 10:42

1.Metoda zarobku: dowolna
2.Serwis: do ustalenia
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? Potrafię postawić jakąś stronke internetową, przygotować szablon graficzny jednak brakuje mi wiedzy jaką zawartość powinna zawierać strona aby przyciągnąć ludzi i zarobić $$
4.Twoje wymagania: szukam mentora który podpowie mi co powinienem umieścić na stronie oraz gdzie ją reklamować
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? Może być rejestracja z reflinka, jakis % zysku, postawienie strony
kontakt priv