Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Szukasz mentora ? - Zajrzyj (/Temat-Szukasz-mentora-Zajrzyj-59806)



RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - razzor1 - 13-07-2015 22:15

Witam!
1.Metoda zarobku:(PPA/PPD)
PPA, SUB-SMS
2.Serwis:
Co mentor uważa za dobre.
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
Posiadałem własny bux, sam wcześniej korzystałem z buxów. Korzystałem z serwisów ppa/sub/itp. aczkolwiek niczego sensowego nie zarobiłem. Łącznie ok. 2000 zarobku.
4.Twoje wymagania:
Szukam osoby doświadczonej, która byłaby w stanie przedstawić mi w jakim kierunku iść, by zarabiać. Przekazać podstawy w zarabianiu, pod jakim kątem myśleć w trakcie tworzenia nisz, i tak dalej..
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?
W zamian oferuje rejestracje z reflinków, grafikę (Kilka lat pracy przy adobe Photoshop: grafika do stron www, loga, bannery, itp. itd) oraz ogólną pomoc w świecie IT.

Pozdrawiam


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - rozekrr - 18-07-2015 09:08

Jeżeli ktoś chętny do zarabiania w PPA, posiada blog z domeną KUPNĄ zapraszam do kontaktu [email protected]


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - buch - 30-07-2015 16:38

1.Metoda zarobku: PPA
2.Serwis: dostosuje się do mentora
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
ok 700-800$ na HC, poradze sobie jakos sam ze strona, domena i stworzeniem programow czy nakreceniem filmikow, chyba ze mentor bedzie mial inna metode zarobku poza tym co wiekszosc^_^
4.Twoje wymagania: pomoc w promowaniu nisz (glownie skupialem sie na YT do czasu az sztuczne nabijanie wyswietlen sie skonczylo)
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? rejestracje z refa

Jeżeli jest ktoś zainetresowany współpracą zapraszam na PW

Mentorowi który ma zamiar podesłać mi tylko poradniki do przeczytania z góry dziekuję. Taka pomoc mi nie potrzebna. Wracam do tego gdyż mam więcej czasu i czy sie pod kogoś podepne czy nie jest mi to bez większej różnicy. Chetnie oddam swoj maly procent mentorowi który będzie wstanie mi pomoc w promocji nisz badz przedstawi sposoby na YT zeby za dlugo nie szukac tych informacji w necie. Oczekuje sprawdzonych metod które już zostały przetestowane przez mentora.
Pozdrawiam


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - bielu243 - 08-08-2015 09:16

Witam!
1.Metoda zarobku:(PPA/PPD)
PPA, SUB-SMS
2.Serwis:
Wolałbym FireCasha, ale mogę się dostosować Wink
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
Posiadam prosty blog na blogspocie, w PPA/Sub-sms robie już 2 lata Wink
4.Twoje wymagania:
Szukam kreatywnej osoby, która by mogła mi pomóc w pozycjonowaniu bloga itp.
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?
W zamian oferuje rejestracje z reflinków.

Kontakt: Priv


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - kokke0123 - 13-08-2015 12:10

Witam!
1.Metoda zarobku:(PPA/PPD)
PPA, SUB-SMS
2.Serwis:
Co mentor uważa za dobre.
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
Nie posiadam doświadczenia
4.Twoje wymagania:
Szukam osoby, która mi pomoże w tym, pchnie mnie w dobry kierunek
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?
przez 3 miesiące 50% zarobków

Pozdrawiam


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Chester_Psycho - 22-08-2015 16:56

Witam, stwierdziłem że praca w firmie strasznie ogranicza, dlatego jak w temacie poszukuję mentora.

1.Metoda zarobku:
PPA/PPD
2.Serwis:
AstroCash było by najlepiej ale może być coś innego
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
Kiedyś startowałem z PPA, potrafiłem zrobić parę ciekawych appek w VB poczytałem trochę poradników, darmowych oraz płatnych ale nic z tego nie wyszło, nie pamiętam czemu. Mogę zainwestować hajsik, ale na sam początek chciałbym żeby ktoś przypomniał mi ogólną zasadę i możliwości zarabiania różnymi metodami.
4.Twoje wymagania:
Cierpliwości, przede wszystkim, cierpliwości. Nie siedzę 24/7 przed pc. ale za to bardzo, ale to bardzo szybko się uczę (W 6 miesięcy 4 różne stanowiska w pracy + awans i 2 podwyżki.)
5.Czy oferujesz coś w zamian za pomoc ?
Możemy się dogadać, jak jesteś ogarnięty i naprawdę mnie czegoś nauczysz to oferuje nie mniej jak 50%, do jakiejś tam granicy zarobków.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - DorszGaming - 24-08-2015 20:55

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD) PPA
2.Serwis: Taki jaki mentor poleci Smile
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? Próbowałem sobie coś uzbierać, lecz z marnym skutkiem
4.Twoje wymagania: Chcę aby ktoś mnie motywował i uczył jak zarabiać na tym sposobie
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? Rejestracja z refa


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - pacman - 24-08-2015 22:48

1.Metoda zarobku: PPA/CPA
2.Serwis: Obecnie Firecash ale jestem otwarty na propozycje i na pewno się dostosuję
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
Skromne doświadczenie w zarabianiu na PPA, potrafię postawić stronę na wordpressie czego efektem jest własna strona z domeną .com, do tej pory na ppa zarobione nieco ponad 100$
4.Twoje wymagania:
Od mentora oczekuję przede wszystkim pomocy przy pozycjonowaniu i optymalizacji strony. Dodam, że działam na real contencie i głównym problemem jest wytworzenie ruchu na stronie, z niszami nie ma problemu
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?
W zamian za pomoc oferuję rejestrację z refa, ewentualnie jakiś % z zarobków lub inne formy wynagrodzenia, kwestia do ustalenia z mentorem. Jeśli współpraca odpowiadałaby obu stronom to na pewno byśmy się dogadali


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - djram - 28-08-2015 12:37

1.Metoda zarobku: PPA/CPA

2.Serwis: Zależy od mentora

3. Twoje doświadczenie: Wiem bardzo dużo cały czas staram narządzać za informacjami. Jak widać po stopce trochę zarobiłem.

4.Twoje wymagania: Wprowadzenie w strategie linkowania

5.Czy oferujesz coś w zamian za pomoc ?: Po za procentem z polecenia jaki dostanie mój ref. Przy zarobkach w okolicy 5000 zł jestem w stanie wysyłać miesięcznie 300- 400 zł w podziękowaniu.

6 Kontakt: PW


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Miluus - 02-09-2015 15:29

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD) Obojętnie
2.Serwis: Także obojętnie, wybiorę ten który zostanie mi polecony
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? Coś tam czytałem na ten temat, ale nic nie zarobiłem
4.Twoje wymagania: szukam kogoś kto mi wszystko wyjaśni i pomoże dobrze zacząć.
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? Na razie rejestracje z Refa
6.Kontakt: PW