Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Szukasz mentora ? - Zajrzyj (/Temat-Szukasz-mentora-Zajrzyj-59806)



RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Piotr Plenzler - 01-05-2013 14:24

1.Metoda zarobku: PPA
2.Serwis: Obojętnie
3. Twoje doświadczenie: Zarabiałem ponad 100$ na miesiąc z JEDNEGO filmiku na yt, ogólnie było troche ponad 1.000$ ale zbanowali konto na YouTube i poszukuje czegoś innego
4.Twoje wymagania: Tak z 200$ na miesiąc przynajmniej, miło było by mieć z 300$ na miesiąc ale wiem, że to już nie tak łatwo Smile
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? Jeśli kasa zarobiona wyjdzie poza moje oczekiwania mogę dać dodatkowy procent z zarobków.

Kontakt GG:6609325


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Jahmaican - 02-05-2013 16:54

1.Metoda zarobku: PPA
2.Serwis: Mi tam wszystko jedno. Najlepszy xd
3.Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
Myslalem nad nisza ponad rok i udalo mi sie przez ten rok z duzymi przerwami jakies 50$ uzyskac a to mnie nie zadowala ;/
4.Twoje wymagania: Chcialbym zeby wytlumaczyl mi ktos moje bledy i dal jakies wskazówki
5.Co oferujesz w zamian za pomoc
To co pójdzie z refa jest twoje :>
GG: 10699714[/b]


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - olaf1012 - 02-05-2013 17:18

1.Metoda zarobku: PPA
2.Serwis: Najlepszy Wink
3.Twoje doświadczenie: Jak narazie nic nie zarobiłem Wink Poszukuję kogoś kto mnie nakieruję na właściwą drogę, czyli blog itp.
4.Twoje wymagania: Chciałbym wyciągać 10$ dziennie Smile
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?: Oczywiście to co zarobisz z refa oraz jeśli będzie te 10$ dziennie to pójdzie jakiś procent Wink


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Mksiak - 02-05-2013 21:09

1.Metoda zarobku: PPA

2.Serwis: AstroCash (najlepiej, ale może być inny)

3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś
? Wiem dużo na temat uploadu i wkręcenia w biznes, niestety nic nie zarobiłem

4.Twoje wymagania: Wprowadzenie mnie w wiadomości o dobrych niszach oraz projekt strony www i jej promocja

5.Czy oferujesz coś w zamian za pomoc ? Reff oraz 20% dochodu raz w miesiącu po uzyskaniu co najmniej 40$/miesiąc

Kontakt: GG 45008837


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Karpik - 06-05-2013 10:24

Cytat:1.Metoda zarobku:
PPA

Cytat:2.Serwis:

AstroCash, ewentualnie inny dobrze opłacalny

Cytat:3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
Około rok temu zarabiałem przez 4 miesiące na ShareCash i FireCash, moje wypłaty z serwisów wyniosły około 2000 złotych (screeny mogę podesłać na PW). Na chwilę obecną posiadam domenkę .com, hosting, oraz szatę graficzną, więc strona jest przygotowana do zarabiania.

Cytat:4.Twoje wymagania:
Wprowadzenie mnie w wiadomości o obecnych wymaganiach 'rynku' PPA, opłacalnych plikach, pomoc przy ewentualnych problemach w serwisie.

Cytat:5.Czy oferujesz coś w zamian za pomoc ?
Oczywiście zarejestruję się z refflinka, oraz przy osiągnięciu zadowalającej miesięcznej wypłaty (ponad 50$), około 10-15% moich dochodów.
Cytat:6. Kontakt
GG-283640
PW



RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Kubixowy - 09-05-2013 21:09

1.Metoda zarobku: PPA
2.Serwis: Astrocash lub Firecash
3. Twoje doświadczenie : Jakąś tam wiedze o tym posiadam. Zarobiłem 312$ w 1,5 miesiąca.
4.Twoje wymagania: Szukam mentora który nauczy mnie jak zarabiać poprzez samego bloga bez yt itp.
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? Oferuję rejestracje z reflinka.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - haktywista - 12-05-2013 23:19

1. PPA
2. Nie mam zdania na ten temat.
3. Ja szukam mentora. Mam 200 blogów dziennie otwieram 3-5. Zdalnie mogę napisać nowy artykuł do wszystkich z nich. Nie mam narazie internetu by bawić się w fake filmiki, bo mam teraz upload ok 13kbs.
4. Ustawienie ofert pod linki, wytłumaczenie systemu linków,
5. Rejestracje z ref linka ( tak jak inni pomoc jezeli dam rade )


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - clb708 - 15-05-2013 20:34

1. Metoda zarobku: PPA
2. Serwis: Astrocash
3. Twoje doświadczenie : W miesiąc zarobiłem 185$ używając jednej niszy, ciągle ją eksploatuję
4. Twoje wymagania: szukam mentora który pomoże mi postawić bloga, mogę kupić domenę i hosting, pomoże mi pozycjonować stronę, ustawić ją pod konkretne państwa, obsłużyć GSA Search Engine Ranker. Chciałbym zarabiać 20-25$ dziennie Smile
5. Czy oferujesz cos w zamian za pomoc? Rejestracja z refa + dodatkowe drugie 5-10% z zarobku z wypozycjonowanej strony


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Compre - 15-05-2013 22:17

1.Metoda zarobku:
PPD (+PPA jak ktoś będzie chętny "nauczyć" lub naprowadzić)
2.Serwis:
dowolny (mam tylko konto PayPal jeśli chodzi o wypłaty, lecz mogę coś tam założyć)
3. Twoje doświadczenie:
jeszcze za czasów gdy był program partnerski Rapidshare wyciągałem miesięcznie po 70-80euro więc coś tam wiem. W tej chwili przymierzam się do kupna Shella (też nie wiem jakiego). W PPA udało mi się zarobić $3 z hakiem w 2-3 dni więc szału to nie robi.
4.Twoje wymagania:
Szukam kogoś kto "wyciągnie ze mnie maxa" jeśli chodzi o PPD + ewentualnie nauczy mnie PPA (nie mam strony/bloga - jestem zwyczajnym internautą). Miło byłoby zarobić na "dzień dobry" ~200-300zł/m-c
5.Czy oferujesz coś w zamian za pomoc ?
Oferuję rejestracje z reflinków + być może jakieś pomysły jak się wkręcę Smile czasu mi na myślenie nie brakuje Smile


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Emilsky - 19-05-2013 16:40

Wzór:
Kod:
1.Metoda zarobku:(PPA/PPD)
2.Serwis:
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
4.Twoje wymagania:
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?
[/quote]

1.PPA/sms
2.Sharebay.pl
3.Probowalem sil z YT pod Sharebaya.Zarobilem 0.5 $
4.Chce zaczac zarabiac i z czasem dojsc do takiej kwoty jaka mam z etatu/ czyli 1500zl
5.Rejestracja z refa oraz prowizja z zarobkow jak juz beda cos znaczyly