Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy opłaca się skracać linki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy opłaca się skracać linki (/Temat-Czy-oplaca-sie-skracac-linki-59700)



Czy opłaca się skracać linki - fafu777 - 08-10-2012 17:06

Witam tak jak w temacie Czy opłaca się skracać linki np za pomocą sieci ad.fly chcę mieć pewny zarobek i bez bana skracałbym linki do CF gdyż różnie z pobraniami nie mam dość dobrej niszy . Jakie jest wasze zdanie na ten temat?


RE: Czy opłaca się skracać linki - ascanio - 08-10-2012 17:49

Myślę, że skracanie linków w adf.ly zmniejszy jeszcze bardziej zarobki w CF. Stare przysłowie mówi, żeby nie łapać dwóch srok za ogon.


RE: Czy opłaca się skracać linki - WazzaP - 08-10-2012 18:32

Takie skracanie linków przyniesie ci jakieś zyski tylko jeżeli będziesz miał jakąś rozkręconą stronę lub jakiegoś bloga, gdzie ludzie by klikali przynajmniej 1000x w tygodniu, a tak to to jest bardzo mało opłacalne Smile


RE: Czy opłaca się skracać linki - sedor - 08-10-2012 20:42

@up gówno prawda Smile
na adf'ly jestem od 2 dni - większość czasu zajęło mi szukanie pomysłu niż rozpowszechnianie linków i w końcu taki znalazłem Smile szacuję, że w ciągu kilku dni będę zarabiał MINIMUM kilkanaście dolarów dziennie.. Smile mało? dla mnie jest to zajebiście dużo. dla potwierdzenia, oto statystyka z dzisiaj dzięki patentowi, który odkryłem koło godziny 15:00 :

[Obrazek: adflyj.png]