Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HomePay, DotPay, CashBill, ProfitSMS, - Opinia, Stawki, Dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: HomePay, DotPay, CashBill, ProfitSMS, - Opinia, Stawki, Dyskusja (/Temat-HomePay-DotPay-CashBill-ProfitSMS-Opinia-Stawki-Dyskusja-59720)

Strony: 1 2 3


HomePay, DotPay, CashBill, ProfitSMS, - Opinia, Stawki, Dyskusja - Admin - 09-10-2012 07:38

Od ponad roku korzystam z usług dotpaya na forum pojawiła się propozycja abym przerzucił się do HomePay.
Napisałem do nich maila, ktoś z ich obsługi do mnie zadzwonił - udało się wynegocjować 51% zamiast domyślnych 50ciu, termin wypład do 7 dni, fakturę/rachunek wystawia się po 7dniu miesiąca.
Czy miał ktoś jakieś bliższe kontakty z tą firmą?
W dotpay jedyne na co mogę narzekać to bardzo opoźnione wypłaty, mimo domyślnych 7 dni (tyle jest wpisane w umowie), wypłatę otrzymuję po 2-4 tygodniach, poza tym muszę się o nią upominać kilka razy w ciągu miesiąca - telefonicznie.

Chciałbym, aby ten temat służyć do opinii na temat wymienionych powyżej partnerów smsowych. Jeśli ktoś korzysta/korzystał z jakiegoś z wyżej wymieniony (lub innego) niech opisze swoje wrażenia.


Dodam jeszcze kilku innych znanych mi partnerów smsowych:
atomsms.pl
justpay.pl
homepay.pl
premiumsms.pl
bildpresse.pl
mobiltek.pl
boltpay.pl
agmo.eu
smartpay.pl
netsize.com


Dziś będę kontaktował się z dotpayem w sprawie podniesienia stawki za smsy, poźniej dam Wam znać jaki będzie rezultat.


RE: HomePay, DotPay, CashBill, ProfitSMS, - Opinia, Stawki, Dyskusja - LessiPL - 09-10-2012 07:42

W dotpay aby negocjować stawkę trzeba mieć całkiem spore dochody.
Według regulaminu :


Prowizja Wartość obrotu netto usług SMS/MMS Premium Rate
50% 0,01 zł - 49.999.99 zł
51% 50.000,00 zł - 199.999,99 zł
52% 200.000,00 zł - 999.999,99 zł
53% 1.000.000,00 zł - 4.999.999,99 zł
do negocjacji powyżej 5.000.000,00 zł


RE: HomePay, DotPay, CashBill, ProfitSMS, - Opinia, Stawki, Dyskusja - Admin - 09-10-2012 07:47

tak wiem, jednak są to stawki wzięte z sufitu, szczególnie skoro homepay oferuje mi na wejście 51% przy moim obecnym obrocie w dotpay, który wynosi ułamek wymaganego obrotu.


RE: HomePay, DotPay, CashBill, ProfitSMS, - Opinia, Stawki, Dyskusja - Donaj - 12-10-2012 14:36

Domyślnie w homepay jest 48%. Polecam, jedna z lepszych firm aktualnie. Miły i szybki kontakt, nie to co dotpay Smile


RE: HomePay, DotPay, CashBill, ProfitSMS, - Opinia, Stawki, Dyskusja - Admin - 12-10-2012 14:40

No dotpay mam na szczęście porządnego opiekuna, skontaktowałem się z nim i wynegocjowałem 51% oraz miejsce VIP na liście wypłat Smile
Generalnie dotpay spoźnia się z wypłatami ale jest mimo wszystko najbardziej znany i stabilny.


RE: HomePay, DotPay, CashBill, ProfitSMS, - Opinia, Stawki, Dyskusja - Donaj - 12-10-2012 15:09

Dotpay może i jest znany, ale tratkują klienta jak ... Jestem tego dobrym przykładem, parę lat temu jak nie miałem 18-tki jeszcze, założyłem konto na rodzica, zbanowali mnie bo po jakimś czasie wpadli na to. Poprosiłem ojca, żeby zadzwonił tam, zadzwonił aby grzecznie się dogadać i prosić o odbanowanie konta - rezultat? grozili policją, skarbówką, załozyłem po osiągnieciu 18-tki konto, przelałem 10 zł na aktywację, jak tylko kasa wpłyneła dostałem bana. Kasy nie zwrócili, mniejsza 10 zł. Miesiąc po tym jak ruszył homepay i się przeniosłem, dostałem emaila od dotpaya że odbanowali mi konto, a nawet zaoferowali lepszy % Smile

Polecam homepaya - są ambitni, oferują usługi WORLD PRS - smsy za zagranicy.


Btw, można wiedzieć przy jakich zarobkach(+/-) zaoferowali Ci 51% w dot?


RE: HomePay, DotPay, CashBill, ProfitSMS, - Opinia, Stawki, Dyskusja - v3XeR - 10-11-2012 18:06

A zna ktoś serwis na którym nie trzeba mieć 18 lat i można przesłać na PayPal ?
I bez takich danych jak pesel, nip itddddd. ?


RE: HomePay, DotPay, CashBill, ProfitSMS, - Opinia, Stawki, Dyskusja - Admin - 15-01-2013 10:52

@up

W polsce takich nie ma, obecnie przenoszę moje usługi z dotpay do homepaya, opoźnienia związane z opłatami są nie do wytrzymania.
Prefixy wydają mi się mniej atrakcyjne, gdyż zamiast:

TC. (tak jak w dotpayu)

mamy

HPAY. (2x dłuższy),

na moją prośbę wdrązyli smsy o wartości 20zł (wcześniej w ofercie mieli ...19,25).
Generalnei dotpay byłby niezastąpiony gdyby wypłacał na czas, ale proszenie się telefonicznie po 15x każdego miesiąca o własne pieniądze to za dużo...


RE: HomePay, DotPay, CashBill, ProfitSMS, - Opinia, Stawki, Dyskusja - darkmatthew - 15-01-2013 13:03

HomePay najlepszy?


RE: HomePay, DotPay, CashBill, ProfitSMS, - Opinia, Stawki, Dyskusja - Admin - 25-01-2013 12:49

Przez te pare tygodni nabrałem nowych doświadczeń.

Ponieważ szukałem alternatywy dla dotpaya który technicznie jest najlepszy jednak ma bardzo spore problemy z wypłatami (w moim przypadku bardzo mocne poślizgi).


Homepay:


Prawie migrowałem do homepaya, zachęcili mnie WŁASNYM PREFIXEM (przykład. sms o treści: "zarabiam" - spowoduje aktywacje usługi), finalnie zrezygnowałem z uwagi na długie oczekiwanie na odpowiedz wysyłaną POSTem przez homepay. Dowiedziałem się że mają to w planach, jednak termin nie jest znany.

Plusy:
-Łatwo udało się wynegocjować wprowadzenie stawek 20złotowych (nikt prócz dotpaya takich nie posiadał),
-Dosyć kumaci technicy
-Możliwość otrzymania własnego prefixu w szybkim terminie bez łamania karku - osoby w temacie będą wiedzieć co mam na myśli (wymagany określony obrót).

Minusy:
-Słaba dokumentacja techniczna okrojone możliwości integracji w php
-Interwał czasowy dotyczący aktywacji usług (to mnie zniechęciło). POST jest wysyłany od strony homepay co 1 minute, w przypadku konkurencji odbywa się to praktycznie w czasie rzeczywistym 1-2 sekundy.

Cashbill:
Początkowo wszystko konsultowałem telefonicznie z działem technicznym. Praktycznie wszystko było na "nie da się", pracuje tam również Pan Maciej z działu marketingowego - i on potrafi dokonywać cudów.
Na moją prośbę udało się wdrążyć kropki po prefixie (Wcześniej wyglądały tak : "AF WLASNYSURFIX" teraz wdrążono: "AF.WLASNYSURFIX").
W lutym mają również wprowadzić dodatkowe smsy po 20zł (normalnie wiąże się to z kosztem rzędu 2000zł za aktywacje i bodajże 500zł miesięcznie, jeśli się nie dokona określonych przez operatora wytycznych). Jednak przy znacznym obrocie jest możliwość renegocjacji.

Plusy:
-Pan Maciej Smile duże zaangażowanie by pozyskać klienta, kompetentność, wprowadzenie stawki 20zł,
-Zaawansowany cluster który pozwala dogłębnie sprawdzić statystyki i parametry dla każdej usługi (nawet dotpay nie może się pochwalić takim bajerem),
-Smsy dochodzą w czasie rzeczywistym



Minusy:
-Wydaje mi się że dział techniczny robi tylko to co musi
-Panel testowy dla smsów na innej podstronie, z innym hasłem do logowania (jest również bardzo prosty i intuicyjny, co akurat jest plusem)


Dodam że KAŻDY z wyżej wymienionych - zarówno dotpay, cashbill jak i homepay pozawala na negocjacje stawek przy dużych obrotach - każdy z pośredników zaoferował mi 51%.
W przypadku payu z którym, również się kontaktowałem nie było możliwości renegocjacji warunków umowy.

Finalnie migrowałem do cashbilla, po kilku dniach współpracy (przeniosłem 70% usług) jestem bardzo zadowolony.
Serdecznie polecam, szczególnie tym którzy jeszcze siedzą w dotpayu - run as fast as you can !