Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Szukasz mentora ? - Zajrzyj (/Temat-Szukasz-mentora-Zajrzyj-59806)



RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - vertmar - 06-08-2014 09:15

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD)
PPA lub PPD. zależy co lepssze na początek
2.Serwis:
Firecash - o tym myślałem. jednak jestem otwarty na ofy
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
moje doświadczenie sprowadza się do czytania poradników. zarobiłem 0,70$ na shorte.st po 3h spamowania na fp One Direction, JB itd Big Grin
4.Twoje wymagania:
liczę na pomoc osoby doświadczonej
chciałbym aby taki sensei coś doradził i wspomógł. chciałbym zarobić ok 30$ w 2 tygodnie.
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?
zależy mi aby do ok 20 sierpnia zarobić 30$. jeśli to by się udało przez wiele kolejnych dni zarobek mógłby być 50:50. ponadto oczywiście reff


piszcie na pw


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Orcex - 06-08-2014 11:59

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD)
- PPA
2.Serwis:
- Obojętnie
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
- Póki co zarobiłem 90zł na HotCash spamem
4.Twoje wymagania:
- szukam mentora który jest chętny do pomocy , zna sie na rzeczy no i oczywiście pomoże mi zarobić
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?
-Oczywiście rejestracje z reflinka i dużo swojego czasu (jeśli zarobki bedą dobre to nawet pewien % z nich)

Kontakt: Pw


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - buKKa2 - 06-08-2014 15:25

Witam. szukam mentora który wprowadzi mnie w teraźniejszość związaną z PPA która polega na jak najmniejszym udziale YOUTUBE

jak do tej pory korzystałem z YT miałem przerwę 2 lata teraz widzę no na yt jest ciężko a chce zacząć od nowa. na PPA zarobiłem już kilkadziesiąt tyś i szukam kogoś kto mnie wprowadzi od nowa. Oferuje dużo czasu i zaangażowania nie tylko w pracy ale też myślę że zarobki też szybko nadejdą i mentor nie będzie uczyć na darmo Big Grin



Dodam że jeśli ktoś bd mieć dla mnie czas to nie będę olewać swoich obowiązków tylko będę pracować pracować pracować aż pojawią się efekty Big Grin a wtedy będę jeszcze więcej pracować Big Grin

Bloga już mam myślę że ładnie ogarnięty wizualnie itd

mogę dodać screeny z zarobków na różnych serwisach jeśli ktoś by chciał ale kto mnie zna ten wie że na FC przez długi okres bywałem w top10 i zwykle była to top4 Tongue


KONTAKT PW


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - chawerut - 08-08-2014 13:13

1. Metoda zarobku:(PPA/PPD)

PPA

2. Serwis:

Dowolny

3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś?

Minimalne doświadczenie. Razem z chłopakiem prowadziłam bloga z hackami, jednak nie przynosiło to zadowalających wyników.

4. Twoje wymagania:

Cierpliwość, by mentor był w stanie pomóc i wytłumaczyć, gdy nie do końca będę coś rozumiała. No i wiedza, staż, by nie okazało się, że jedyne co "mentor" ma do zaoferowania, to kilka poradników z internetu... Wink Byłoby także miło, gdyby na sam początek zaproponował jakąś niszę, bo jak wiadomo - początki najtrudniejsze.

5. Czy oferujesz cos w zamian za pomoc?

Rejestracja z reflinka na pewno, w innych kwestiach możemy się dogadać, w zależności od potencjalnych zarobków Smile Jestem w stanie także zainwestować co nieco.

6. Kontakt


PW


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - fubuxd123 - 12-08-2014 15:53

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD)

- PPA

2.Serwis:

- Firecash.org

3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?

- Dotychczas zarabiałem na skracaniu linków, lecz na firecash zarobiłem już 0.91$ Smile

4.Twoje wymagania:

- Dobry mentor, który potrafi czegoś nauczyć. Chciałbym wyciągać chociaż te 5$ dziennie Smile

5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?

- Oczywiście rejestracje z reflinka oraz dużą ilość wolnego czasu Smile Na pewno niepożałujecie

6. Kontakt

- GG: 50988836


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - milosz998 - 12-08-2014 16:08

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD)

- PPA
- SUB SMS
- PPI

COKOLWIEK

2.Serwis:

- Dowolny, byle by wypłacał

3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?

- Trochę zarobiłem na PPA (kilka lat temu), na Subach około 1000 zł razem ale w kilka miesięcy

4.Twoje wymagania:

- 20-30 zł dziennie na wypłacalnym serwisie, jak najszybciej widoczne zyski

5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?

- Rejestracja z refflinka, ogarniecie, poświęcony czas, a przy większych zyskach oddaje nawet część wypłaty

6. Kontakt

- PW (tam podam GG)


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - hamcio - 12-08-2014 23:18

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD)
Wszystko mi jedno.
2.Serwis:
Wszystko mi jedno
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
ok 1$ na shorte.st, 7 zł na firesub
4.Twoje wymagania:
Cierpliwość mentora, komunikatywność oraz umiejętność wytłumaczenia wszystkiego. Nie będę pisał, że oczekuje 1000$ miesięcznie bo jak wiadomo nie odrazu Rzym zbudowano i każde początki są trudne. Jeżeli jakiś grosz wpadnie napewno się ucieszę.
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?
Oczywiście ref oraz jeżeli mentor naprawdę wprowadzi mnie w ten ''świat'' polecenie go innym oraz część zarobków dopuki się nie usamodzielnię.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - woffer - 13-08-2014 00:43

1. Metoda zarobku: PPA
2. Serwis: bez różnicy
3. Twoje doświadczenie:
  • socialmedia
  • 33$ zarobione FireCash
  • około 5tyś wyświeleń adf.ly/shorte.st

4.Twoje wymagania:

Pomoc w szukaniu niszy/potencjalnych celi/promocji

5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc?

Potraktuję ten punkt trochę inaczej, otóż w chwili obecnej jestem w stanie poświęcić na prawdę sporo czasu(7h+/day). Posiadam podstawową wiedzę w promowaniu, html. Do tego lubię bawić się z grafiką rastrową. Photoshop nie jest mi obcą rzeczą. Do tego jest osobą bardzo ogarniętą i nowe rzeczy nie stanowią mi problemu, szybko się uczę.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - ravienne - 16-08-2014 19:47

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD) PPA lub PPD
2.Serwis: firecash lub inny ;p
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
szukam mentora PPA/PPD
* 18lat
* talent promocji i reklamowy
* umiejetnosc prowadzenia blogów do promocji
* obdarowana dużą cierpliwoscia Big Grin
* posiadam dużo ambicji Big Grin

PW lub GG w sygnaturze ;p
4.Twoje wymagania: szukam osoby która zna się na rzeczy ;P
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? oczywiscie rejestracja z reffa Smile duża aktywnośc


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - h3rpd3rp - 17-08-2014 12:29

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD)
Obojętnie.

2.Serwis:
Hotcash, ale nie mam nic przeciwko korzystania z innych.

3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
Zarabiałem dość małe pieniądze na PPA, bitcoinach czy shorte albo adfly, jednak wyniki mnie nie zadowalały.

4.Twoje wymagania:
Doświadczenie, wiedza, cierpliwość do mnie, ponieważ będę zadawał dużo pytań, oczywiście aktywność, a nie odpisywanie mi raz na tydzień. Miło by było również w dość szybkim tempie móc zarobić te kilkanaście dolców tygodniowo.

5.Czy oferujesz coś w zamian za pomoc?
Rejestracja z reflinka, o innych rzeczach możemy później porozmawiać.