Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Szukasz mentora ? - Zajrzyj (/Temat-Szukasz-mentora-Zajrzyj-59806)



RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Zawek - 07-10-2013 19:04

1.Metoda zarobku: PPA
2.Serwis: FireCash
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś? Jakieś tam prawie 20$ było
4.Twoje wymagania: Szukam mentora, który przypomni mi co i jak się robi i pomoże w trochę trudniejszych rzeczach
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? Odpale jakieś 15% z kilku pierwszych wypłat Huh


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Golima - 08-10-2013 16:12

Metoda: PPD
Serwis: głownie egofiles tu chce kupić premke, na nim chce składować pliki, by później szybko odświeżać wygasłe.
Doświadczenie: Posiadałem kiedyś VPS (Debian) do którego wgrałem biblioteki, środowisko graficzne, downloadera, torrenta i inne duperele. Cały czas mam do niego dostęp tylko muszę go opłacić. Bawiłem się w upload filmów, gier następnie linki wrzucałem na różne polskie warezy. Skutek mierny... Nie wiem czy 10zł się przy tym dorobiłem.
Wymagania: Ktoś kto podzieli się co uploadować, gdzie i jak mniej więcej tworzyć posty z opisem uploudu, bo z tym często miałem problemy, przez co moje wpisy były usuwane z forum. Na co uploadować itd itp.
Nagroda: Refów tutaj nie ma chyba... Jakiś procent od zysków. Jeżeli dajmy na to w ciągu 2 miesięcy wyjdę na prostą, a później zaczną się zarobki to napewno część odpalę. Ewentualnie Ty zaproponuj co chcesz.

Nie interesuję mnie PPA i jakieś blogi o nieistniejących hackah. Poprzedni post w tym temacie proszę skasować.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - !n$eRt - 10-10-2013 21:22

szukam mentora(senseja xD), który pomoże mi na początku w poznawaniu tajników PPD. Jestem początkującym użytkownikiem. Chętnych proszę o pisanie na pw
Big Grin


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - arek094 - 13-10-2013 13:56

1.Metoda zarobku:
-PPA
2.Serwis:
-FireCash
3.Moje doświadczenie w zarabianiu przez internet:
-kilka nieudanych programów partnerskich, klikanie w reklamy
-w PPA nie mam żadnego doświadczenia, jedynie kilka przeczytanych poradników, dlatego właśnie tu piszę
4.Wymagania:
-szukam raczej doświadczonego mentora który pokieruje mnie od samego początku i wskaże mi jakieś nisze lub ewentualnie pomoże w znalezieniu takowych
5.Co oferuję?
-oferuję 40% z mojej pierwszej miesięcznej wypłaty (czyli czym więcej zarobię z pomocą mentora tym większe wynagrodzenie on otrzyma)

gg. 11052694 lub email [email protected]


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - nafrieel1 - 15-10-2013 09:14

1.Metoda zarobku: PPA
2.Serwis: AstroCash
3. Nie, dopiero zaczynam swoją przygodę z PPA
4.Twoje wymagania: Chciałbym aby mentor bym doświadczony , pomysłowy dzielił się swoją wiedzą był po prostu przedsiębiorczy nie olewał mnie , wytłumaczył mi podstawy działania, wskazał włąściwą drogę, długo pozostał w współpracy pokazywał swoje spostrzeżenia a może da i jakąś niszę ?
5.Rejestracje w reflinka, chyba tylko tyle moge zaoferować, chyba że masz jakiś pomysł ;p

Kontakt GG : 3929168


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - rafixbejbe - 19-10-2013 15:50

1.Metoda zarobku:
PPA
2.Serwis:
-FireCash/AstroCash
3.Moje doświadczenie w zarabianiu przez internet:
Kilka $ na neobuxie/nerdbuxie.

4.Wymagania:
Szukam kogoś kto "wprowadzi" mnie do PPA podpowie mi kilka rzeczy np.nisz, czy też powie co mam robić
5.Co oferuję?
Oferuję reflinka oraz % z moich wypłat, o ile coś zarobię.[/quote]

Mój Email GG: 7723170


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Marcek91K - 22-10-2013 11:46

Proszę o usunięcie posta, nie tutaj miałem napisać. Przepraszam.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Chameleonik - 22-10-2013 11:53

1. Metoda zarobku: PPA
2. Serwis: Firecash
3. Moje doświadczenie w zarabianiu przez internet: Praktycznie zerowe, chyba że liczy się giełda za fikcyjne pieniądze.
4. Wymagania: szukam mentora który pokaże mi że da się jednak zarobić na PPA. Założyłem bloga i Fanpage'a który ma mi służyć jako zaplecze pozycjonerskie, mam w planie założyć kilka takich, posiadam forum które niedługo startuje (wszystko na polskich domenach). Otworzyłem konto na Firecash, lecz nie wiem jak się do tego zabrać. Co tworzyć, w jaki sposób i gdzie reklamować. Ogólnie mam pojęcie na temat gotowych systemów bloga czy for i wiele więcej Wink. Mam też spore chęci. Nie chciałbym bawić się w hacki do gier. Wolę poważniejsze sprawy. Jeśli był by ktoś chętny do pomocy, zapraszam Wink. Ktoś doświadczony, gdyż podstawowe pojęcie na temat ppa posiadam.
5. Co oferuję: Oczywiście, jakiś procent moich zarobków (do negocjacji)


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - PIOTR123 - 22-10-2013 14:50

1.Metoda zarobku:(PPA lub PPD)
2.Serwis: wybrany przez mentora
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? zarobiłem programy partnerskie 100-200 zł co jakiś czas
4.Twoje wymagania:wytłumaczenie krok po kroku mam teraz dużo wolnegop czasu jestem na zwolnieniu lekarskim moge zacząć od zaraz - pewnie mnie zwolnia i trzeba jakoś sobie dorobić i mętor musi mieć równiesz duże doświadczenie czyli zarobki Smile
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? rejestracje z refa i 5-10% tego co zarobię z 3 pierwszych wypłat


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - kamilq19 - 22-10-2013 18:24

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD) PPA
2.Serwis: Zależnie od mentora
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? Nie zarobiłem nic, przeczytałem kilka poradników, lecz dla mnie to za mało... Potrafię tworzyć strony www itd Wink
4.Twoje wymagania: Szukam osoby, która wytłumaczy mi sposoby działania serwisów, da kilka cennych wskazówek i pokaże strony przydatne w zarabianiu tą metodą..
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? 40% pierwszej wypłaty Wink

Kontakt PW lub gg 7917410