Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Szukasz mentora ? - Zajrzyj (/Temat-Szukasz-mentora-Zajrzyj-59806)



RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - elitesuple0 - 12-09-2013 17:45

1.Metoda zarobku: PPA
2.Serwis: obojetne
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? - Dawniej w tym troche siedzialem jeszcze za czasow get4file ale chcialbym zaczac od nowa
4.Twoje wymagania: Chcialbym zarobic troszke kasyWink no zobaczymy
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? Rozumiem ze mam sie zarejstrowac z ref linkaWink

Pisac gg 16212545


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Bartixer - 12-09-2013 19:42

1.Metoda zarobku: PPA
2.Serwis: obojetne
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? - Zupełnie zielony jestem Undecided
4.Twoje wymagania: Fajnie by było troche kaski dodatkowej Smile
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? Rejestracja z reflinka, ew. jak będzie szło, mogę się dzielić
GG: 24947659


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Dianton - 18-09-2013 14:38

1.Metoda zarobku: PPA
2.Serwis: FireCash
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? : Nic nie zarobiłem , jak narazie mam bloga zrobionego tylko i w sumie tyle..
4.Twoje wymagania: Pomoc. Jestem w tym kompletnie zielony.
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?
No nie wiem co moge zaoferować...Może % z zarobków...Smile
6. Kontakt : PW.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - mtsziom - 18-09-2013 22:32

Witam !

Jestem zielony w kwestii zarabiania przez internet.

Zgodnie z wytycznymi tematu:
1.Metoda zarobku:(PPA/PPD) Ostateczny wybór zależy tylko i wyłącznie od wskazówek mentora, oraz siły jego argumentów
2.Serwis: Sytuacja prezentuje się podobnie jak ma to miejsce w pkt 1
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
Moje doświadczenie w większym stopniu dotyczy seo copywritingu niż zarabiania np na uploadzie
4.Twoje wymagania: Przedstawienie efektywnych sposobów zarabiania i osiągnięcie pierwszych zysków w krótkiej perspektywie czasowej [miesiąc ?]
5.Czy oferujesz coś w zamian za pomoc ?
W pierwszej kolejności mogę się odwdzięczyć gwiazdką z nieba Big Grin
Dodatkowo mogę sklecić jakiś tekst, przesyłać jakieś realne pliki itp itd. Ewentualne działania zależą od formy proponowanej współpracy.
Oczywistą oczywistością jest ref.

Zapraszam do kontaktu na priv
Pozdrawiam Smile


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - marcingot - 19-09-2013 11:28

1.Metoda zarobku: PPA
2.Serwis: obojetne
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? - W srednim stopniu
4.Twoje wymagania: Dostępność GG itp
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? Rejestracja z reflinka, ew. jak będzie szło, mogę się dzielić
GG: 9839486


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - allah13 - 19-09-2013 13:11

1.Metoda zarobku: PPA
2.Serwis: obojetne - byle mentor mial duzo czasu
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś : Tak, już troche wiem - wczesniej zarabialem w internecie - kwota to +-10K-20K zł jednak nie było to PPA. Mam
4.Twoje wymagania: Byłoby super gdyby mentor miał dużo czasu, był dostepny na gg lub teamspeaku i miał sporo doświadczenia z PPA.
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc : Mam MNOSTWO czasu i chęci do pracy - także zostanie kogoś refem przyniesie mu trochę pieniazkow gdyz mysle o tym na powaznie.

GG : 5290880

Trochę wiecej o mnie : Mam 18 lat, duzo czasu i chęci - szukam mentora, który będzie w stanie poswiecic mi sporo czasu i, który już siedzi długo w temacie. Mam fundusze aby zainwestowac poczatkowo w jakies podstawy : gsa,hosting,domene, konta yt, boty itd itd - musze po prostu zostać dobrze ukierunkowany przez kogoś : )

Pozdrawiam !


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - mytkas - 20-09-2013 12:25

1.Metoda zarobku:PPA
2.Serwis:obojetnie
3. Twoje doświadczenie: mam zarobione ok 30$ na Fc chce powiekszyc zyski
4.Twoje wymagania: Mam nadzieje ze ktos poprowadzi mnie do zarobku tych 10$ na dzien Smile
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? zalogowanie sie z reflinka poza FC do wszystkich serwisow Smile kontakt : GG : 6756131 PW Smile


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - preyoo - 20-09-2013 20:28

1.Metoda zarobku: PPA/PPD (Liczyłbym na jakieś wskazówki od mentora).
2.Serwis: Dowolny.
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? Nie mam żadnego doświadczenia i nie wiem jak się do tego zabrać, pozostają tylko chęci.
4.Twoje wymagania:Chciałbym by ktoś wyjaśnił mi jak się do tego wszystkiego zabrać.
5.Czy oferujesz coś w zamian za pomoc ? - Ref oczywiście, a co do reszty to dostosuję się do mentora.
Kontakt: Na dobry początek PW.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - blogesss - 22-09-2013 06:55

1.Metoda zarobku: PPA
2.Serwis: obojętnie
3. Pozycjonowanie w google.pl przez kilka lat , tworzenie zaplecza tematycznego na wordpress,CMS-ach, dodawarki spamujące xD
4.Twoje wymagania: w PPA jestem zielony
z forum szukałem nisz, chcę założyć kilka blogów na blogspot.com zagranicznych pod USA itp. dodawać Senblaster 2 posiadam trial version
zrobic jakies fake progsów itp.

5. Posiadam bazę ciekawych programów seo adder, baza maili 1mln pl, 21mln, 140tys zagraniczne i wiele innych

6. Kontakt : [email protected] Jerk2


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - szpara - 23-09-2013 17:34

1.Metoda zarobku:PPA
2.Serwis: AstroCash/CashFile
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?ogolnie poprzez ppa zarobilem jakies 600-800$ ale to bylo kiedys, jakies pojecie mam, wiem jak zrobić np filmik, podstawowego bloga, znam podstawy w photoshopie oraz sonny vegasie
4.Twoje wymagania: Najlepiej to pomoc na teamspeaku/skypie, najlepiej ktos kto ogarnia blogi ( jak zrobic szablon do niszy etc), pare pomyslow w glowie mam lecz potrzebuje pomocy w zrealizowaniu ich, mam teraz sporo czasu wiec moge poswiecic je na PPA
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? oczywiscie rejestracje z ref linka i mysle ze gdy wypali i bedą wpadaly $ to napewno sie odwdziecze mentorowi Smile