Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Szukasz mentora ? - Zajrzyj (/Temat-Szukasz-mentora-Zajrzyj-59806)



RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - RexRX - 15-04-2014 20:11

1. Metoda zarobku: PPA
2.HighCash no chyba że jest coś lepszego
3.Jestem zielony w tym temacie
4.Chciałbym zarobić w ciągu czterech lat na kompa, wyżywienie, ciuchy i wynajęcie mieszkania
5.Rejestracja z twojego reflinka, polecenie znajomym, 5% zarobków

Kontakt: Priv

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Androoo - 17-04-2014 18:22

1. Metoda zarobku: PPA
2. Serwis: Firecash/Astrocash
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś?: Można powiedzieć, że jakiś czas temu byłem "legendarnym" earnerem. Łącznie zarobiłem ponad 5000$ na sharecash, do tego trzeba dodać ostatnie zarobki tj ok. 500zł na Firecash/Astrocash. Mam duże doświadczenie jednak tylko w przypadku metody YouTube a teraz chciałbym dowiedzieć się coś o SEO i zrobić własną stronę (płatna domena+hosting) bo wiadomo, że metoda YT powoli upada... Dodam jednak, że jestem bardzo sprytny i powinienem sobie z SEO poradzić Smile
4. Twoje wymagania: Jestem ambitny więc celuje najwyżej - mam dużo czasu więc oczekuję dużych zarobków przy pomocy mentora. Wymagam naprowadzenia na stworzenie własnej strony, promowanie jej, nauka SEO, backlinki itd... Jak pielęgnować taką stronę, czego unikać...
5. Czy oferujesz coś w zamian za pomoc?: Reff, % od zarobku po większych kwotach, polecenie mentora, będę bardzo wdzięczny za pomoc Smile

KONTAKT: PW, potem ew. gg Smile


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Kazio_Odlotowy - 19-04-2014 11:53

1.Metoda zarobku:PPA
2.Serwis:Zależnie od mentora
3. Twoje doświadczenie: jestem mało doświadczony w tym temacie, znam podstawy, kiedyś chciałem się za to zabrać ale miałem problem ze stroną, bo się zj... Teraz chciałbym ruszyć na nowo.
4.Twoje wymagania: Oczekuję naprowadzenia mnie na konkretne działania, pokazania co mam robić po kolei. Pokazania jak się szuka nisz, później ewentualne sprawy ze stronką/ SEO itp...
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? - Na początku wiadomo, oferuję rejestrację z reffa, a później to w zależności jak mi będzie szło :>


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Lukines - 19-04-2014 12:39

1.Metoda zarobku:PPA
2.Serwis: Podpiecie refa pod mentora
3. Twoje doświadczenie: Stronę już mam. SEO w miarę ogarniete . Hacki robię dość ładne ( tak mi sie wydaję ) .
4.Twoje wymagania: Potrzebuję naprowadzenia i uporzątkowania mojej wiedzy . Nakierowania jak to robić po kolei jak szukać dobrych nisz jak je wypromować , wiedzy na temat backlinków katalogów. Najlepiej na przykłądach .
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? - Oczywiście rejestracja z refa, po dłuższej współpracy myśle że mógłbym wykonać kilka zleceń programistycznych które ułatwią tobie jak i mnie zarabianie w PPA.

KONTAKT: @PW Smile


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - eraha44 - 19-04-2014 13:55

1. Metoda zarobku : PPA
2. Serwis: Dostosuję się do wymagań mentora
3. Twoje doświadczenie: Niestety nie wielkie, ale ambicje wysokieTongue
4. Twoje wymagania: Jedyne co wymagam to pomoc na samym początku, co zacząć aby zarabiać jakiekolwiek pieniążki, generalnie potrzebuję samouczka Smile
5. Czy oferujesz coś w zamian za pomoc? To co każdy, który zaczyna się bawić w uploading czyli rejestracja z refa i rekomendacja, jeżeli współpraca będzie wporządku.

Kontakt przez PW.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Ex4eX - 21-04-2014 20:54

1. Metoda zarobku : PPA
2. Serwis: Firecash.org lub inny(z wysokimi stawkami)
3. Twoje doświadczenie: Nigdy nie bawiłem się w PPA ale znam się na HTML/PHP/VB
4. Twoje wymagania: Chcę aby pomógł mi zacząć zarabiać. Moim celem jest ok 30-50$ na miesiąc lub dwa.
5. Czy oferujesz coś w zamian za pomoc? Rejestracja z refa, rekomendacja, moge wykonać jakiś program/stronę/skrypt

Kontakt: PW


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - tinyrp - 27-04-2014 12:36

1.PPA
2.Co do serwisu dostosuję się do mentora.
3.Mam wykupioną domenę oraz serwer(bloga-wordpress), na temacie PPA niezbyt się znam. Coś tam czytałem lecz to jeszcze mało. Tworzenie stron itp ogarniam.
4.Oczekuję częstej pomocy (nie jeden mail na 3 dni).
5.W zamian oczywiście rejestracja z reflinka, rekomendacja. Reszta wyjdzie w praniu.

Kontakt PW


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - dawid813 - 28-04-2014 23:01

1.Metoda zarobku:PPA
2.Serwis: firecash najlepiej , ale może być inny
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? - prawie żadne ,kiedyś zarobiłem z 5$ na firecash ale to wszystko , teraz chce to wziąc o wiele bardziej na poważnie ,
4.Twoje wymagania: Oczekuje pomocy w początkowym etapie.Chciałbym zarobić 200 zł wzwyż w miesiąc. Najlepiej żeby mentor był w tym już dobrze obeznany.
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? - rejestracja z refa oraz rekomendacja
Kontakt : forum


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - ssssss94 - 28-04-2014 23:36

1. Metoda zarobku: PPA,PPI,skracanie linków
2. Serwis: Firecash/Astrocash/media-kings/shorte.st/adf.ly/coinURL
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś?: Po kilka dolarów/euro na shortest/adfly/coinURL(nie wypłacone jeszcze)
12 euro na mintcoins(android,wypłacone)
3.15euro na Firecash(niewyplacone)
6 euro na PTcircle(wypłacone)
Posiadam kilka kont facebook, wszystkie aktywne od ponad roku/dwóch lat, na każdym od długiego czasu 1-2k znajomychi po klika dużych grup.Idealne do spamu

4. Twoje wymagania: Jestem ambitny więc celuje wysoko, potrzebuje pomocy ze znalezieniem odpowiednich nisz, sposobów na spam itp.
5. Czy oferujesz coś w zamian za pomoc?:
-Ref(o ile nie w serwisie w którym juz cos mam(chyba ze bardziej sie opłaci założyć konto z refa)
% od zarobku po większych kwotach, polecenie mentora
W razie znalezienia jakieś ciekawej niszy będę sie dzielił od razu :-)


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - el_dawidos - 02-05-2014 09:21

1. Metoda zarobku: (PPA/PPD/Skracanie linków)
2. Serwis: Nie ma to dla mnie znaczenia Smile
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
Nie posiadam żadnego doświadczenia ale szybko się uczę, lubię wyzwania gdyż na tym życie polega żeby nie poprzestawać na przeciętności Smile
4. Twoje wymagania:
Oczekuje mentora który mi pomoże w podstawach zarobku, poprowadzi mnie w dalszych jego fazach, mentora który rozumie ludzi którzy zaczynają swoją przygodę w świecie zarobku przez internet, ponieważ każdy zaczynał drogę od zera do milionera Smile
5. Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?
Jak na tą chwilę nie mogę i nie mam do zaoferowania jak reflink mam nadzieję że to się zmieni w najbliższym czasie.

KONTAKT:
GG:46437757
email: [email protected]
PW.