Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Szukasz mentora ? - Zajrzyj (/Temat-Szukasz-mentora-Zajrzyj-59806)



RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - tjt1 - 07-03-2014 15:25

1. Metoda zarobku: PPA
2. Serwis: Obojętnie (Czytałem, że Firecash jest jednym z tych lepszych serwisów to może ten? Jestem otwarty na wszystkie propozycje. Nie stawiam jakiejś bariery, że ten i kropka.)
3. Twoje doświadczenie: Zerowe. Nigdy w ten sposób nie zarabiałem przez Internet chociaż czytałem troszkę na ten temat i orientuję się mniej więcej jak to wygląda.
4. Twoje wymagania: Wytłumaczenie od podstaw co, jak i gdzie abym mógł zacząć zarabiać bo teraz mam mętlik w głowie. Systematyczny wzrost zarobków. Chcę uczynić to zajęcie swoim głównym źródłem utrzymania.
5. Czy oferujesz coś w zamian za pomoc? Tak, rejestrację z poleconego linka mentora co wiąże się oczywiście ze wspólną współpracą. Czy coś innego mogę jeszcze zaoferować? To zależy czego taka osoba by potrzebowała.
6. Kontakt: PW (Na PW mogę podać ewentualnie inne namiary.)

Pozdrawiam! Smile


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Escove - 09-03-2014 21:50

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD): PPA
2.Serwis: Zależy od mentora
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?: Nie, jestem zielony, dużo czytałem
4.Twoje wymagania: zarabianie min. 200 zł na miesiąc
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc?: Rejestracja z ref linka i ewentualnie mogę odpalić procent moich zarobków.

Pozdrawiam



RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - krzy9 - 10-03-2014 10:11

Witam. szukam mentora godnego do pracy.
1.Metoda zarobku:(PPA/PPD): raczej PPA, wolny internet
2.Serwis:porządny, wypłacalny mam na firecash
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?: Trochę poczytałem, nic nie zarobiłem
4.Twoje wymagania: Opisanie co, jak i gdzie, a nie poszukaj w google
5.Czy oferujesz coś w zamian za pomoc ?: na pewno reflink lub zmiana polecającego na przyszłego mentora.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - kikuss23 - 17-03-2014 19:07

1. Metoda zarobku: PPA (na blogu)
2. Serwis: Dowolny (zależy od mentora)
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś?
- dotychczas działałem tylko na Youtube
4. Twoje wymagania:
- pomoc ogólna w postawieniu bloga, porady, poradniki, pozycjonowanie SEO
5. Czy oferujesz coś w zamian za pomoc?
Rejestracja z refa, zapał, sumienność...


Kontakt:
Tutaj: PM


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - remka - 17-03-2014 19:20

1. Metoda zarobku:
PPA/PPD bez różnicy
2. Serwis:
Dowolny, mentor mi wybierze najlepsze mam nadzieję Wink
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś?
Zerowe, ale szybko się uczę.
4. Twoje wymagania:
- kontakt mailowy gdy czegoś nie rozumiem lub z czymś sobie nie radze, potrzebuje sposób by zarobić dodatkowo 100-200zł miesięcznie i więcej
5. Czy oferujesz coś w zamian za pomoc?
Posiadam bazy danych, którymi mogę się podzielić. Dodatkowo jestem osobą sumienną i rewanżującą się za pomoc.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - warp - 18-03-2014 13:38

1. Metoda zarobku: PPA, subskrypcje SMS, jestem otwarty na propozycje mentora
2. Serwis: Najbardziej opłacalny
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś?: Zerowe, trochę czytałem.
4. Twoje wymagania: Wyjaśnienie podstaw. Nakierowanie na najbardziej skuteczne techniki.
5. Czy oferujesz coś w zamian za pomoc?: Rejestracja z reflinka, procent z zarobków.

Kontakt:
PM, mogę tam podać dalsze namiary


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - DoFlamingo - 18-03-2014 15:44

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD)
PPA
2.Serwis:
FireCash
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
Jestem amatorem w tej dziedzinie dopiero zaczynam, nie zarobiłem jeszcze ani centa
4.Twoje wymagania:
Progresywne zarabianie na serwisie FireCash oraz pomoc ogólna w prowadzeniu "biznesu"
5.Czy oferujesz coś w zamian za pomoc ?
rejestracja z reflinka oraz część zarobków (do uzgodnienia zależna od efektywności naszej działalności)

Kontakt na gg: 50214447


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - mypy - 19-03-2014 14:39

1.Metoda zarobku:PPA
2.Serwis:Firecash
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? Ogarniam wszystko, zarabiam jedynie przez youtube ale powoli zaczyna mnie on irytować....
4.Twoje wymagania: potrzebuje kogoś kto jest biegły w pozycjonowaniu na google... Obecnie zarabiam tylko na youtube ale zaczyna mnie on irytować przez to ciągłe usuwanie filmów dlatego chciałbym zacząć przygodę z google i tutaj moje wymagania... Ktoś kto ogarnia dobrze pozycjonowanie na youtube i jest w stanie mnie dokładnie w tym pokierować... nie mam niestety za dużo czasu ale może jakoś sobie poradzimy Smile
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? standardowo...


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - foen1 - 19-03-2014 15:03

1.Metoda zarobku:PPA
2.Serwis:Firecash,FireSub i inne
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?: Ogarniam PPA lecz nie mam dobrego sposobu na zarobek
4.Twoje wymagania: Kogos godnego zaufania bez zbednego pier**** co ogarnia temat i moze mnie nauczyc z czym to sie je. Dlaczego? Patrz pkt. 5
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?: Dla dobrego mentora ktory ogarnia sprawe gwaantuje reflinka na wszystkich serwisach + 1/2 zarobkow przez pierwszy miesiac wspolpracy. Wiec warto Wink

Kontakt: PW, gg: 18528989, steam: mateuszaka47, facebook: /FOEN1

z fartem


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - KaEm - 19-03-2014 16:07

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD)
To i to
2.Serwis:
Rapidgator, Turbobit, Egofiles + obojętnie co do PPA
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
O PPD wiem dużo. Jakiś czas temu w tym siedziałem. Teraz wróciłem, ale potrzebuję dodatkowego wsparcia, aby jeszcze więcej osiągnąć. PPA chciałbym zbudować od podstaw.
4.Twoje wymagania:
Zarabianie więcej, niż poprzednio. Nie będę tutaj publicznie ogłaszać, ile to było konkretnie.
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?
Myślę, że jakoś się dogadamy w tej kwestii.

Proszę o kontakt na pw.