Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Szukasz mentora ? - Zajrzyj (/Temat-Szukasz-mentora-Zajrzyj-59806)



RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - piotrek120 - 23-09-2013 18:58

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD) -obojętne
2.Serwis: -oby zarobic Smile
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? -próbowałem z kumplem cos tam bylo ale to drobnostki
4.Twoje wymagania: -do wiosny jesli 1 tys zl ubieram coś i tobie wpadnie Smile
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? - jeśli uzbieram więcej niż 1 tys do wiosny odpale Tobie coś, także zarejestruje sie z refa.
Pozdrawiam gg:36739152


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - ambitny - 23-09-2013 19:12

1.Metoda zarobku: w zależności od zdania i poglądów mentora, ale raczej PPA
2.Serwis: obojętnie
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? - Zaczynałem trochę z Neobuxem, ale później dałem sobie spokój i teraz chciałbym zacząć coś na poważnie.
4.Twoje wymagania: Fajnie by było zarobić trochę grosza, ale ze wszystkiego będe się cieszył.
5.Czy oferujesz coś w zamian za pomoc ? Rejestracja z reflinka, ew. jak będzie szło, mogę się dzielić zyskami.
Kontakt: PW Smile


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - kamix200 - 24-09-2013 20:06

1.Metoda zarobku:PPA - Raczej lepsze jest od PPD
2.Serwis: Myślałem nad kilkoma, Astrocash, Firecash i Highcash, lecz to też zależy od mentora Smile
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś: Tak, kiedyś dokładnie 2011r. zarobiłem 10,97$(mogę dać dowód wyplaty) na serwisie Sharecash, lecz wtedy nie przykładałem się mocno do zarabiania, bo chciałem zarobić małą sumke. Tą kwote zarobiłem na jednym filmiku na yt i lekkim wypromowaniu go na enhanceviews, nic więcej. Teraz mam zamiar zarabiać na dłuższą metę, chciałbym zarobić kwote rzędu 200$ w 2 miesiące.
4.Twoje wymagania: Pomoc w ogarnieciu tych rodzajów promowania blogów, jakie posty pisać, do czego służy program GSA, jakim sposobem najlepiej zaczynać na poważnie.
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? Tak oczywiście, zarejestrowanie się z reflinka i przy dobrym wpadaniu pobrań podzielę się zarobionymi pieniędzmi.
Kontakt: PW i tam się dogadamy co do dalszego kontaktu Smile


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Vezze01 - 28-09-2013 00:13

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD) Zależnie od mentora.
2.Serwis: Jak wyżej.
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? Jestem zielony w tym temacie. Poszukuję kogoś, kto wyjaśni mi jak się do tego zabrać i co robić.
4.Twoje wymagania: Chcę zacząć zarabiać Smile
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? Oczywiście rejestracja z refa i gdy moje działania zaczną odnosić zamierzony skutek oferuje udział w zyskach.

Kontakt pw
email: [email protected]
gg: 8472006


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - dragon321 - 29-09-2013 20:49

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD)- PPA
2.Serwis: obojętne
3.Twoje doświadczenie - trochę ogarniam temat
4.Twoje wymagania: chcę by ktoś dobrze mnie wprowadził w temat, bym mógł zarabiać parę dolarów dziennie
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc? - Oczywiście rejestracja z refa i ewentualnie pewien procent z zysku.

Kontakt pw
Email. [email protected]
GG:46154797


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - cenzura1 - 30-09-2013 09:50

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD) obojetnie byle sobie dorobic Wink
2.Serwis: rowniez obojetnie Wink
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? Kompletnie nic ale mam zapal, checi i czas
4.Twoje wymagania: pomoc kokpletnie zielonemu w zarobieniu
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? Refflinki oraz co tam chcecie Wink

Kontakt pw lub lepiej email [email protected] Wink


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Golima - 30-09-2013 13:21

1. PPA
2. obojętny
3. Mam ogólną wiedzę teoretyczną, brak praktycznej. Posiadam "śmieciowe" konto na fb z masą znajomych różnych stron świata. Możliwość wykupienia serwera VPS a wysokich paramterach ( zdalny pulpit na debianie, mogę tam robić co mi się żywnie podoba ) za grosze, kiedyś dobrą promocję podłapałem Smile
4. Wprowadzenie w jakieś podstawy, jakbym z 300zł miesięcznie uzbierał było by git.
5. Oczywiście reflink + jakiś procent zależy od zarobków, a bardziej od efektów nauczania.

Kontakt: [email protected]


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Srogo - 01-10-2013 22:05

Metoda zarobku: obojętnie.
Serwis: Astrocash.
Doświadczenie: zarobiłem na uploadingu ok 8$.
Wymagania: pomoc przy zarobku. porady, propozycje etc.
Co oferujesz za pomoc: jeśli mentor będzie skuteczny...może kilka % z dochodów Tongue
kontakt na priv.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - r3zzo - 06-10-2013 18:58

1.Metoda zarobku:
-PPA
2.Serwis:
-FireCash
3.Moje doświadczenie w zarabianiu przez internet:
-Prowadzenie dobrze prosperującej działalności na allegro (niestety już zakończonej)
-20$ zarobione na 20$2Surf
-kilka nieudanych programów partnerskich, klikanie w reklamy itp. (strata czasu i nic więcej, jak dla mnie)
-w PPA nie mam żadnego doświadczenia, jedynie kilka przeczytanych poradników, dlatego właśnie tu piszę
4.Wymagania:
-szukam raczej doświadczonego mentora który pokieruje mnie od samego początku i wskaże mi jakieś nisze lub ewentualnie pomoże w znalezieniu takowych
5.Co oferuję?
-oferuję 40% z mojej pierwszej miesięcznej wypłaty (czyli czym więcej zarobię z pomocą mentora tym większe wynagrodzenie on otrzyma)


Jeżeli ktoś zdecyduje się mną zaopiekować to proszę o kontakt na:
[email protected] lub gg 6900866


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - mikipump - 07-10-2013 14:54

1.Metoda zarobku: właściwie interesują mnie oba
2.Serwis:PPA obojętnie (PPD - Egofiles/Catshare)
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? - Z Egofiles od 3 dni zarobiłem 0,06 gr ;p zawsze jakieś początki.
4.Twoje wymagania: Fajnie by było zarobić trochę grosza, ale ze wszystkiego będę się cieszył.
5.Czy oferujesz coś w zamian za pomoc ? Rejestracja z reflinka.