Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



Odp: RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 27-10-2014 13:25

(27-10-2014 06:54)Verb22 napisał(a):  panowie, dodać screeny trafionych transakcji i pominąć przegrane dni to bułka z masłem. Zrobić konto z brokerem tak żeby było realnie i przyciągnąć bandę naiwniaków na PP to też łatwizna. Opcje i hazard to biznes dla przedsiębiorstw o najniższym wskaźniku ryzyka. Tam właściwie zarabia się na ludzkiej naturze. Mogę zapewnić każdego, że nikt nie zarobi w długoterminowej perspektywie na opcjach.
Czyli na forexie tez sie nie da zarobic bo tam tez sie gra na ludzkiej naturze ?. Fuck logic


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 27-10-2014 13:38

Na targu też się nie da zarobić, bo też się gra na ludzkiej naturze Lol Wiadomo, że sporo osób traci, to jest według mnie nie uniknione, ale jednak Verb zobacz jak długo niektórzy gracze siedzą przy opcjach albo nawet Forexie. Sam prowadziłeś grupę z sygnałami na Skypie, więc widzę, że chyba Twoje podejście do tego tematu się zmieniło.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sbgorka - 27-10-2014 13:38

Nie kazdy sie nadaje do kazdego zawodu, dlatego jeden bedzie robil kase, drugi nie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 27-10-2014 13:49

Właśnie o to chodzi, nie ma nic na siłę. Dlatego też nie należy się kierować samym faktem, że jest teoretycznie możliwość zarobienia pieniędzy, bo może się okazać, że praktycznie tylko się na tym straci.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - AntonioFresco - 27-10-2014 13:54

Panowie, źle mnie zrozumieliście. Ja nie wątpię w to, że na opcjach da się zarobić, bo sam znam kogoś, kto na tym zarabia i to całkiem ładnie. Dlatego zainteresowałem się tematem

Chodziło mi wyłącznie o to, że trochę ciężko mi uwierzyć by ktoś w jednej transakcji stawiał 4000, bo to ogromne pieniądze. Rozumiem 200-500-1000 zł ale 4000 to moim zdaniem za duże ryzyko.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 27-10-2014 14:11

(27-10-2014 13:54)AntonioFresco napisał(a):  Panowie, źle mnie zrozumieliście. Ja nie wątpię w to, że na opcjach da się zarobić, bo sam znam kogoś, kto na tym zarabia i to całkiem ładnie. Dlatego zainteresowałem się tematem

Chodziło mi wyłącznie o to, że trochę ciężko mi uwierzyć by ktoś w jednej transakcji stawiał 4000, bo to ogromne pieniądze. Rozumiem 200-500-1000 zł ale 4000 to moim zdaniem za duże ryzyko.

Jeżeli ktoś ma odpowiednio duże konto to 4tys. PLN wynosi np 3-5% jego depozytu. Jeżeli jednak ktoś ma 5tys. PLN i stawia 4tys. to wtedy nie ma to już nic wspólnego z inwestowaniem i właściwym MM - to zwyczajny hazard Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - AntonioFresco - 27-10-2014 14:24

No właśnie, dlatego zastanawiam się jak wysoki depozyt może mieć kolega malpa2, że pozwala sobie na stawianie 4 tysięcy złotych. Nic złego nie miałem na myśli


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 27-10-2014 14:34

(27-10-2014 14:11)Comparic napisał(a):  Jeżeli jednak ktoś ma 5tys. PLN i stawia 4tys. to wtedy nie ma to już nic wspólnego z inwestowaniem i właściwym MM - to zwyczajny hazard Smile

Albo również desperacja.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 27-10-2014 14:57

@Antoniofresco zrobmy troche matematyki : zalozmy ze konserwatywne wejscie z dobrym MM to 2-3%, czyli 2%=4000, 100%= 200.000 zl
Idzmy dalej zakladajac ze malpa2 jest dosc konsekwentny w zarabianiu przy tym trzyma sie swojego MM zaplanowal sobie trzy wejscia w ciagu dnia dajace najwieksze prawdopodobienstwo wedlug jego strategii, uwzgledniajac srednia 70% za wygrana opcje z 4000 zl ma 2800 zl na plusie. Wyobrazmy sobie ze malpa2 robi konsekwentnie dziennie trejdy w ratio 2:1, dwie wygrane, jedna przegrana wynika to z tego ze stawia 12.000 zl, dosc sporo ale mimo to ze ma skutecznosc 0.66% co na forexie jest ogromna przewaga na opcjach juz tak pieknie nie jest bo : wygrywa na czysto 5600 ale musi odjac od tego jedna przegrana czyli 4000, zostaje mu 1600 zl na plusie, mimo to ze podja sie ryzyka az 12.000 zl. Wiec antonio niech duze liczby nie daja ci zludzen, oczywiscie moglby miec i 5:0 ale takze 0:5 i co wtedy?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Maersk - 27-10-2014 15:28

(27-10-2014 14:57)Xkr napisał(a):  Wiec antonio niech duze liczby nie daja ci zludzen, oczywiscie moglby miec i 5:0 ale takze 0:5 i co wtedy?

Gra dalej konsekwentnie, ponieważ ma budżet 200 tysięcy Idea