Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Z czym połączyć binlayer? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Z czym połączyć binlayer? (/Temat-Z-czym-polaczyc-binlayer-59674)



Z czym połączyć binlayer? - v47 - 07-10-2012 22:18

Mam na blogu reklamy z bin layer, jednak ciekawi mnie czy nie można byłoby jeszcze czegoś dołączyć. Reklamy kontekstowe raczej odpadają, bo ich regulamin jest sprzeczny z zasłaniającymi i wyskakującymi reklamami, oraz sa mało skuteczne na moim blogu.
Wyczytałem też że ktoś dołączył CMP Profit i binlayer zamknęło konto, bo cmprofit nie miał odpowiedniej geolokalizacji.

Czy macie pomysły, jakim systemem(najlepiej CPM) można by wzbogacić stronę? Z góry dzięki za odpowiedźSmile


RE: Z czym połączyć binlayer? - Admin - 08-10-2012 07:20

Nie ma dobrych cpmów, a wspomiany przez Ciebie CPMprofit jest już od paru miesięcy zamknięty.
Co do binlayer, to korzystałem z niego na innym forum (generlanie nie lubie takich reklam bo odstraszaja uzytkowników), uzywałem go wraz z reklamami kontekstowymi i nie było żadnych problemów z wypłatą.


RE: Z czym połączyć binlayer? - v47 - 08-10-2012 07:55

A czy myślisz, że mógłbym dodać jeszcze jakiś inny pop-up albo nawet sam banner w formie CPM, aby nie zakłócało to regulaminu każdej z sieci reklamowych? Wiadomo że to nie za wielkie pieniądze, ale zawsze cośSmile

Teraz znalazłem Trafic Renevue, 0,69 dolców za 1000 odsłon nie wydaje się jakoś gorszy przy Binlayeru, który daje 0,5 euro za 1000.


RE: Z czym połączyć binlayer? - Admin - 08-10-2012 08:09

W sumie wstawiaj co chcesz, bo przy takim podejsciu potwierdziłeś mnie w przekonaniu że ta witryna to totalny śmietnik Wink Znając życie i tak dużo nie zarobisz bo realnego ruchu nie wygenerujesz.


RE: Z czym połączyć binlayer? - v47 - 08-10-2012 10:01

heh, no rzeczywiście ten blog nie jest okazały, jednak ma ruch z pozycjonowania dlatego stawiam głównie na ilość wyświetleń. Jednak niektórym osobom może to się przydać, bo opisuję w nim porady o grze settlers online. Miałem na nim adsense i po 1000 wyświetleniach(w ciągu miesiąca) zarobiłem 0,03 centy czyli to samo co w binlayerze mam po 1-2 dniach. Ogólnie to nie widzę na takiej stronce niczego innego poza CPM, może ewentualnie jakieś programy partnerskie.