Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Szukasz mentora ? - Zajrzyj (/Temat-Szukasz-mentora-Zajrzyj-59806)



RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Corleone - 10-04-2014 11:43

1. Metoda zarobku: COKOLWIEK (PPA, CPA, itp.)
2. Serwis: również COKOLWIEK
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś?: 200$ FC, 1500zł ES, FIRES
4. Twoje wymagania: Naprowadzenie co do metod zarobku, gdzie zaistnieć, w co zainwestować, ogólna pomoc.
5. Czy oferujesz coś w zamian za pomoc?: Jeżeli mentor będzie w porządku, oferuję rejestrację z refa, polecenie go innej osobie (mam chętnego), pomoc z mojej strony (w pewnych sprawach mam doświadczenie), i zaznaczam SERDECZNIE DZIĘKUJE PSEUDOMENTOROM I EARNEROM gwiazdom z 1kPLN dziękuje, tylko konkretne osoby, jestem zmobilizowany do pracy a więc i wam się opłaci Smile PW


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - omexwolf - 10-04-2014 23:21

Witam, podepnę się pod temat
1.Metoda zarobku:PPA
2.Serwis:obojętnie
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś: Kiedyś 30$ wpadło z PPA Wink
4.Twoje wymagania: Dyspozycyjność mentora, dobry kontakt.
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc : Oczywiście rejstrację z refa, no i jak już się coś zacznie zarabiać, to bez flaszki się pewnie nie obejdzie Smile


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - ahustex - 12-04-2014 07:37

Witam, ja również poszukuję mentora do spraw zarobkowych.

1.Metoda zarobku:PPA

2.Serwis: może być każdy

3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś: Działałem już kiedyś na easysubie, gdzie wpadało po 40-50 zł/dziennie jednak z racji przerwy, nie mam już tego rytmu.

4.Twoje wymagania: Dobry kontakt, rozmowność, pomoc w formie dla najbardziej zielonych, doświadczenie, dowody zarobków, dyspozycyjność.

5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc : Za pomoc oferuję dość sporo jak na początkującego, ponieważ przez tą pomoc cokolwiek będę zyskiwał. Jak na sam początek proponuję takie rozwiązanie:

Stawka 50/50% (50% zysków dla mnie, 50% dla Mentora - przelewał będę na PayPala, dowody zarobków)
- Rejestracja z Reflinka
- Kilka poleconych osób



Jeśli ktoś nauczy mnie od podstaw jak zarabiać, może sporo na mnie też zyskać Smile Wielkie kwoty mi do szczęścia nie są potrzebne, a jak wiadomo - pieniędzmi z internetów dzielić się można Smile


Kontakt : 44930246 - gg

Pozdrawiam, ahustex


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - abelabel2 - 12-04-2014 13:54

Witam.
Poszukuję mentora.

1.Metoda zarobku:
PPA

2.Serwis:
każdy

3.Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś?
Zarobiłem, wiem dużo. Obecnie nie prowadzę nic.

4.Twoje wymagania:
2$ dziennie

5.Czy oferujesz coś w zamian za pomoc?
Nie oferuję, ale jestem przyjaźnie nastawiony na wymagania mentorów Smile

Kontakt: pw.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - darexons - 12-04-2014 18:21

Dużo osób się zgłasza, ja chyba też powinienem, chciałbym spróbować swoich sił w PPA.Wink

1. Chciałbym od podstaw poznać PPA

2. Astrocash.org / Firecash.org

3. Przeczytana masa poradników, również tych płatnych o PPA. Kilka dolarów w Buxach. W PPA jeszcze nic, ale to może się zmienić.

4. Jedynie nauczenie mnie tego systemu, co do zarobkowych wymagań, to raczej są żadnych nie mam.

5. Standardowa rejestracja jako polecony, dużo wolnego czasu, praktyczna wiedza dotycząca pisania programów w Visual Basic oraz montowania filmów. Mogę również oddawać połowę moich zarobków jeśli mi się uda coś zarobić, wszystko oczywiście potwierdzone dowodami wypłat.

To raczej tyle, nic specjalnego, ale nie mam słomianego zapału, co do kontaktu, to możemy się jeszcze ugadać.Smile
Pozdrawiam.Wink


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - theatixs - 12-04-2014 19:56

1.Metoda zarobku: PPA
2.Serwis: dowolny - najlepszy ;p
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? - zarobki głównie z klikania reklam, w PPA - nic (jeszcze) nie zarobiłem, ale za to mam już jako taką wiedzę
4.Twoje wymagania: no oczywiście jak najwięcej zarobić
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? Rejestracja z refa, aktywność przez min. 12 miesięcy, a może nawet trochę pieniążków Smile

Proszę pisać na PW


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Martuś11 - 12-04-2014 20:48

1. Metoda zarobku: PPA / Subskrypcje
2. Serwis: objętnie
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś?: pare dolarów za lajki ^^
4. Twoje wymagania: Naprowadzenie co do metod zarobku, gdzie zaistnieć, w co zainwestować, ogólna pomoc.
5. Czy oferujesz coś w zamian za pomoc?: ref/%od zarobku itp PW


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - cuncilgnu - 13-04-2014 12:21

1. Metoda zarobku: PPA / Subskrypcje
2. Serwis: objętnie
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś?: Obracam się na forum i w temacie zarabiania przez internet od niedawna. Od tego czasu reguralnie codziennie pogłębiam wiedzę i poszerzam horyzonty, ale brakuje mi 'fachowej' ręki, kogoś kto mi wytłumaczy wszystko jak trzeba i pomoże wpaść w rytm. Mam parę pomysłów ale brakuje mi praktyki by je spieniężyć.
4. Twoje wymagania: Naprowadzenie na metody zarobku, pomoc od strony technicznej- to znaczy co i jak robić, jakich programów i jak używać. Zależy mi na osobie ze sporą wiedzą,najlepiej już dobrze zarabiającą. Jestem zdyscyplinowany i ambitny,
5. Czy oferujesz coś w zamian za pomoc?: reff, wieczne uwielbienie Tongue , %od zarobku


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Ergonest - 15-04-2014 15:39

1.PPA
2.Firecash
3. Dopiero Zaczynam jestem Zielony
4.Twoje wymagania:Chciałbym się dowiedzieć co i jak robić by szybko zarobić Jakąś Sumke jakieś 10$ na tydzien albo coś takiego
5.Zarejestruje sie z twojego Reflinka

GG: 44542088


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - hamcio - 15-04-2014 18:15

1. Metoda zarobku: PPA / Subskrypcje
2. Serwis: objętnie
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś?: Sumiennie przeglądam forum, próbowałem sił w subskrypcjach sms lecz ze skutkiem mizernym (2 leady). Wczoraj zacząłem zabawę z shorte.st (narazie 0.5$)
4. Twoje wymagania: Cierpliwy, pomocny mentor, dobry kontakt
5. Czy oferujesz coś w zamian za pomoc?: reff, polecę paru znajomym.

Pw