Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Ranking reputantów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Ranking reputantów (/Temat-Zamkniety-Ranking-reputantow-596)

Strony: 1 2


[Zamknięty]Ranking reputantów - Enemy - 29-12-2009 22:09

Można by było na dole strony stworzyc taki własnie ranking osób na forum z najwiekszą ilością reputacji. Nie wiem czy to dobry pomysl ale tak własnie se pomyslałem Smile.


RE: Ranking reputantów - Alcor - 29-12-2009 22:12

Kiepski pomysł, kiedy powstanie taki ranking dla ludzi będą się tylko liczyły reputy. Jak już pomagać to bezinteresowanie, a z tego co widze to niektórzy pomagają tylko żeby dostać reputa.


RE: Ranking reputantów - Enemy - 29-12-2009 22:15

no własnie tez tak pomyslalem no dobra jak sie nie podoba to do zamkniecia Smile


RE: Ranking reputantów - Alcor - 29-12-2009 22:17

Ale nie kieruj się tylko moją opinią, daj się wypowiedzić jeszcze innym co sądzą o tym pomyśle. Smile


RE: Ranking reputantów - Verudi - 29-12-2009 22:20

Zgadzam się z Alcorem Smile Moim zdaniem ważniejsze jest powiedzenie po prostu "dziękuje" a nie dawanie reputów Wink


RE: Ranking reputantów - Marello - 29-12-2009 22:23

Rzopoczoł by sie wyścig po reputy jak w przypadku SMS Smile


RE: Ranking reputantów - Kleszczman - 30-12-2009 00:41

Pomysł warty dyskusji ale moim zdaniem to by sie nie sprawdziło głownie z powodów podanych wyżej.

Punkty reputacji są jedynie pewnego rodzaju wizytówką użytkownika a nie drogą do zwycięstwa O_O


RE: Ranking reputantów - Knoh - 30-12-2009 17:46

kiepski pomysł byłby chaos i tak jak powiedział Marello wyścigi o te reputy


RE: Ranking reputantów - adminek - 14-02-2010 00:22

jak widze to co sie dzieje na innych forach to ludzie sie pozabijaja o te głupie reputy ;/ głupi pomysł , zwracam tez uwage na to ze napewno wyjechałes z tym pomysłem bo masz duzo reputów ;/


RE: Ranking reputantów - Athemis - 14-02-2010 14:02

Pomysł zły.
Wszyscy argumentowali tak jak i Ja sądzę. Wyścig szczurów po reputację to zły pomysł, zdecydowanie.