Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
KUPIĘ domeny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: KUPIĘ domeny (/Temat-KUPIE-domeny-59756)

Strony: 1 2


KUPIĘ domeny - whysoserious - 10-10-2012 14:47

KUPIĘ domeny

disclaimer:

Propozycje ciekawych domen można składać na prv ewentualnie wtemacie, ale nie gwarantuję, że bedę na bieżąco zawsze tu zaglądał.
Jak nie odpiszę na propozycję, to nie z powodu olewania tylko z powodu braku zainteresowania ofertą lub z braku czasu, najczęściej oba powody jednocześnie. Datego proszę się nie obrażać za ignorowanie propozycji, każdą przeczytam z uwagą, ale nie będę zawsze odpisywał "nie jestem zainteresowny"




Do rzeczy:


INTERESUJĄ mnie domeny .pl i .com, najlepiej generyczne (wyrazy słownikowe polskie, angielskie), albo sensowne zbitki dwu wyrazowe. Wskazane branże to nowe technologie, finanse, generalnie branże mające potencjał komercyjny.
Np domena tunezja.pl taki ma a nauru.pl ma bardziej hobbystyczną wartość, nurkowanie.pl jest komercyjne, a wioslarstwo.pl dużo mniej, poker.com jest komercyjne ale remik.com nie jest.
No, chyba każdy załapał o co chodzi, nawet jak nie jest w temacie Cool


W wyjątkowych przypadkach rozważę .net i oraz zagraniczne krajowe top level domains czyli np .de czy .fr, .es

NIE interesuję mnie wcale domeny 2 rzędu czyli np .com.pl (uwaga, np brytyjska domena .co.uk jest teoretycznie 2 rzędu, natomiast to wyjątek, bo nie stosuje się tam w praktyce samej .uk)

Domeny z dwoma myślnikami odpadają, już z jednym niechętnie, cyfry w nazwie domeny niewskazane, IDN (z polskimi ogonkami) jeśli w ogóle ,to wyłacznie w pakiecie z identyczną TLD.

update
NIE interesują mnie zupełnie
domeny związane z grami, PPA, reflinkami, uploadami, PPC i podobnymi

NIE interesują mnie domeny związane z zespołami, wykonawcami, aktorami, serialami,
sportowcami, modelkami, celebrytami oraz sex, erotyka itp itd

Nie znam się na tym i nie potrafię wycenić.

Zakładam, że sprzedający domenę powinien potrafić ustalić cenę jaka go interesuje, dlatego na pewno takie propozycje mają priorytet. Propozycje bez podania ceny nie odrzucam automatycznie, ale zmniejszają szanse na zainteresowanie, bo wygląda to potem często jak bajka o żurawiu i czapli Smile



Zakres cen 20-10000zł
Oferta ważna do odwołania.


RE: KUPIĘ domeny - sedor - 10-10-2012 14:57

rapalbumy.pl

jeśli jesteś kreatywny to możesz postawić na niej fajną stronkę (nie to co terazBig Grin) do zarabiania na uploadzie (PPD,PPA) i robić niemałe pieniądze


RE: KUPIĘ domeny - OneMax - 11-10-2012 09:35

Lista domen:
Cyfrowy24.pl
Vikipedia.pl
Mv24.pl
Ogloszeniowy.eu
Pokrywy.pl

Pozdrawiam


RE: KUPIĘ domeny - LessiPL - 11-10-2012 11:36

(10-10-2012 14:47)whysoserious napisał(a):  
...ale nie będę odpisywał "nie jestem zainteresowny" choćby też dlatego, że forum ma $%^&* politykę limitowania ilości wiadomości w skrzynce, wliczając w to wiadomości wysłane i w koszu, jakby te pare kB zajmowało miejsce na parugigowym serwerze.Undecided No ale jest jak jest...

Więc najwyższa pora byś nauczył się korzystać z forum postawionych na silnikach mybb, poza tym masz zerowe pojęcie na temat wielkości zajmowanego miejsca przez prywatne wiadomości, sam posiadam forum które ma zaledwie 3000 użytkoników (40x mniej niż tutaj) oraz identyczne ustawienia (gdyż są to ustawienia domyślne), a prywatne wiadomości zajmują 20mb bazy (jednak jeśli dla ciebie baza danych, a miejsce na dedyku to to samo to radzę poszerzyć swoją wiedzę zanim napiszesz kolejne głupstwo).
Poza tym w czym masz problem? kasujesz otrzymane/wysłane, opróżniasz kosz i znów możesz przyjąć 100 wiadomości, a nie sądzę byś tyle ofert otrzymał.
A jak już tak bardzo Ci to przeszkadza to zamów powiększenie skrzynki do 500 wiadomości.

Co do tematu to mam:

profesjonalnyfotograf.pl
plakatyreklamowe.pl
ledmax.pl


RE: KUPIĘ domeny - whysoserious - 11-10-2012 15:21

Podrzuć propozycje cen dwóch pierwszych domen na prv.


RE: KUPIĘ domeny - LessiPL - 11-10-2012 15:27

(11-10-2012 15:21)whysoserious napisał(a):  Nie będę się wypowiadał na temat phpBB, bo dostanę ban za wulgaryzmy, więc skończmy off topic.

Podrzuć propozycje cen dwóch pierwszych domen na prv.

Nikt nie mówi o phpBB facepalmfacepalm
widzę że faktycznie spec z Ciebie, nie z tej ziemi pokerface
Co do cen to oczekuje na oferty, domeny już wystawione na aftermarkecie, jeśli masz coś konkretnego do zaoferowania to pw, jeśli nie to ktoś z AM je odkupi.


RE: KUPIĘ domeny - whysoserious - 11-10-2012 20:57

--------------------------
Ceny tych domen na AM nie są zaporowe, ale dla użytkownika końcowego, a nie dla spekulanta.
Nie jestem fotografem dlatego nie będę irytował propozycją z obraźliwie niską ceną.
Widzę, że trochę siedzisz w temacie, więc wiesz, ile % ceny "detalicznej" można zapłacić za domenę,
jeśli ma być dołożona do kolekcji i do odsprzedaży... kiedyś. Co innego jak jest klient na już.

Dobrą cenę wziąłeś za plakaty, gratulacje. Jeśli nie odkupiona a wymyślona, czyli po kosztach to tym bardziej.


RE: KUPIĘ domeny - erold - 11-10-2012 21:37

Wysłałem Tobie kilka dni temu PW. Odpisz na nią ;-)


RE: KUPIĘ domeny - bios - 11-10-2012 21:38

@erold

Cytat:Jak nie odpiszę na propozycję, to nie z powodu olewania tylko z powodu braku zainteresowania ofertą lub z braku czasu, najczęściej oba powody jednocześnie. Datego proszę się nie obrażać za ignorowanie propozycji, każdą przeczytam z uwagą, ale nie będę zawsze odpisywał "nie jestem zainteresowny"



RE: KUPIĘ domeny - whysoserious - 11-10-2012 23:06

Smile
nie odpisałem z powodu jak kolega podał wyżej, ale też dlatego, że:

Cytat:NIE interesują mnie zupełnie
domeny związane z grami, PPA, reflinkami, uploadami, PPC i podobnymi