Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - RWX45 - 10-03-2014 15:54

Według mnie ważna jest dyscyplina, jeśli np chcę zarobić określoną kwotę na miesiąc, to trzeba ustalić sobie jakieś twarde zasady i się ich trzymać, np inwestuję 3 razy w ciągu dnia w jednym dniu np wygrywam 2 na 3 razy i przestaję w następnym wygrywam 1 na 3 a w jeszcze następnym 3 na 3 lub w ogóle, oczywiście inwestując przy tym stałą ilość środków trzymając emocje na wodzy i nie wtapiając w jedną akcję wszystkiego co się ma, myśląc a to teraz jeszcze czwarty raz bo się chcę odegrać. To jest chyba dobre podejście na początek bo pozwala w dłuższym czasie na inwestowanie i bardziej racjonalne rozłożenie swoich środków Rolleyes Dajmy na to inwestuję 25 $ i wygrywam, potem tyle samo i przegrywam, wychodzę na mały minus, ale to pozwala mi na nabranie doświadczenia lub inwestuję pierwszym razem 25$ i wygrywam a potem 15$ i przegrywam, wtedy wychodzę prawie na 0 (przy akcjach ze zwrotem z zyskiem rzędu 75%), ale jestem bogatszy o jakieś doświadczenia, które mogą mi pomóc w przyszłości. Tak więc Darven proponuję Ci na start grać bardzo ostrożnie, trzymać emocje z boku i obserwować, bo jeśli dasz się ponieść na początku to jesteś na przegranej pozycji, no chyba że masz bardzo dużo szczęścia Wink

A mam jeszcze takie pytanko, korzystał ktoś z Was może z tego brokera https://bancdebinary.com/ ? Bo grałem kilka dni na koncie demo i nawet przyjemnie się grało. Nie mam na myśli tu tylko wyników, ale czytelne wykresy, brak zwiech itd. Tylko nie wiem jak u nich z wypłatami, bo mają dużo wymogów co do wpłat, typu skan dowodu, karty bankowej itd i zastanawiam się czy warto się tyle natrudzić żeby założyć konto, a potem się okaże, że robią problemy z wypłatami lub są niewypłacalni. Ma ktoś z Wam prawdziwe konto u nich i robił już jakieś wypłaty? Rolleyes Co ciekawe oprócz opcji 60 sekund, są też 30 sec i 120 sec Rolleyes


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Darven - 10-03-2014 17:19

RWX przecież ja właśnie mówie o ostrożnej grze...


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - RWX45 - 10-03-2014 17:30

Tak wiem, odniosłem się do Twojego początkowego optymizmu bo opcje binarne nie są takie kolorowe Rolleyes


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 10-03-2014 20:52

Darven

Graj wszystkimi metodami , ale nie progresją na opcjach binarnych. Uwierz mi, polecisz szybicej niż myślisz. Wykresy czasami lecą 2 godziny w dół/góre bez przerwy.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 11-03-2014 04:10

ewentualnie, jak ktoś chce możemy się w kilku złożyć i sprobować grać z tym wskaźnikiem : https://www.youtube.com/watch?v=F0XJxteosHg

pisać pw jak ktos chce się złożyc.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Darven - 11-03-2014 09:01

Wiem jak lecą wykresy. Progresja nie jest dla każdego, szczególnie dla tych co są niepohamowani w niej i nie mają wytyczonych żadnych granic


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 11-03-2014 09:02

Nie wierzcie w super wskaźniki. Nie ma takiego, który będzie magicznie pokazywał góra/dół i zarabiał. Pracujcie nad sobą, można też czytać fora Forexowe, gdzie jest masa wskaźników/systemów za darmo.

W OB sprzedawcy żerują na młodym rynku i niewiedzy ludzi.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - RWX45 - 11-03-2014 15:10

Ponawiam moje powyższe pytanie " korzystał ktoś z Was może z tego brokera https://bancdebinary.com/ ? Bo grałem kilka dni na koncie demo i nawet przyjemnie się grało. Nie mam na myśli tu tylko wyników, ale czytelne wykresy, brak zwiech itd. Tylko nie wiem jak u nich z wypłatami, bo mają dużo wymogów co do wpłat, typu skan dowodu, karty bankowej itd i zastanawiam się czy warto się tyle natrudzić żeby założyć konto, a potem się okaże, że robią problemy z wypłatami lub są niewypłacalni. Ma ktoś z Wam prawdziwe konto u nich i robił już jakieś wypłaty? Rolleyes Co ciekawe oprócz opcji 60 sekund, są też 30 sec i 120 sec Rolleyes"


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 11-03-2014 15:55

Nie osobiście korzystałem, ale znajomi traderzy mieli problem z wypłatą u tego brokera. Opóźniali wypłaty tłumacząc się w dziwny sposób. W dodatku przelewali pieniądze na raty. Mało opinii jest w internecie o bancdebinary, ale ja jednak na Twoim miejscu jednak odpuścił ich. Są inni brokerzy zapewne bardziej polecani niż oni.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - RWX45 - 11-03-2014 16:26

ok, dzięki Wink