Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie zainwestować? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Gdzie zainwestować? (/Temat-Gdzie-zainwestowac-59691)



Gdzie zainwestować? - Wader - 08-10-2012 14:32

Cześć

1. Jak to jest możliwe, że niektóre serwisy dają od 120 %, a niektóre serwisy dają po 10%? Od czego to zależy?

2. Mam około 15$ i w co warto wejść? Nie piszcie, że np. nie warto w to wchodzić nie mając, np. 100,200$, bo tyle za pewne nigdy nie uzbieram ;D
Przy poleceniu serwisu, podajcie też jakie minimum wpłaty i wypłaty i czemu akurat ten serwis mam wybrać Wink

Za każdą pomoc zarejestruje się z reffa Wink


Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i Pozdrawiam Wader ;-)


RE: Gdzie zainwestować? - tomazzi - 08-10-2012 14:35

te które oferują największy % najszybciej padają, w nie jak wchodzić to z konkretną kasą powyżej 100$, szybko wypłacać i żegnać bez żalu bo szybko stają się scamem
te oferujące mniejszy % zawsze dłużej działają i płacą
masz dział Inwestowanie-dyskusje, przeglądnij sobie tematy i zdecyduj gdzie zainwestujesz takie jest moje zdanie, bo ile osób nie napisze to każdy ma swoje zdanie na dany program i oczywiście każdy ma rację Smile


RE: Gdzie zainwestować? - Wader - 08-10-2012 14:37

(08-10-2012 14:35)tomazzi napisał(a):  te które oferują największy % najszybciej padają, w nie jak wchodzić to z konkretną kasą powyżej 100$, szybko wypłacać i żegnać bez żalu bo szybko stają się scamem
te oferujące mniejszy % zawsze dłużej działają i płacą

To jak oni wyrabiają? Płacą ze swojej kieszeni, czy jak? Bo to moim zdaniem bez sens i od razu powinno się to nazywać scamem.

P.S.
Są jakieś polskie serwisy tego typu? ;D


RE: Gdzie zainwestować? - cpr - 08-10-2012 14:42

(08-10-2012 14:37)Wader napisał(a):  
(08-10-2012 14:35)tomazzi napisał(a):  te które oferują największy % najszybciej padają, w nie jak wchodzić to z konkretną kasą powyżej 100$, szybko wypłacać i żegnać bez żalu bo szybko stają się scamem
te oferujące mniejszy % zawsze dłużej działają i płacą

To jak oni wyrabiają? Płacą ze swojej kieszeni, czy jak? Bo to moim zdaniem bez sens i od razu powinno się to nazywać scamem.

P.S.
Są jakieś polskie serwisy tego typu? ;D

W Polsce z tego co wiem to Aber Gold, ale zdaje sie, ze już nie działa Big Grinbekabekabeka


RE: Gdzie zainwestować? - tomazzi - 08-10-2012 14:43

(08-10-2012 14:37)Wader napisał(a):  
(08-10-2012 14:35)tomazzi napisał(a):  te które oferują największy % najszybciej padają, w nie jak wchodzić to z konkretną kasą powyżej 100$, szybko wypłacać i żegnać bez żalu bo szybko stają się scamem
te oferujące mniejszy % zawsze dłużej działają i płacą

To jak oni wyrabiają? Płacą ze swojej kieszeni, czy jak? Bo to moim zdaniem bez sens i od razu powinno się to nazywać scamem.

P.S.
Są jakieś polskie serwisy tego typu? ;D

inwestują sami nasze pieniądze i obracają nimi i stąd z tych zarobków dają nam zarobić za to, że my im nie jako dajemy pieniądze na inwestowanie
scam to jest słowo określające coś co nie wypłaca Smile

polskich takich serwisów nie ma i nie będzie bo zakazane jest polskim prawem


RE: Gdzie zainwestować? - Meloman - 08-10-2012 18:25

Niektóre mają wysoki % bo to zwykłe piramidy finansowe.

Czyli, streszczając - program w którym wypłaty dla starych inwestorów są z wpłat do programu nowych inwestorów.



Ja ci mogę jedynie zaproponować program z 2,7% dziennie przez 60 dni, a na koniec następuje zwrót depozytu. Przy większych programach typu JBP czyli PC lub BB z kwotą 15$ nie zarobisz za dużo.


RE: Gdzie zainwestować? - Wader - 08-10-2012 19:22

(08-10-2012 18:25)Meloman napisał(a):  Ja ci mogę jedynie zaproponować program z 2,7% dziennie przez 60 dni, a na koniec następuje zwrót depozytu.

Czyli musiałbym wpłacić pieniądze na 60 dni? Trochę za długo. Wolałbym raczej coś krótszego Tongue


RE: Gdzie zainwestować? - tomazzi - 08-10-2012 19:25

ja ze swej strony mogę zaoferować nowy program 5% przez 30 dni, środki masz naliczane codziennie więc codziennie możesz dokonywać wypłaty Smile
oraz po wypłacie z programu refback w wysokości 50% z kwoty jaką otrzymam z twojej inwestycji
jak byś był zainteresowany to zapraszam na pw Smile


RE: Gdzie zainwestować? - Meloman - 08-10-2012 19:29

Ok jak coś krótszego to program tomazziego, możesz spróbować Smile