Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 06-03-2014 11:05

Stawiasz 100zł

Wygrałeś zarabiasz 75zł
Nie wygrałeś, tracisz 100zł

Przy 50% skuteczności na 10 zakładach będziesz stratny 5x25zł = 125zł

Jeśli jednak będziesz miał 60% skuteczności to na 10 zakładów 6x75zł = 450zł i stracisz 4x100zł czyli wyjdziesz na plus 50zł. Dlatego trzeba sporo powyżej 50%.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Darven - 06-03-2014 11:44

Tak ale ja mówię o zarabianiu w ten sposób na dłuższą metę.

Taki przykład:

waluta: euro, zysk wynosi 75%, moje stawki wynoszą 5 euro a więc zysk wynosi 3,75 euro za wygraną.

dziś wygrałem 11 razy i 5 razy przegrałem (najlepsza passa jak dotąd) więc daje mi to 16,25 euro. Wczoraj grałęm dwa razy: za peirwszym razem wygrałem 6 na 10 (zysk 2,5 euro) a za drugim razem miałem 7 na 10 (zysk 11,25). Dwa dni temu pamiętam grałem znacznie więcej niż 10 rund, wiem tylko że zysk znajdował się w granicach 10 euro. Jeżeli byśmy uśrednili że dziennie wygrywałbym 9 euro to miesięcznie miałbym z tego 1107 zł. Widzę swój błąd z wcześniejszych kalkulacji ale to nadal wysoki próg.

Bo nawet jeżeli bym dziennie zarabiał te twoje 50 zł to po miesiącu miałbym z tego 1500zł. Wiem że to zysk długoterminowy i dla wielu nie wygodny bo trzeba codziennie grać małymi zakładzikami ale dla mnie taka możliwość jest jak najbardziej OK.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Darven - 07-03-2014 17:10

Grał ktoś z was na 60 sekund strategią ruletkową??

Depozyt: 350zł
stawka: 25zł
zysk: 175% (18,75 za wygraną stawke)

Wybieramy wykres który jednoznacznie spada lub idzie do góry i wedle niego tak obstawiamy. Stawki stawiamy tak: Suma stawek poprzednich przegranych + 25zł. Czyli jeżeli pierwszą stawkę (25zł) przegramy stawiamy drugą o wysokości 50zł, jeżeli znowu przegramy, trzecią stawiamy w wysokości 100zł itd. Jeżeli wygramy znowu zaczynamy od 25. Osobiście grając na demie ani razu nie straciłem całego swojego depozytu i zawsze zarabiałem. Może ktoś wypowiedzieć się na ten temat szerzej? Może ktoś bawił się w takie cos za realne pieniądze bo mnie się wydaje to bardzo opłacalne ale mogę się mylić, niech ktoś rzuci na to więcej światła


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 09-03-2014 01:07

Każdy może mieć swoje zdanie, ale ja uważam że granie progresją na 60-tkach może bardzo szybko wyzerować depozyt. Nigdy nie grałem progresją, więc mogę się mylić, a nie grałem w ten sposób dlatego że w kilku miejscach czytałem że może to przynieść więcej szkód niż pożytku


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Darven - 09-03-2014 09:06

Od tego jest demo. Podstawą tej strategii jest OSTROŻNA gra, ustawienie sobie pewnych limitów których nie będziesz przekraczał etc. by zminimalizować straty. Oczywiście że łatwo idzie się wypłukać jak idziemy tą metodą na surowo bez wcześniejszych ustalonych przez siebie zasad.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kacper79 - 09-03-2014 11:37

Witam! jesli chodzi o brokerow ktorzy daja bonusy bez depozytow to odwiedz sobie strone tradimo.com. rejestrujesz sie wypelniasz ankiete i masz mozliwosc odebrania bonnusu u 2 brokerow po 100$lub euro. Plus500 to jest broker jak kazdy inny swego czasu gralem u nich i nie mialem zadnych problemow kase wyplacaja pamietam ze pierwszym razem wyplacilem nieco ponad 1000 drugim razem pomylilem sie i zamiast przelew kliknalem w opcje czek doszlo do tego ze sie przeprowadzilem, gotowy bylem ich obsmarowac na necie ale przeciez to moja wina, po paru tygodniach odnalazlem czek i wszystko bylo ok. Roznica w plus500 wynika z tego ze tam jest spread a w opcjach tego nie ma. Pozdrawiam.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 09-03-2014 21:42

Darven

Wtopilem na opcjach binarnych 10 tysięcy złotych. Gralem WSZYSTKIMI METODAMI. PROGRESJĄ KILKUKROTNIE. Ci brokerzy zarabiają na naiwności. To jest hazard, raz wygrasz raz przegrasz. Ale granie tu progresją to szaleństwo takie same jak na ruletce. Cos o tym wiem.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 09-03-2014 23:48

Wtopiłeś, bo ciągle przegrywałeś i chciałeś się odegrać? Czy to jest może ilość wpłaconej kasy?

Jeśli inwestowanie nie idzie Tobie - odpuść. Na opcjach DA SIĘ ZAROBIĆ. Wiadomo, że dla jednego będzie mało, da drugiego dużo a dla trzeciego nic, poza tym trzeba mieć do tego zdrowy rozsądek (czyt.umiar)


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Kede - 10-03-2014 00:27

Verb22, nie jesteś stworzony do opcji binarnych. Sam wszystkim odradzałeś wielokrotnie. A gdy tylko ktoś napisze, że wychodzi na plus lub ma jakiś sposób to od razu chcesz znów się pakować żeby odegrać swoje 10kafelków. Takie działanie nie ma sensu Wink odpuść sobie temat opcji przynajmniej na jakiś czas. To nie dla każdego. Ja nie mam cierpliwości do tego, pomimo, że kiedyś szło mi dobrze to teraz porażka mniej niż 50% skuteczności. I też wiem, że to nie dla mnie. Czasem gram sobie tym czym mam (kiedyś a właściwie nie tak dawno wpłacone). Ale nie wiąże z tym żadnych nadziei. Mam tylko tyle ile mogę stracić, nigdy więcej. Masz mentalność hazardzisty i zawsze stracisz : )


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Darven - 10-03-2014 08:09

Metoda progresywna musi być używana z głową, w przeciwnym wypadku łatwo się wpieprzyć. Ludzie startują chyba ze zbyt dużymi sumami licząc na łatwy zarobek i pewnie dlatego tak się kończy ;p

Cóż, z tego co zauważyłem każdą metodę trzeba trochę zmodyfikować pod indywidualną grę.