Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Szukasz mentora ? - Zajrzyj (/Temat-Szukasz-mentora-Zajrzyj-59806)



RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - lucy - 26-10-2014 19:12

szukam mentora dobrego

[Obrazek: pech-gif]


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - admin22 - 28-10-2014 14:12

Metoda zarobku:(PPA/PPD) PPA
2.Serwis: Obojętne
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? niestety doświadczenia brak.
4.Twoje wymagania: Szukam osoby która wprowadziła by mnie oraz wytłumaczyła co i gdzie robić.
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? Rejestracja z linka i generowanie zarobków.
6. kontakt priv


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - forkerer - 31-10-2014 15:10

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD) PPA
2.Serwis: Obojętnie
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? Prawie zerowe, kiedyś chciałem się za to zabrać, czytałem troche, ale nic z tego nie wyszło.
4.Twoje wymagania: Dobre wytłumaczenie, pomoc w znalezieniu niszy, zarobieniu pierwszych pieniędzy.
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? Rejestracja z refa, poświęcenie, jak już coś zacznie działać to możliwe % zarobków.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - pp05 - 01-11-2014 21:46

szukam mentora, dostosuję się do poleceń i wymagań.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - ZabaGamer - 02-11-2014 00:03

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD) PPA
2.Serwis: Obojętnie jaki
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? Praktycznie zerowe, 28zł, ale nic mi nie wychodzi i nie mam pomysłu na dalszy zarobek :/
4.Twoje wymagania: Dobre wytłumaczenie co i jak, pomoc w znalezieniu odpowiedniej niszy, zarobieniu pierwszych POWAŻNYCH pieniędzy.
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? Rejestracja z refa, zarobki z refa, a jak coś zacznie działać to również jakieś drobne pieniądze Smile


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Placuuh - 05-11-2014 23:30

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD) obojętne

2.Serwis: Obojętne

3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? okolo 250zł ppa

4.Twoje wymagania: Komunikatywność, poświęcenia więcej niż 5 minut dziennie,

5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? reflink + możemy ustalić dodatkowy % z moich zarobków


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - QbaHC - 06-11-2014 01:24

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD) PPA
2.Serwis: Dostosuję się pod mentora.
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? ADF.ly 22 $, PPA 8 $ Co nieco poznałem temat i rozumiem na czym polega PPA.
4.Twoje wymagania: Oczekuję pomocy przy dobieraniu nisz, dzielenie się doświadczeniami, określenie co robię źle, wprowadzenie mnie w "świat PPA"
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? Rejestracja z linku polecającego, zaangażowanie, poświęcenie, wytrwałość w dążeniu do celu, a w przyszłości generowanie przychodów.
Prosił bym o wstępny kontakt priv, a później możemy uzgodnić.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Corleone - 08-11-2014 09:55

1.Metoda zarobku: SUBskrybcje, PPA.
2.Serwis: Dostosuję się.
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
Potrafię tworzyć strony, blogi, podstawy grafiki i pozycjonowania. Moje zarobki to aa PPA jakieś 100$, na subach ok. 2500zł (łącznie ze wszystkich serwisów przez kilka miesięcy).
4.Twoje wymagania: Pomoc w szukaniu nisz, promocji ich w internecie, mój cel to 10.000zł przez jaki okres? To się okaże, zbieram na auto. Ogólnie jestem bardzo zmotywowany.
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?
Rejestracja z reflinka, ALE UWAGA ! Zostanę godnym refem tylko przy indywidualnej pomocy, nie coś typu: "masz poradniki, masz strone, poczytaj i daj znać" to ma być pomoc i odpowiedź na każde zadane pytanie, a obiecuję że refem zostanę i nie ucieknę gdzie indziej. Polecenie mentora dalszym uczniom, oferuję również pomoc w zakresie swojej dotychczasowej wiedzy.
Kontakt tylko PW na ZC bądź GG: 11689847.

Dziękuje!


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Killigan - 08-11-2014 10:00

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD) Sub SMS/PPA
2.Serwis: Póki co działam na Frebizz.
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? Około 200zł.
4.Twoje wymagania:Nauka zarabiania(nie tylko przez spam na fb)
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?: Rejestracje z reflinka w jakimś innym serwisie niż Frebizz oraz gdy się już rozkręci to % z dochodów Smile.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - forkerer - 08-11-2014 19:50

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD) PPA
2.Serwis: Obojętnie
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? Prawie zerowe, kiedyś chciałem się za to zabrać, czytałem troche, ale nic z tego nie wyszło.
4.Twoje wymagania: Dobre wytłumaczenie, pomoc w znalezieniu niszy, zarobieniu pierwszych pieniędzy.
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? Rejestracja z refa, poświęcenie, jak już coś zacznie działać to możliwe % zarobków.