Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - Xkr - 22-06-2014 12:03

Opcje, opcje w tym dlugo nie mozna siedziec trzeba forexa sie uczyc

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 22-06-2014 14:28

W Internecie dasz potwierdzenie wypłaty czy nie dasz potwierdzenia to i tak zawsze wyjdziesz na oszusta Big Grin bo zawsze znajdzie się ktoś kto stwierdzi, że ktoś jest z konkurencji, że ktoś jest pracownikiem czy że ktoś ma jakieś układy. Ale jak ktoś inny wszędzie wciska swoje ref linki albo namawia na swoją płatną ofertę to wtedy jest picuś glancuś.

Panowie, pamiętajcie że TO TYLKO INTERNET i że trzeba podchodzić z dystansem do tego co się widzi czy co się czyta.

Jesteśmy dorośli i każdy podejmuje swoje decyzje, a nawet małe dziewczynki wiedzą, że w internecie trzeba być ostrożnym i nie wierzyć we wszystko co ktoś mówi, czy co ktoś napisał.

Ja wstawię potwierdzenie wypłaty z czerwca i co? Zaraz polecą teksty, że wypłaty są tylko na konto bankowe czy karte kredytową. A mi wypłacili na skrilla, bo zapytałem opiekuna o pilną wypłatę na skrilla a nie przez bank.

[Obrazek: 7daf449d3733c1cf.jpg]


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 22-06-2014 14:53

Inwestor, nie wprowadzaj w błąd Tongue
Można wypłacić na Skrilla, o czym piszą nawet w pdf-ie exbino:

slajd 10

http://www.forexopcjebinarne.pl/platforma-opcji-binarnych/

A publiczne wyzywanie kogoś od oszustów podchodzi już pod paragrafy, więc zluzujcie majty i wojenki prowadźcie na PW a nie publicznie


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - JimmyWang - 22-06-2014 14:59

@Mateush

Ja o tym nie wiedziałem ale ja regulaminy czytam raz na rok Tongue Dzięki za nakierowanie mnie na to, jutro zapytam się czy taką opcję na swoim koncie mogę również zrobić bo wygodniej dla mnie na Skrillu taką kwotę przyjąć niż na konto.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Laster - 22-06-2014 15:11

Panowie właśnie co sądzicie o tym skrillu ? Bo będę chciał kiedyś wypłacić pieniądze np z bet365 , myślę że ten bank jest dobrym rozwiązaniem a do tego nie trzeba odprowadzać podatku Smile .


Pozdrawiam


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - JimmyWang - 22-06-2014 15:15

@up

Skrill to nie jest bank a portfel internetowy, do takich transakcji związanych z hazardem wręcz wskazany (jak i Neteller) ale to nie jest temat o Skrillu a o opcjach binarnych i powoli robi się śmietnik


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 22-06-2014 15:16

Myślę, że nic się nie zmieniło od czasu wypuszczenia tego pdf-a, a w razie coś to można opiekuna zapytać.
Jak rejestrowałem się na exbino to dostałem pdf-a mailem i w tym pdf-ie też pisali o wypłatach skrillem.

Laster - skrill to nie jest bank Smile Skrill ma dobre opinie, przede wszystkim bardzo szybko realizowane są transakcje.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Laster - 22-06-2014 15:25

Pomyliłem sie , przepraszam Smile

Okej już nie robię off top .

Pozdrawiam


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - JimmyWang - 22-06-2014 15:35

@Mateush

Ja to nawet nie czytałem tego maila od nich ogólnie regulaminu nie czytam chyba, że chodzi o bonus to patrzę warunki obrotu i tyle z mojego czytania. Jeszcze raz dziękuję za informację, jutro postaram się zlecić wypłatę Skrillem


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 22-06-2014 17:31

Jimmy Wang

Gdzieś ktoś napisal że sprzedajesz poradnik za 20 zł? Czy to prawda?

Sceptycyzm jest podstawą wiedzy. Jeżeli myślisz że na forum nie było takiego jak ty (np: Ciemnebiznesy - który wykosił ode mnie 350 zł a od innych 10 tysiecy zł) to jesteś w błędzie. Wszędzie należy być ostrożnym, szczególnie jeżeli ktoś oferuje taką ruletkę ja ty i twoje 60 sekundowe transakcje. Wystarczy wejść na Forbes i poczytać opinie ludzie którzy siedzą w temacie Giełdy od 10-20 lat. Każda, dosłownie każda w wielu artykułach podkreśla że opcje binarne to czysty, brutalny hazard o wiele mniej bezpieczny niż nawet bukmacherka. A ty przychodzisz i starasz się komuś wmówić że zarobi miliony . Mam chyba prawo mieć jakieś podejrzenia? To że tobie się udało, nie ozacza że uda się innym. Pomyśł że napisze do ciebie koleś na pw który weżmie kredyt i ma rodzine, bo tak go omotasz tymi opcjami że jego rodzina będzie w problemie, a przyjdzie dzień w którym nie pojdzie z tą falową metodą w której czasami w obrocie jest cały depozyt. Co mu powiesz? CO? Jedyne co staram się nakreślić dla ludzi, to to że na opcjach można zarobić mając szczęście - być może jednorazowe jak ty, albo grając ostrożnie i długofalowo.