Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sbgorka - 18-08-2014 11:42

A szkoda bo temat ciekawy i z perspektywa, kazdy cos by mogl sobie dorobic w wilnej chwiliWink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 18-08-2014 11:54

Czy każdy mógłby dorobić? No nie każdy Wink Jak większość użytkowników z forum, chcemy zarabiać, ale co po niektórzy liczą od razu na szybkie zyski. Gdyby tak przyszło, że można inwestować w opcje poniżej 18 roku życia, to założę się, że 3/4 tych "graczy" w ciągu miesiąca max. do trzech popłynęła by w stronę bankructwa Smile Jednak 18 lat i wyżej, to dobra granica, choć są przypadki, że młodzi ludzie mają łeb na karku i znają się nawet dobrze w temacie inwestycji.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Stalmer - 18-08-2014 15:32

(18-08-2014 08:18)malpa2 napisał(a):  Stalmer jeśli po 100-200 transakcjach nadal będziesz miał taką skuteczność to szczerze pogratuluje, ale 20 to trochę za mało by jednoznacznie stwierdzić czy dobrze grasz.

Co do 15 lat to zawsze możesz założyć konto na pełnoletniego brata Wink

Gdybym miał starszego brata, to być może już dawno śmigałbym na prawdziwym koncie Huh

Jeszcze jedno pytanko, jak np. na topoptions mamy minimalny depozyt 350 zł to czy możemy zrobić tak: Wpłacamy 350 zł a potem od razu wypacamy 250 zł by zostało nam 100 zł na koncie ?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 18-08-2014 15:59

Oczywiście, po weryfikacji swoich danych możesz wypłacić gotówkę w dowolnej ilości.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - malpa2 - 18-08-2014 19:43

Stalmer to pogadaj z mamą albo tatą Wink

A zrobić tak jak piszesz nie możesz. Tyle ile wpłacisz musisz postawić przed ewentualną wypłatą.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Diabełek - 18-08-2014 20:56

(14-08-2014 07:59)Darven napisał(a):  Czy jeżeli np. minimalny depozyt wynosi 200$ to mogę wpłacić mniejszy?

W przypadku TopOption minimalny depozyt wynosi równowartość 100 USD w złotówkach. Czyli domyślnie około 300 zł.
Ale ja i nawet kilka innych osób (z innego forum) wpłaciło 100 zł i rachunek się otworzył.

---
Inwestując opieram się tylko na obserwowaniu wykresów ze strony http://pl.investing.com/currencies/eur-usd
Tam klikam na Wykres Interaktywny i mam podgląd na słupki.
Można się na tych wykresach opierać czy lepiej innym wskaźnikiem?

Chciałbym jednak opierać się także na kalendarzu ekonomicznym, lecz nie mam pojęcia jak. Nic z niego nie rozumiem. Dla mnie ten kalendarz, to czarna magia poprostu Undecided


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - chladek317 - 18-08-2014 22:06

na topoption mozna wplacic przeciez juz kilka zloty uzywajac przelewy24.
ja wplacilem tam swoje pierwsze 10zł Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 18-08-2014 22:27

(18-08-2014 20:56)Diabełek napisał(a):  Inwestując opieram się tylko na obserwowaniu wykresów ze strony http://pl.investing.com/currencies/eur-usd
Tam klikam na Wykres Interaktywny i mam podgląd na słupki.
Można się na tych wykresach opierać czy lepiej innym wskaźnikiem?

Chciałbym jednak opierać się także na kalendarzu ekonomicznym, lecz nie mam pojęcia jak. Nic z niego nie rozumiem. Dla mnie ten kalendarz, to czarna magia poprostu Undecided

Ten wykres interaktywny, to fajna sprawa, ale ma kilka minusów - na przykład nie widzę opcji wgrania nowego wskaźnika albo strategii.

Co do kalendarza ekonomicznego - http://www.binary24.pl/pl/top/kalendarz_ekonomiczny to chodzi przede wszystkim o godzinę i walutę której dotyczy oraz ewentualnie wielkość znaczenia. Z reguły 15 - 30 minut przed wydarzeniem eko, nie powinno się inwestować w walutę, której dotyczy (choć znajdą się tacy, którzy lubią ryzyko).


Odp: RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Stalmer - 19-08-2014 00:07

(18-08-2014 19:43)malpa2 napisał(a):  Stalmer to pogadaj z mamą albo tatą Wink

"Zarabianie w internecie to oszustwo" Nawet zgody na konto w banku się nie doczekałem. No coż jakoś trzeba żyć Big Grin

Może to i lepiej ? Do 18 bynajmniej nazbieram trochę doświadczenia Smile

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 19-08-2014 10:12

Gdyby nie byłoby zasad, mielibyśmy chaos, dlatego ten czas poświęć nauce Wink