Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - RWX45 - 14-11-2012 15:06

(13-11-2012 20:54)Verb22 napisał(a):  krzysiek349

Nie polecam Exbino. Większośc z tych traderów opcji binarnych to prawdopodobnie fake i zwijające się po jakimś czasie firmy. Prawie każda ma taki sam skrypt (oprócz marketsworld.com) należący do firmy Spotoption zarejstrowanej na Cyprze. Nie są regulowane prawem międzynarodowym. Najpewniejsze na ten moment to Giganci tacy jak : Traderush.com, 24option.com, BancDeBinary.com (absolutny Gigant).

Haha, Verb jak zwykle napalony na starcie już robi bloga, a teraz że Exibino jest be XD. W każdym temacie wypowiadasz się na początku OK o jakiejś firmie a potem nadajesz że to scam Rolleyes


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 14-11-2012 16:43

BB, Exbino, ciekawe co będzie nastepne beka


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 14-11-2012 17:42

RWX45

http://www.youtube.com/watch?v=kkoqYW4wAa4&feature=related - Wsłłuchaj się w słowa kolesia i jego podpis pod filmikiem. Kolo ma po części rację, natomiast ma rację co do tych mniejszych firm jak np: Exbino. Że są i niewiadomo kiedy znikną. Banc de Binary ma np: 5 lat i jest jedną ze 100 najszybciej rozwijających się firm na świecie bodajże. Także należy uważać.


Inwestor25-reszta

Pomysł z blogiem nie mógł wypalić, ponieważ zanim Inwestor25-ktoś inny doda komenta kurs zacznie zmieniąc się 100 razy. Napisał do mnie jeden z tutaj przeglądających temat i on przejmie odemnie zadanie napisania strony z alarmem kiedy ktoś doda wpis, statami, kontem itd. Będzie tam prziekierowanie do mojego bloga gdzię będą metody,statystki itd.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - RWX45 - 14-11-2012 18:13

Każda inwestycja (czytaj próba podjęcia zarobku) przez internet i gdzie indziej wiąże się z ryzykiem, a nikt Ci nie zagwarantuję że jakaś firma, która działa np parę lat przetrwa dłużej niż jakaś inna, nowa. To jest jak opcje 60 sec w Exbino (ciężko przewidzieć), nie znasz wewnętrznej struktury firm nie wiesz co planują właściciele i jakie mają cele bądź problemy. Dzisiaj rządzi marketing nawet jak jest źle to będą mówili że jest OK. A dobre firmy, której mają prestiż nie muszą się reklamować, to jak z dobrym fachowcem, jak jest dobry i zna się na rzeczy to nie musi się reklamować. A ja tylko chciałem zwrócić uwagę na fakt, że wiele tematów o różnych firmach, projektach, które były poruszane na forum, na początku traktujesz ze zbytnim entuzjazmem a potem zmieniasz diametralnie zdanie, ale to taka dygresja niezwiązana z wątkiem, przepraszam za spam.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - wesolutki - 15-11-2012 10:46

Od niedawna inwestuję na eXbino, póki co odpukać z dobrym skutkiem ale mam pytanie, które nie daje mi spokoju i mam nadzieję, że osoby lepiej ogarniające tą platformę pomogą. Mianowicie czy eXbino jest w rzeczywistości uzależnione od tego co się dzieje w świecie rzeczywistym? Załóżmy teoretycznie, że Asus ma dziś premierę swojego smartfona, który będzie hitem na rynku, jego specyfikacja a zwłaszcza cena w porównaniu do konkurencji powalają. Miliony ludzi czekają na premierę (tak jak np. iphona), można się więc spodziewać (przynajmniej teoretycznie) wzrostu ceny Asusa ale czy eXbino jest oparte na takich spekulacjach opartych o świat realny?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 15-11-2012 15:15

Byłem dzisiaj w 4 bibliotekach celem znalezienia książki "Świece japońskie i inne techniki analizowania wykresów" i w jednej z nich pani powiedziała że ją mają, oczywiście musiałem sobie założyć kartę ale to nic. Dodatkowo znalazłem też "Rynek opcji. Strategie inwestycyjne i analiza ryzyka", wydała mi się ciekawa więc wziąłem i ją. W piątek i sobotę mam uczelnię więc przynajmniej będę miał co robić na niektórych przy nudnawych wykładach Big Grin W niedziele tez pewnie poczytam. Uzbrojony w jakąkolwiek wiedzę teoretyczną może spróbuję raz jeszcze z opcjami, pierwszym celem będzie odegranie 200$ Cool
Z drugiej strony nadal zastanawiam się nad wchodzeniem po raz kolejny do tej samej rzeki, jednakże perspektywa możliwości i przyzwoite profity skłaniają mnie ZA tym. Pierwszym razem postawiłem na szczęście i jestem -200$, teraz będzie teoria + szczęście + fakt że już wtopiłem na opcjach Cool
Zobaczę co z tego wyjdzie, mam nadzieję że będzie dobrze, trzymajcie kciuki Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - RWX45 - 15-11-2012 16:17

(15-11-2012 10:46)wesolutki napisał(a):  Od niedawna inwestuję na eXbino, póki co odpukać z dobrym skutkiem ale mam pytanie, które nie daje mi spokoju i mam nadzieję, że osoby lepiej ogarniające tą platformę pomogą. Mianowicie czy eXbino jest w rzeczywistości uzależnione od tego co się dzieje w świecie rzeczywistym? Załóżmy teoretycznie, że Asus ma dziś premierę swojego smartfona, który będzie hitem na rynku, jego specyfikacja a zwłaszcza cena w porównaniu do konkurencji powalają. Miliony ludzi czekają na premierę (tak jak np. iphona), można się więc spodziewać (przynajmniej teoretycznie) wzrostu ceny Asusa ale czy eXbino jest oparte na takich spekulacjach opartych o świat realny?

Dobre pytanie, też się nad tym zastanawiałem, ale wg mnie to jeśli mają informacje podawane z Reutersa to raczej powinni się opierać o takie informacje także, bo to wpływa na kurs i akcje danej rzeczy, aktywa, ale to tylko moje przypuszczenia.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - PPA - 15-11-2012 21:25

(13-11-2012 20:54)Verb22 napisał(a):  Nie polecam Exbino. Większośc z tych traderów opcji binarnych to prawdopodobnie fake i zwijające się po jakimś czasie firmy. Prawie każda ma taki sam skrypt (oprócz marketsworld.com) należący do firmy Spotoption zarejstrowanej na Cyprze. Nie są regulowane prawem międzynarodowym. Najpewniejsze na ten moment to Giganci tacy jak : Traderush.com, 24option.com, BancDeBinary.com (absolutny Gigant).

Jakieś 2 tygodnie temu mówiłeś że Exbinho jest gigantem, na pewno jest wypłacalne, ma 2 mln kapitału itp. Wtopiłeś hajs = 100 % scam.
A może gówno bo po polsku?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 16-11-2012 01:36

Kleomenes

Wtopisz


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 16-11-2012 09:25

(15-11-2012 15:15)kleomenes napisał(a):  Byłem dzisiaj w 4 bibliotekach celem znalezienia książki "Świece japońskie i inne techniki analizowania wykresów" i w jednej z nich pani powiedziała że ją mają, oczywiście musiałem sobie założyć kartę ale to nic. Dodatkowo znalazłem też "Rynek opcji. Strategie inwestycyjne i analiza ryzyka", wydała mi się ciekawa więc wziąłem i ją. W piątek i sobotę mam uczelnię więc przynajmniej będę miał co robić na niektórych przy nudnawych wykładach Big Grin W niedziele tez pewnie poczytam. Uzbrojony w jakąkolwiek wiedzę teoretyczną może spróbuję raz jeszcze z opcjami, pierwszym celem będzie odegranie 200$ Cool
Z drugiej strony nadal zastanawiam się nad wchodzeniem po raz kolejny do tej samej rzeki, jednakże perspektywa możliwości i przyzwoite profity skłaniają mnie ZA tym. Pierwszym razem postawiłem na szczęście i jestem -200$, teraz będzie teoria + szczęście + fakt że już wtopiłem na opcjach Cool
Zobaczę co z tego wyjdzie, mam nadzieję że będzie dobrze, trzymajcie kciuki Tongue

Fajnie że chcesz się w tym kierunku dokształcać i w ogóle, ale czasem nie pomyśl że analiza wykresów ci super pomoże w grze na opcjach binarnych bo tak nie będzie.. I nie nastawiaj się na opcje 60sekundowe tylko w większych odstępach czasowych to może uda ci się tą kasę straconą jakoś odrobić Smile Czekam na Twoją relację Wink