Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bank U.S - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Bank U.S (/Temat-Bank-U-S-59558)



Bank U.S - startchips - 04-10-2012 14:03

Witam, znalazłem ciekawy serwis, lecz wypłaca tylko na WePay, a żeby wypłacić z WePay, trzeba mieć konto U.S, ponieważ trza podać Routing czy jakoś tak number, znacie jakiś darmowy taki bank, gdzie założę, abym mógł wypłacić ? Ponieważ potrzebna mi jest kasa, a udało mi się tylko tutaj zdobyć jakiś 1$ na próbę, i się zawiodłem :/. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.


RE: Bank U.S - yazir - 04-10-2012 14:15

A wypłacają na karty kredytowe?
Jak tak to zainteresuj się payoneer.com


RE: Bank U.S - startchips - 04-10-2012 14:31

Nie wiem właśnie, wieczorem pewnie LiveChat będzie Online to spytam się.

A jak tam wygląda ? Mogę jako obywatelstwo Polskie tam zrobić ? Przyjdzie coś do płacenia itd. ?


RE: Bank U.S - bios - 04-10-2012 15:08

Sam tam mam kasę, ale za cholerę nie da rady wypłacić... Ten cały kod jest dostępny tylko dla obywateli USA.


RE: Bank U.S - yazir - 04-10-2012 15:13

Payoneer wysyła Ci kartę. Którą dzięki której wypłacasz w bankomacie.


RE: Bank U.S - startchips - 04-10-2012 15:19

A i ci chodzi o to, aby tą kartę podpiąć do WePay ? Bo coś tam na głównej pisze o karcie, lecz nie czytałem, tylko tyle co migło mi się.

I darmowa jest ta karta ? tzn. nic się nie płaci ?

PS: Bo ja mam kartę z mBanku, a to może być taka ?


Edit.
Swojej karty nie mogę, ponieważ musi to być wycofane na rachunek bankowy USA. Pomoże ktoś ? Co prawda to malutka kwota bo tylko 1$, lecz miałbym jakąś metodę na zarobek, i bym miał za co kupić poradnik Wink


RE: Bank U.S - yazir - 04-10-2012 20:18

Mam dla ciebie złe wieści
Nie możesz z tego co się dowiedziałem od supportu.
Wypłaty tylko jako czek wysyłany tylko i wyłącznie na terenie stanów zjednoczonych, lub konto w stanach


RE: Bank U.S - startchips - 04-10-2012 20:48

Dzięki za informację.

No cóż, czyli nie mam jak zarobić.