Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 22-02-2013 16:43

BEEREM - powodzenia Smile Pamiętaj o ostrożności i rozsądku. Wrzucaj tu swoje inwestycje i wykresy - może wspólnie uda się coś zauważyć. Pozdrowienia


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 22-02-2013 16:46

Verb22 - sam jesteś podpucha dzieciaku. Wkurzasz mnie już bo zachowujesz się jakbyś wszystkie rozumy pozjadał. Każdy robi ze swoją kasą co chce więc sie nie wpierdzielaj i nie wymądrzaj. Na wszystkim tracisz albo na samych demkach grasz a potem zgrywasz najmądrzejszego. Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to wracaj do piaskownicy


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Marselo - 22-02-2013 17:14

Verb, żal mi Ciebie. Wtopiłeś kasę i teraz innym próbujesz smrodzić? Weź się chłopie za coś pożytecznego, śmieci wynieś, kurze pościeraj czy z psem na spacer wyjdź. Widocznie za cienki w uszach jesteś skoro na wszystkim tracisz i na forum marudzisz jak stara baba. Zarabiać trzeba umieć, a Ty widocznie się do tego nie nadajesz więc zostaje Ci marudzenie i zazdroszczenie innym


Masz tu swoją "podpuche"

[Obrazek: 1c8cf7f786934baegen.jpg]

Boże, jakim Ty musisz być smutnym człowiekiem... Może sprzedaż makulatury by Ci lepiej wyszła na zdrowie? Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 22-02-2013 17:39

Kolejne dobre transakcje.

[Obrazek: 79ab9997dec16e20gen.jpg]

60€ na plusie

Verb - po Twoich wypowiedziach widać jaki jesteś w inwestowaniu Tongue Jak nie wychodzi to sie wściekasz i wszystkich obwiniasz Tongue Dorośnij i zacznij odpowiedzialnie się zachowywać.

to że wczoraj Kowalczyk się przewróciła to pewnie też podpucha Tongue Albo że Radwańska przegrała z Kvitovą Tongue na pewno podpucha bo bukmacherzy wypłacali większą kasę za wygraną ich przeciwniczek beka beka beka


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 22-02-2013 17:53

Verb, zapewne słyszałeś to kiedyś - "człowieka poznaje się po tym jak radzi sobie z problemami".
Na tę kasę co straciłeś to lej ciepłym moczem Smile i obserwuj temat, może zorientujesz się gdzie popełniłeś błąd. Kasę straciłeś ale to czego się nauczyłeś(lub nie Tongue) nikt ci nie zabierze.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Marselo - 22-02-2013 17:56

nie ma takiej możliwości, by każdy na wszystkim zarabiał. Gdyby tak było to każdy z nas byłby milionerem. Jak ktoś ma takie podejście jak Verb to w biznesie czy to realnym czy internetowym, nie ma żadnych szans na powodzenie. Trzeba się liczyć z tym, że można stracić pieniądze nawet gdyby inwestowało się w hurtownię skarpetek. A teksty typu "żal mi Was" są żałosne. To Ciebie mi jest żal, wpisujesz się w stereotyp Polaka nieudacznika "mi się nie udało to niech innym też się nie uda, a jeśli im idzie lepiej niż mi to na pewno kradną


forex, opcje binarne - to są oferty dla poważnych ludzi, a nie dla dzieci. Verb - weź się za klikanie w bannerki, wypełnianie ankiet czy płatne pisanie postów na forach. Chociaż nie bo do tego ostatniego potrzebna jest jakaś wiedza by pisać posty merytoryczne a nie biadolenie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 22-02-2013 18:04

"mężczyznę poznaje się po tym jak kończy a nie jak zaczyna" - Verb miał zarabiać miliony bo miał taką super skuteczną metodę a skończył marnie Tongue jak biadoląca baba na zakręcie Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Coristo - 22-02-2013 19:19

@Verb22 wyluzuj... to że Ty wtopiłeś wcale nie oznacza że inni też przewalą. Jak już ktoś napisał ich kasa ich sprawa. Nie pisz tu tekstów typu 'żal mi was' bo tylko niepotrzebny syf się robi.
Sory za off.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 22-02-2013 20:10

mam prawo sie wypowiadać, jeśli sie to niepodoba adminom, to banujcie jak niezgodne z regulaminem. Wasz mentor inwestor25 sam wam napisal zeby sie nie napalac, a wy wtapiacie po kolei. tak, żal mi was. i mnie samego też żal, bo sam wtopilem. Teksty "to moja kasa" nie maja nic wspolnego z tym o czym pisze, wiec to bzdurny argument.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - gnatj4 - 22-02-2013 20:18

Trzeba sobie wszystko przeanalizować, ja akurat wiem gdzie popełniłem błędy i teraz postaram się tych błędów nie popełniać, że akurat Tobie nie wyszło nie znaczy że każdy jest odrazu spisany na porażkę. Nie bardzo umiem zrozumieć po co cały czas wypisujesz jakie te inwestowanie jest złe, jeśli Ci się nie udało to napisz raz co o tym sądzisz a nie co chwilę musisz każdemu pisać jakie to opcje binarne są nieopłacalne.