Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja 300zł. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Inwestycja 300zł. (/Temat-Inwestycja-300zl-59724)



Inwestycja 300zł. - Sosna - 09-10-2012 14:49

Tak jak w temacie mam 300 zł do zainwestowania w bb. Czytałem tutaj chyba wszystkie tematy odnośnie bb. Wiem, że mi tylko wystarczy na pakiet 55$ + po zamknięciu tych paneli po 2 cyklach na dodatkowe panele a z zamkniętych paneli na TP.
Nie śpieszy mi się z wypłatą oraz z szybkim zarobkiem po prostu chce zainwestować długoterminowo. No i dowiedzieć się co mogę od danego refa otrzymać w zamian za rejestracje, gdyż nie chce mi się pisać do każdego z osobna. Po czym okaże się, że już w tym nie siedzi. No i oczywiście poznać wasze zdanie czy warto tą kwotę inwestować lub co z nią zrobić.


RE: Inwestycja 300zł. - kleomenes - 09-10-2012 16:21

(09-10-2012 14:49)Sosna napisał(a):  No i oczywiście poznać wasze zdanie czy warto tą kwotę inwestować lub co z nią zrobić.
Moim zdaniem - nie warto, taka kwota to po prostu za mało, poza tym tracisz darmowy traffic na niebieski czy zielony panel, a różnica między nimi nie jest tak znacząca co by nie dało się dozbierać myślę. Nie wiem czy koledzy się zgodzą ale moim zdaniem warto dozbierać i zakupić niebieski bądź zielony.
Sam działam tam od niedawna i to jest tylko moja opinia, poza tym wszystko sobie można mniej więcej obliczyć. O czerwonym i czarnym nie wspomnę, darmowy traffic jest kuszący ale to już większa kasa.


RE: Inwestycja 300zł. - Sosna - 09-10-2012 19:32

No tak tylko wiesz właśnie o to chodzi, że za nim ja to zbiorę to minie huhuhu a tak to już będzie się kręcić kasa. Niby dozbieranie, uciułanie 164 zł do wyższego panelu nie wspominając o zielonym pakiecie gdzie bym musiał dozbierać 1038 zł patrząc na kurs dolara 3,2 potem np bym słyszał głos dozbieraj sobie do pakietu czerwonego, bo lepiej w niego zainwestować no spoko. Za nim się obrócę minie pół roku gdzie ta kasa mogła by już niezły tak mi się wydaje budżet wyrobić.


RE: Inwestycja 300zł. - tomazzi - 09-10-2012 19:36

(09-10-2012 19:32)Sosna napisał(a):  No tak tylko wiesz właśnie o to chodzi, że za nim ja to zbiorę to minie huhuhu a tak to już będzie się kręcić kasa. Niby dozbieranie, uciułanie 164 zł do wyższego panelu nie wspominając o zielonym pakiecie gdzie bym musiał dozbierać 1038 zł patrząc na kurs dolara 3,2 potem np bym słyszał głos dozbieraj sobie do pakietu czerwonego, bo lepiej w niego zainwestować no spoko. Za nim się obrócę minie pół roku gdzie ta kasa mogła by już niezły tak mi się wydaje budżet wyrobić.

powiem szczerze, że lepiej zainwestować w inne programy, takie "świeże" zarobić i obrócić posiadane środki a mając już wymaganą kwotę na droższe pakiety zainwestować w bb
bo 55$ to troszkę mało na inwestycję tutaj tak szczerze powiedziawszy Smile
ale to twoje środki i sam decydujesz gdzie je zainwestujesz Smile


RE: Inwestycja 300zł. - Krakk - 09-10-2012 19:56

Za 300zł to spokojnie pakiet 145$. Z tym pakietem już można do BB wchodzić.


RE: Inwestycja 300zł. - ComboThe - 09-10-2012 20:02

Dozbieraj jeszcze troszkę i wejdź z pakietem niebieskim, z dobrym sponsorem znajdziesz pakiet za trochę taniej niż $145 Wink Pozdrawiam


RE: Inwestycja 300zł. - Sosna - 09-10-2012 21:15

Dobra panowie zrobiłem tak. Wbiłem na party poker ugrałem 1 dolara zainwestowałem w zakład sportowy jak wygram 850$ dam znać xD