Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Szukasz mentora ? - Zajrzyj (/Temat-Szukasz-mentora-Zajrzyj-59806)



RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - yurii - 18-02-2014 02:41

1.Metoda zarobku:PPA
2.Serwis: najlepiej Firecash, mozliwy inny.
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
Miałem jedno podejście i niestety nic nie zarobiłem, co do PPA ogarniam bardzo nie wiele.
4.Twoje wymagania:
Oczekuję, że mentor mnie naprowadzi na jakąs niszę i pomoże w pozycjonwaniu, wybiciu się. Dziennie jestem w stanie poswiecic ok 3 h.
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?
Czesc zarobkow, rejestracja z reffa.

GG:45928250
mail:[email protected]

z góry dzięki!


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Anastic - 18-02-2014 03:28

1.Metoda zarobku: PPA/PPD, obojętne. Wink
2.Serwis: Również obojętny.
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
O PPA wiem niewiele, już raz próbowałem, no ale nie wyszło. : /
4.Twoje wymagania: Przede wszystkim, to stały i jak najczęstszy kontakt. Nie oczekuję na pewno odwalenia całej roboty za mnie, bo nie o to tu chodzi, w końcu to JA mam zarabiać.
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?
Reff, lecz to jest chyba oczywiste. Dodatkowo sumienność i dokładność, gdyż nie chcę, abym czas poświęcony przez mentora poszedł na marne.

Kontakt:
GG - 695458
Mail: [email protected]
PW.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - szufliko - 18-02-2014 17:16

1. Metoda zarobku: PPI (na blogu)
2. Serwis: Dowolny (zależy od mentora)
3. Twoje doświadczenie: Wiem co to PPI, sporo czytałem na temat blogów pod PPA
4. Twoje wymagania: Kontakt z mentorem
5 W zamian oferuje rejestrację z reflinku w dowolnym serwisie

Kontakt:
email: [email protected]
PW.
GG: 49772665


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Lucas86 - 21-02-2014 12:04

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD)
2.Serwis:
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
4.Twoje wymagania:
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?

Na każde pyt wzór moja odp nic, nowy ogólnie, chce zacząć.
Wymagania, żeby jakiś zysk z tej dodatkowej pracy był
Za pomoc na starcie..jeśli osoba, mentor będzie potrzebować pomocy w czymkolwiek co bedzie również potrzebować dla siebie pomogę, lub...do ustalenia.
Proszę o kontakt PW.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - siuvax - 21-02-2014 13:39

1.Metoda zarobku: PPA
2.Serwis: fires
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? Tak, efekty widac w stopce ale sa to raczej proby roznych metod. Na dluzej nie moge zlapac sie na jakims sposobie.
4.Twoje wymagania: Szukam kogos kto naprowadzi mnie na sposob na zarabianie kilku zlotych na fires. Nie musza to byc wygorowane sumy, jestem w stanie poswiecic kilka godzin dziennie.
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?
oczywiscie rejestracje z refa oraz dodatkowo jakis procent od zarobków


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - 11amlunch - 23-02-2014 01:13

1. Metoda zarobku (PPA/PPD):
PPA

2. Serwis:
sharebay, firecash, astrocash, fileice.net

3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś?
Znam podstawy, potrafię założyć bloga czy zrobić stronę pod Wordpressa. Potrafię robić filmiki. Zarobiłem ok. 5$.

4. Twoje wymagania:
Z PPA miałem do czynienia już jakiś czas temu, z różnymi mentorami, którzy okazywali się nieodpowiednimi ludźmi dla mnie, albo to nie mieli dla mnie czasu, albo kopiowali informacje od innych mentorów. Poszukuję kogoś rzetelnego i z wiedzą, kogoś, kto miałby czas wytłumaczyć mi wszystko i najlepiej kogoś, kogo cieszyłoby to, że uczy mnie co i jak się robi, ponieważ większość mentorów z którymi miałem do czynienia miało mnie w d*pie.
Nie chcę kogoś kto zapoda mi typowy sposób zarabiania w PPA, czyli blogspot -> promowanie na YT. Chciałbym także obejść się bez hacków, jeżeli nie są konieczne.

5. Czy oferujesz coś w zamian za pomoc?
Na samym początku rejestrację z refflinka. Zapał i sumienność (tylko podkreślam - musisz być osobą, która wie, co chce przekazać).

Kontakt:
GG: 10017099
E-mail: [email protected]
Tutaj: PM


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Rasja - 25-02-2014 12:17

1.Metoda zarobku:PPA
2.Serwis: Firecash - nie chciałbym zmieniać, ale ewentualnie mogę rozważyć taką propozycję jeśli faktycznie będzie miała sensSmile
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
Wiem chyba sporo, tworze swoje programy, swoje filmy, mam spoko stronkę, działam w hack'ach, umiem(chyba) szukać nisz, zarabiam zazwyczaj jakieś $ dziennie, chociaż są też dni że nie ma żadnego...
4.Twoje wymagania: Potrzebuję jakiegoś dobre i sprawdzonego sposobu na dobre promowanie filmów. Nie interesują mnie rady które są do przeczytania w poradnikach! Wiem że trzeba dodawać wyświetlenia z różnych programów, nie mam problemu z blokowaniem wyświetleń(301) wiem o dodawaniu like, komentarzach, tagowaniu itp... Chodzi o to że z jakiegoś powodu żaden mój film nie chce wspiać się na czołowe miejsca... Zazwyczaj uzyskuję 3-4 stronę i nic więce... No chyba że nisza jest mało popularna to wpada na pierwszą stronę ale zarobek z tego itak jest mały... Podsumowując jedyny mój wymóg to nauczenie mnie zdobywać czołowe pozycje na YT w inny sposób niż te z poradników, bo nie jestem w stanie ich uskutecznić.... Na google też nie mogę się przebić, żaden mój post nie jest do znalezienia ale to być może spowodowane małą ilością czasu jaką mogę poświęcić na ich promocję... Nie chce dzielić się swoją stroną i nie chce pomocy w jej tworzeniu i zmienianiu Smile JESZCZE RAZ PODKREŚLAM ŻE MA TO BYĆ AUTORSKI SPOSÓB NA PROMOCJĘ KTÓRY SIĘ SPRAWDZA A NIE TAKI JAK WIĘKSZOŚĆ ZNA (Nabijanie statystyk i czekanie albo wzrośnie pozycja albo nie). Liczę na to że osoba ta będzie mogła pochwalić się dość niezłymi statystykami w związku z tym będzie wiarygodna że faktycznie umie zarabiać... Osoby działające od 2-3mies i zarabiające 200-300$ mies. raczej odpadają ze względu na wcześniejsze doświadczenia, takie osoby nigdy nie umiały mi pomóc a jedynie powiedzieć jak one to robią... Ważne żeby osoba ta nie miała mnie głęboko w d... i żeby nie chodziło jej o kolejnego poleconego któremy poda standardowe regułki jak promować i na tym koniec.... Co do formy kontaktu nie mam wymagań, jedynie nie chciałbym aby był to 1 mail na 1-2 dni Smile
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? Oczywiście podczepię się jako ref, miałem już kilka mentorów każdy umiał powiedzieć jak on zarabia a więcej nic... a jak mi się nie udawało tak zarobić to nie wiedziały co poradzić... Oczywiście jeśli ktoś ma inne propozycję chętnie wysłucham na pwSmile


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - fp.fiksiarz - 25-02-2014 19:55

1. Metoda zarobku:
- PPA/CPa
2. Serwis:
- płatny hosting kktóry już mam zakupiony wraz z domeną
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś?
- kiedyś w tym siedziałem lecz potrzebuje pomocy
4. Twoje wymagania:
- pomoc ogólna w postawieniu bloga, porady, poradniki
5. Czy oferujesz coś w zamian za pomoc?
- Ref, opinię na forum i będę polecał następnym szukającym

Jak coś to proszę pisać na pw.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Liromir - 27-02-2014 02:54

1.Metoda zarobku:PPA
2.Serwis: Obojętnie
3. Twoje doświadczenie: Zajmuje się sporo zarobkiem przez neta, lecz PPA nie tykałem, wiem co i jak z pozycjonowaniem ogólnie o SEO
4.Twoje wymagania: byś wiedział więcej niż ja
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? Posiadam wiele przydatnych materiałów/programów myśle że przydatnych do PPA ( niektóre wrzuciłem już na forum ), znam się na poziomie średniozaawansowanym w html/php


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - WalecByWalec - 02-03-2014 03:04

1.Metoda zarobku: Niech mentor naprowadzi Smile
2.Serwis: To samo.
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
- Zarejestrowałem się tu dzisiaj i pewnie jak kazdy chce zarobić. Chce to zrobić z czyjąś pomocą.
4.Twoje wymagania:
- Miła osoba, która naprowadzi!
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?
- Zależne od moich postępów
Pozdrawiam!/kontakt PW