Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Szukasz mentora ? - Zajrzyj (/Temat-Szukasz-mentora-Zajrzyj-59806)



RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - UmCyK - 19-11-2012 21:48

1.Metoda zarobku:PPD
2.Serwis: darkwarez
3. Startuje
4.Twoje wymagania: Pomoc w ishellu itp.
5. Rejestracje z refa


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Zawek - 19-11-2012 22:42

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD) PPD
2.Serwis: obojętnie
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? dopiero zaczynam
4.Twoje wymagania: min. 3$ dziennie Tongue
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? ref i 5% od mojego tygodniowego zarobku Huh


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - rozekrr - 21-11-2012 17:07

1. PPA
2. FireCash
3. Mam wiedzę odnośnie zakładania blogów, reklamowania, jednak nie znam odpowiednich nisz. Zarobiłem ponad 6$.
4. Szukam pomocy e-mail, gg, moje minimum na dzień w zarobku to 20$.
5. Oferuję przepisanie się na Twojego refa, oraz coś więcej do uzgodnienia.

W razie zainteresowania, zapraszam na PW.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - bardok - 21-11-2012 19:10

1.Metoda zarobku:PPA
2.Serwis: Obojętnie
3. Doświadczenie: brak, jestem zielony ale szybko się uczę i jestem w miarę kumaty (tak sądzęXpokerface)
4.Twoje wymagania: wyrozumiałość, systematycznie rosnące zarobki, jakieś dowody wypłat że zarabiasz dobre pieniądze na PPA
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc: refa który szybko nie zrezygnuje i jak się już nauczy będzie zarabiał kasę na czym ty też skorzystasz.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - tollusiek - 21-11-2012 19:41

1.Metoda zarobku (PPA/PPD):Obojętnie.
2.Serwis: Obojętnie.
3.Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś?: Rozpocząłem moją przygodę z Firecash u Diqtiona na ostatnich wakacjach w sierpniu. Stworzyłem bloga, ma ponad 30 postów, dysponowałem wiedzą na temat tego, co mam robić by zarabiać pieniądze i do tego dążyłem. Z przyczyn prywatnych musiałem odstawić prowadzenie bloga, zaś po rozpoczęciu roku szkolnego miałem wystarczająco czasu by wrócić. Zarobiłem 10,16 $ za jedno pobranie, które okazało się bardzo cenne (ów pobranie pochodziło z Francji).
4.Twoje wymagania: Wymagania, jakie stawiam mogą być niewielkie. Chodzi jedynie o to, bym mógł wystartować w sposób widzialny dla oka. Miałoby w tym pomagać kontaktowanie się czy to przez e-mail, komunikator gadu-gadu, a nawet możliwy mógłby być skype. Bo nie sztuką jest stworzenie czegoś, ale chodzi o to by mieć i zyski oraz efekty. Jeżeli już wpadałyby pieniążki, moim marzeniem byłoby zarabiać te ponad 5 złotych w miarę systematycznie. Mam też wymagania co do kontaktu z moim przyszłym nauczycielem - chciałbym, aby był wyrozumiały, nie musi mieć zbyt dużo czasu, nie chcę by spędzał cały dzień na pomaganiu mi oraz innym użytkownikom. Nie chcę również, żeby nasze rozmowy były oficjalne, łatwiej i korzystniej według mnie jest, gdy można rozmawiać całkiem na luzie.
5.Czy oferujesz coś w zamian za pomoc?: Jeżeli chodzi o tą kwestię, to nie mogę być zbytnio oryginalny. Oczywiście gwarantuję rejestrację z linka mojego przyszłego mentora, a mógłbym i również dzielić się zarobkiem, gdyby taki jednak udało się zdobyć i utrzymywać w miarę systematycznie. Spowodowane będzie to moim ogromnym zadowoleniem i sposobem na wyrażenie szacunku za pomaganie mi. Współpraca myślę, że będzie owocna, jestem typem człowieka, który potrafi słuchać się mądrzejszego i stara się wyciągać jak najwięcej wniosków.

Liczę, że ktoś zechce "przygarnąć" mnie. Pozdrawiam Smile


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Artur9052 - 21-11-2012 20:35

1.Metoda zarobku:PPD Siedziałem kiedyś w tym, mam małe pojęcie ale potrzebuję pomocy
2.Serwis:Obojętnie a by były przychodzi /Egofiles etc
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?Jaki masz staż ile w tym siedzisz
4.Twoje wymagania:Pomoc,zainteresowanie. Kontakt GG i Ogólne porady jak co po kolei.Dodam że posiadam Mposter. Wiec w całkiem zielony w te klocki nie jestem . Lecz szukam ogarniętego mentora by pomógł by mi powrócić i po kolei powiedział co i jak
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? Za pomoc oferuje rejestrację ze wszystkich podanych mi Refflinków


Kontakt - GG-9271228


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - DonBizon - 21-11-2012 20:51

Witam

1.Metoda zarobku :
to co jest najbardziej opłacalne

2.Serwis :
najbardziej i ekonomiczny

3.Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarabiałeś już coś?
mało wiem na ten temat prubowałem coś robi ć ale ze słabym efektem

4.Twoje wymagania:
pomoc w ,, rozwinięciu skrzydeł "

5.Czy oferujesz coś w zamian za pomoc :
napewno bedziesz mogł liczyć na to że bede twoim refem a co do reszty to zależy tez od efektów naszej
pracy Smile

Jeżeli bedziesz mieć checi by pomóc napisz do mnie na PW Wink pozdro: DonBizon


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - uploadzior - 22-11-2012 08:52

1.Metoda zarobku: PPD

2.Serwis: Te które są najbardziej opłacalne

3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?Jaki masz staż ile w tym siedzisz: Siedziałem za czasów FS, FJ, FS, WU później odpuściłem, teraz chcę wrócić.

4.Twoje wymagania: Doradzenie hosta/ów + dobrego, taniego, sprawdzonego shella + kurs jego obsługi

5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? Rejestracja z reflinka.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - knypekk - 22-11-2012 21:52

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD)
Bez znaczenia
2.Serwis:
Obojętnie
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
Jestem w tym temacie totalnie zielony.
4.Twoje wymagania:
Chciałbym, aby osoba która zamierza mi pomagać była w miarę wyrozumiała i potrafiła wytłumaczyć na spokojnie.
Aby poświęciła mi trochę czasu, a kiedy to już kwestia dogadania się Smile jestem w miarę kumaty, przynajmniej tak mi się wydaję Smile
5.Czy oferujesz coś w zamian za pomoc ?
Na pewno reflink i ewentualnie jakiś procent z zarobku, jeżeli będzie w miarę zadowalający.

Proszę o kontakt na priv i dogadamy się co do komunikatora Smile
Dzięki i pozdrawiam.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Smsik - 26-11-2012 11:42

1.Metoda zarobku:PPA

2.Serwis:
adworkmedia
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
zarobilem 5$
w miesiac
4.Twoje wymagania:
min.1$ dziennie
5.Czy oferujesz coś w zamian za pomoc ?
ref i udzial w zarobkach