Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Szukasz mentora ? - Zajrzyj (/Temat-Szukasz-mentora-Zajrzyj-59806)



RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Arathron - 08-06-2014 14:44

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD)
PPA/CPA? / kazda, która przyniesie zysk Wink
2.Serwis:
Czytalem o Firesub'ie Wink lecz dostosuję się do mentora Wink
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
Jak narazie ok. $10 poprzez skracanie linków
4.Twoje wymagania:
Dobry kontakt z mentorem, poprowadzenie od początku do końca w celu stworzeniu dobrego systemu. Zarobki? Na początku nie oczekuję kokosów, później jakiś wymierny, comiesięczny zysk Smile
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?
Rejestracja z reflinka, do dogadania Smile

GG 50851476 lub PW Smile


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Athemis - 10-06-2014 23:09

1.Metoda zarobku: subSMS
2.Serwis: obojętnie
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? PPA ok. 1000$, subskrypcje 0zł, wiem "co z czym się je".
4.Twoje wymagania: Wprowadzenie mnie w zarobek na subskrypjach, pomoc w szukaniu nisz i metod promowania aby uzyskać wyniki. Szybki kontakt i konkretne odpowiedzi.
5.Czy oferujesz coś w zamian za pomoc ? Miły kontakt, rejestrację z reflinka/% zarobków

Kontakt PW.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Arivi - 14-06-2014 22:05

1.Metoda zarobku:
PPA

2.Serwis:
FireCash ponieważ posiadam tam konto Ultimate ++

3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?:
Wiem co to PPA i zarobiłem na tym około 80zł.

4.Twoje wymagania:
Oczekuję mentora który szybko odpisuję i wyznaczy mi cele do następnego kroku typu "uzupełnij bloga trzema niszami aby dowiedziec sie wiecej". szukam mentora który kontaktuje się przez email i krok po kroku sam mi tłumaczy żebym nie musiał zadawać milion pytań(tak jak u niektórych). Zacząć przygodę z PPA chcę bez inwestycji jednak zawsze jakieś dodatkowe info na "kiedyś" się przyda Wink

5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?:
Podebne się pod konto na FireCashu


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - polokk - 14-06-2014 23:30

1.Metoda zarobku:
PPA

2.Serwis:
Firecash/Firesub - cokolwiek, co moze przyniesc realniejsze zyski

3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?:
Jak narazie bawie sie od tygodnia aplikacjami na androida, poki co z 50zl z nich wyciagnalem, ale po malu oferty na aplikacje, zaczynaja znikac, niektorych nie zalicza itd.
Od wczoraj bawie sie w adf.ly i adfoc.us - 45 centow poki co - slabo
Firesub - 2 dni 65 wyswietlen, zero leadow - slabo

4.Twoje wymagania:
Oczekiwalbym kogos, co jak slepca poprowadzilby mnie przez ten biznes za rękę, pomoglby ogarnac firecasha, bo poki co nawet nie wiem skad mam wziac linki, ktore bym mial promowac.
Najlepiej z gg, ale jesli tylko mail to sie dostosuje tego, ostatnio i tak mam ciagle skrzynke odpalona.

5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?:
Nie wiem, co bym mógł oferować poza podpieciem sie pod mentora Smile


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - takemymoney - 15-06-2014 18:59

1.Metoda zarobku:
skracanie linków

2.Serwis:
adf.ly / shorte

3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?:
1$ adf.ly i 1$ shorte..

[b]4.Twoje wymagania:[/b]
Oczekuję mentora który szybko odpisuję i wyznaczy mi cele do następnego kroku. Nie chcę żadnego spamu.

5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?:
Reflink.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - shooreck - 15-06-2014 23:39

1. Metoda zarobku: PPA
2. Serwis : FireCash
3. Doświadczenie: Kiedyś zarobiłem kilka $, a teraz mam stronę i hosting.
4. Wymagania: Pomoc przy dokończeniu strony, pokazanie drogi, dobry kontakt, porady. Chciałbym osiągnąć zarobek wysokości 30$ dziennie.
5. Co oferuję?: Wspólną wymianę doświadczenia + można się dogadać.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Snoffy - 16-06-2014 08:41

1. Metoda zarobku:
- PPA/PPD
2. Serwis:
- Bez znaczenia, ale preferował bym taki, który umożliwia rozliczanie na umowę o dzieło/zlecenie. Najbardziej interesuje mnie tematyka hacków do gier ze względu na posiadanego już bloga.
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
- Na PPA/PPD słabe - jedyny zarobek to 30$ w 4 dni. Większe na skracaniu - w miesiąc około 80$. Posiadam domenę z hostingiem w tematyce hacków do gier z kilkunastoma wpisami. Jeśli chodzi o robienie hacków i obsługę WP to w tym nie będziesz musiał mi pomagać Smile Jedyne co z tego zakresu to pozycjonowanie bloga.
4. Twoje wymagania:
- Szukam mentora, który na początku powie jak działać i gdzie (pomoc w promocji bloga, szukaniu nisz) i będzie odpisywał na bieżąco.
5. Czy oferujesz coś w zamian za pomoc ?
- Oczywiście rejestracja z linka i generowanie zarobków.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - komorxd - 16-06-2014 14:50

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD)
2.Serwis: Firesub, ale mogę się dostosować
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? Siedzę jak narazie na Firesub ale narazie nic.
4.Twoje wymagania:Chciałbym aby ktoś wprowadził mnie jak zarobić na jakimś serwisie
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?Oczywiście reflink i jeżeli zarobki będą większe to % z zarobionych pieniędzy


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - dzumper - 16-06-2014 18:04

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD) PPA
2.Serwis: Bez różnicy
3.Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś? Jak na ten moment wydałem pieniądze na domenę i serwer a mój mentor zrezygnował z mentorowania także... Niestety nic jeszcze nie zrobiłem.
4.Twoje wymagania:
- stały, szybki kontakt
- pomoc
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc?
- szybki kontakt
- efektywna praca
- rejestracja z reflinka/podpięcie się pod konto


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - ZawszeZa - 16-06-2014 20:05

1.Metoda zarobku:
PPA
2.Serwis:
Bez różnicy
3.Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś?
Posiadam bloga wordpress z podpiętą domeną i dobranym szablonem plus kilka nieskonfigurowanych pluginów. Mój początkowy mentor niestety nie ma czasu w chwili obecnej na mentorowanie więc poszukuję kogoś innego.
Niemniej jednak - Surfer0700 dzięki za porządny wstęp do świata PPA Smile wielki plus
4.Twoje wymagania:
- przynajmniej jedna wiadomość dziennie choć liczę na jeszcze częstszy kontakt
- na prawdę kogoś kto ma duży staż w tym i kładzie duży nacisk na DOBRE MENTOROWANIE Smile
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc?
- przyłożenie się
- rejestracja z reflinka lub podpięcie pod mentora
na tą chwilę to tyle

Dzięki za uwagę hej